Ewa Drzyzga ma kłopoty ze zdrowiem
Instagram.com ewa_drzyzga
Monika Majko - 10 Marca 2021

Niepokojące wyznanie Ewy Drzyzgi. Chodzi o jej zdrowie, fani starają się ją wspierać

Ewa Drzyzga nie należy do gwiazd, które zabiegają o pierwsze strony gazet. Dziennikarka od lat chroni swoją prywatność i raczej unika skandali. Niedawno opublikowała jednak w sieci kilka wpisów, które bardzo zaniepokoiły jej fanów.

Ewa Drzyzga zmaga się z bolesnymi dolegliwościami. Gwiazda TVN ujawniła prawdę o swoim stanie zdrowia, publikując w sieci niepokojące wpisy. Fani martwią się o swoją ulubioną dziennikarkę i trzymają kciuki za jej powrót do zdrowia.

Ewa Drzyzga cierpi na uciążliwe bóle pleców

Jakiś czas temu w życiu zawodowym Ewy Drzyzgi zaszły poważne zmiany. Gwiazda przestała prowadzić popularny talk-show „Rozmowy w toku”, a później długo szukała swojego miejsca na antenie. Ostatecznie dołączyła do obsady prowadzących poranny program „Dzień Dobry TVN”.

Fani ciepło przywitali prezenterkę w nowej roli, a jej partnerką na antenie TVN została Agnieszka Woźniak-Starak. Okazuje się jednak, że te stresujące chwile nie pozostały obojętne dla zdrowia prezenterki. Ewa Drzyzga przyznała, że cierpi z powodu bólu mięśni, a w szczególności pleców.

– To wszystko ze stresu [...] Jednym ludziom on się odkłada w narządach wewnętrznych, dostają wrzodów żołądka. A u mnie w mięśniach. Wszystko się spina i boli mnie kręgosłup. Jedna z rehabilitantek mi to uświadomiła: „Pani za dużo na siebie bierze”. Pytam, jak za dużo, pracuję, zajmuję się dziećmi, jak każdy. Tyle że jej nie chodziło o to, że zasuwam za dużo godzin. Tylko że biorę na siebie zbyt wiele ludzkich emocji – wyznała w rozmowie z radiacją „Twojego stylu”.

Nie żyje Tomasz Kowalczyk. Miał wypadek w Tatrach, osierocił czwórkę dzieciNie żyje Tomasz Kowalczyk. Miał wypadek w Tatrach, osierocił czwórkę dzieciCzytaj dalej

Niedawno w sieci pojawiły się również doniesienia o kłopotach w jej małżeństwie. Tę sprawę dziennikarka postanowiła wyjaśnić od razu i ostro odniosła się do plotek na ten temat. Wraz z mężem opublikowała w sieci list, w którym stanowczo odmawiają jakichkolwiek komentarzy na temat swojego życia rodzinnego.

– W ostatnim czasie ukazały się publikacje zawierające nieprawdziwe informacje dotyczące naszego życia prywatnego. Konsekwentnie przez wszystkie lata naszej pracy zatrzymywaliśmy informacje dotyczące sfery osobistej dla nas i chcemy, żeby tak pozostało – napisała Ewa Drzyzga, a jej mąż również podpisał się pod tym oświadczeniem.

- Nie zamierzamy komentować jakichkolwiek doniesień i domysłów na ten temat. Prosimy o uszanowanie prawa do prywatności naszej i naszych bliskich - napisała Ewa Drzyzga, a jej mąż również podpisał się pod tym oświadczeniem - dodało małżeństwo.

Fani są jednak zaniepokojeni tym, co dzieje się u dziennikarki. Niedawno gwiazda opublikowała w sieci tajemniczy wpis, w którym mówi o bólu i żalu i lęku. Jej słowa poruszyły internautów i zmusiły ich do zastanowienia się nad własnym postępowaniem.

– Wyrzuć z serca wszystkie troski, żale, lęk, ból, wszystko, co robi w nim tłok i przynosi ciemność. Zrób miejsce na Światło, na prawdziwe spotkanie. Usłyszałam i podaję dalej – przekazała Ewa Drzyzga.

Ewa Drzyzga wpis

Fot. instagram.com/ewa_drzyzga

Artykuły polecane przez redakcję Pikio:

Krystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć w jakich pławi się luksusachKrystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć, w jakich pławi się luksusachCzytaj dalej

Źródło: Pomponik

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News