Marzena Rogalska
marzena_rogalska/Instagram
Artur Łokietek - 7 Marca 2021

Marzena Rogalska odeszła z TVP. Wiemy co powiedziała jej Ewa Drzyzga

Marzena Rogalska jakiś czas temu niespodziewanie zrezygnowała z pracy w TVP. Internauci zaczęli baczniej przyglądać się byłej telewizyjnej partnerce Tomasza Kammela. Prezenterka opowiedziała o tym, jaką radę dostała od swojej koleżanki po fachu, Ewy Drzyzgi.

Rogalska przez 12 lat swojego zawodowego życia związana była z Telewizją Polską. Stacja w ostatnim czasie jest pod naporem zmasowanego ataku, w którym przewijają się zarzuty o bycie telewizją pro-partyjną i nieobiektywną.

Nie dziwi więc decyzja dziennikarki związanej ze śniadaniowym programem „Pytanie na Śniadanie” o odejściu. Jak sama wcześniej wyjaśniała, czarę goryczy przelały wydarzenia mające związek ze strajkiem mediów. Wtedy też klamka zapadła, a ona sama pożegnała się z nadawcą.

Internauci i fani dziennikarki szybko zaczęli się zastanawiać, jak na tę wieść zareaguje Tomasz Kammel. Jak się okazało – nijak. Prezenter nie skomentował całego zajścia tłumacząc, że nie ma czasu i jest zajęty. W międzyczasie jednak obydwoje przestali się obserwować na Instagramie.

Teraz Rogalska będzie wiązać się z kolejną firmą, ale zanim to nastąpi – zamierza dać trochę czasu samej siebie, aby ułożyć sobie wszystko, co zaszło. Jej koleżanka po fachu, Ewa Drzyzga, podzieliła się pewną bardzo sensowną radą.

6-latek zaprosił na urodziny 32 kolegów, nikt nie przyszedł. Dopiero gdy mama nagłośniła sytuację, otrzymał wsparcie obcych ludzi6-latek zaprosił na urodziny 32 kolegów, nikt nie przyszedł. Dopiero gdy mama nagłośniła sytuację, otrzymał wsparcie obcych ludziCzytaj dalej

Ewa Drzyzga radzi Rogalskiej

O swoim samopoczuciu Rogalska regularnie opowiada za pomocą social mediów. Wyjaśniała w nich swoją decyzję, a także to, co do niej doprowadziło. Teraz podzieliła się wiadomością, jaką dostała od prowadzącej program „Dzień Dobry TVN”.

- Wyrzuć z serca wszystkie troski, żale, lęk, ból, wszystko, co robi w nim tłok i ciemność. Zrób miejsce na światło i prawdziwe spotkanie – napisała do niej Ewa Drzyzga.

Kto wie – może jest to swego rodzaju zaproszenie do współpracy? Przejście Rogalskiej do TVN-u nie byłoby takie dziwne, a z drugiej strony byłby to dość zaskakujący zwrot akcji uderzający w TVP. Nawet mimo to, że prezes Kurski sam wcześniej wyjaśniał, że „nic nie czuje”, jeżeli chodzi o odejście wieloletniej pracownicy.

Teraz znana dziennikarka będzie musiała znaleźć sobie nową pracę. Wiele osób zaczęło się zastanawiać, czy oferty same do niej przyszły, czy może jednak musi ich szukać. Jak się okazuje – wiele firm najwidoczniej jest świadomych popularności prezenterki. Nie dziwi więc istna lawina ofert współpracy ze strony różnych nadawców.

Marzena Rogalska nie zamierza jednak brać pierwszej lepszej oferty. Zainteresowana jest przede wszystkim pracą w radiu. - Pojawiły się od razu, jednak daje sobie czas. Chce, by to wszystko było zrobione z sercem i na moich warunkach. (...) Znając życie, to w centrum znów będzie człowiek, bo właśnie za to kocham dziennikarstwo– wyjaśniła zapytana o przyszłą pracę.

Artykuły polecane przez redakcję Pikio:

Krystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć w jakich pławi się luksusachKrystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć, w jakich pławi się luksusachCzytaj dalej

Źródło: kobieta.wp.pl

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News