Elżbieta Romanowska
instagram.com/elaromanowska
Wiadomości Pikio - 28 Lutego 2019

Elżbieta Romanowska: wiek, mąż, waga. Ile schudła aktorka?

Elżbieta Romanowska - wiek, waga, mąż - to najczęściej wyszukiwane frazy dotyczące aktorki filmowej i telewizyjnej, która swoją rozpoznawalność zdobyła dzięki występom w polskich serialach jak chociażby Pierwsza miłość, Barwy szczęścia, czy Ranczo. Oprócz odegranych ról, aktorka wzięła udział w Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami oraz programie Twoja twarz brzmi znajomo.

Elżbieta Romanowska, oprócz wcielenia się w przeróżne postacie w produkcjach teatralnych i serialowych, jest również autorką książki "Kobieta nieperfekcyjna", w której przekonuje, że warto ze swojego osobistego słownika wyrzucić słowa: muszę, powinnam i trzeba.

- Stałam się szczęśliwa, gdy zrozumiałam, że nie jest jestem idealna - pisze w swojej książce.

Na okładce autobiografii gwiazdy można również przeczytać, że jest ona piekielnie charyzmatyczną aktorką, zaraża nie tylko uśmiechem, ale także podejściem do samej siebie. A jej opowieść poprawia humor bardziej niż tabliczka czekolady.

Jest uwielbiana przez widzów najpopularniejszych polskich seriali, dlatego jej biografia zebrała same dobre recenzje. W książce zaraża pozytywną energią, a z perypetiami Romanowskiej może się utożsamić każdy z nas. Opowiada o swoim dzieciństwie, rodzinie, pracy i przyjaciołach.

Obrazy Pikio

Elżbieta Romanowska - wiek, wzrost. Elżbieta Romanowska schudła. Elżbieta Romanowska ile waży aktorka?

Aktorka urodziła się 4 czerwca 1983 roku w Głogowie. Elżbieta Romanowska należy do bardzo wysokich kobiet, jej wzrost to aż 180 cm. Jest również ponętną kobietą o pełnych kształtach, nie zasila szeregów chudych aktorek bez krągłości.

- Otyłość jest chorobą, nie należy do niej zachęcać. Jeśli jednak sami akceptujemy siebie, to inni też nas zaakceptują. Jestem aktorką charakterystyczną, dlatego dostaję role, o których chudsze koleżanki mogą pomarzyć. Często słyszę od znajomych: - Elka, nie odchudzaj się! Takich jak ty można na palcach jednej ręki policzyć! - mówiła w jednym z wywiadów.

Jeszcze jakiś czas temu aktorka zarzekała się, że nie w głowie jej odchudzanie i nie zamierza tracić na wadze. Jednak podczas przygotowań do występu w Tańcu z gwiazdami aktorka była zmuszona przejść na dietę, a przez intensywne treningi straciła aż 20 kilogramów.

Obrazy Pikio

- To jest skutek uboczny, bardzo przyjemny z resztą, ale jednak skutek uboczny tych intensywnych treningów, które praktycznie mamy codziennie. Do tego odpowiednia dieta, która jest potrzebna, żeby tym treningom sprostać. Jedno z drugim, plus mnóstwo pracy i to są właśnie te kilogramy, które poleciały. Nie sprawdzałam jeszcze, ile schudłam, natomiast czuję to i po kostiumach, i strojach, i w teatrze, i na co dzień. Moje ciało też się zupełnie zmieniło, a mam wrażenie, że to jeszcze nie koniec - przyznała aktorka.

Efekty były zniewalające, jednak żeby je osiągnąć Elżbieta Romanowska musiała przejść na restrykcyjną dietę, składającą się z 1200 kalorii, z jadłospisu gwiazdy zniknęło pieczywo i makarony, za to pojawiło się więcej ryb, warzyw i owoców. Ponadto od kilku lat aktorka regularnie ćwiczy, co pomaga jej w utrzymaniu pięknej sylwetki.

Elżbieta Romanowska z mężem?

- Jestem sama, ale nie samotna. Dla jednego jestem singielką, dla innego starą panną. Wiem, czego bym nie poświęciła dla miłości – pracy. Ktoś, kto by tego ode mnie żądał, nie zagrzałby w moim sercu zbyt długo miejsca - wyznała kiedyś aktorka.

Przez wiele lat Elżbieta Romanowska nie była widywana w towarzystwie żadnego mężczyzny. Nie chciała również dzielić się życiem prywatnym z całą Polską i nie opowiadała na łamach tygodników o swoich rozterkach miłosnych, nie zdradzała, z jakiego powodu jest sama.

instagram.com/elaromanowska/

Po tym widziana była z tajemniczym mężczyzną na czerwonym dywanie, jednak aktorka nie komentowała tej relacji, mogliśmy tylko przypuszczać. Media spekulowały na temat tego, że w jej życiu pojawił się ktoś, kto skradł jej serce. Elżbieta Romanowska nigdy nie potwierdziła plotek i domysłów.

W mediach społecznościowych również próżno szukać jakichkolwiek informacji i potwierdzeń, że aktorka jest w szczęśliwym związku. Konsekwentnie chroni ona swojego życia prywatnego przed wścibskimi dziennikarzami.

Elżbieta Romanowska aktorka

Elżbieta Romanowska jest absolwentką Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej we Wrocławiu, jednak ze sceną była związana jeszcze długo przez tym, jak zdecydowała się na studia w tym kierunku. Występowała na deskach teatrów muzycznych w Gdyni, Krakowie i we Wrocławiu, jak również brała udział w musicalach i sztukach wystawianych przez Operę na Zamku w Szczecinie.

Elżbieta Romanowska rozwija też swoją karierę medialną. Jej debiutem w produkcji telewizyjnej była rola gościnna w Samym Życiu, z upływem lat dostawała więcej angaży, zagrała między innymi w Na Wspólnej, Pierwszej Miłości, M jak miłość, Ranczo, Barwach szczęścia oraz W rytmie serca. Zasiliła też obsadę kilku polskich filmów kinowych, między innymi było to Ciacho w reżyserii Patryka Vegi oraz w filmie historycznym 1920 Bitwa warszawska.

W 2008 roku aktorka wystąpiła w 4. edycji programu Jak oni śpiewają, w którym zajęła szóste miejsce. W 2016 roku wystąpiła w parze z Rafałem Maserakiem w Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami, gdzie zajęli zaszczytne drugie miejsce. W tym roku jest uczestnikiem show Twoja twarz brzmi znajomo.

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:

  1. Joanna Kulig: Instagram, mąż, w ciąży. Kim jest gwiazda Zimnej Wojny?
  2. Aleksandra Kisio: Instagram, matka, mąż. wzrost. Kim jest aktorka?
  3. Jan Jankowski: aktor, Marcin Jankowski, Michał Jankowski, partnerka
  4. Andrzej Młynarczyk: Żona, wiek, wzrost, Instagram, gdzie mieszka?
  5. Anita Poddębniak: Janusz Chabior to jej mąż. Kim jest aktorka?

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News