Andrzej Młynarczyk
instagram.com/andrzejmlynarczyk/
Wiadomości Pikio - 26 Lutego 2019

Andrzej Młynarczyk: żona, wiek, wzrost. Kim jest popularny aktor?

Andrzej Młynarczyk - żona, dzieci, wiek, wzrost, Instagram - tych informacji najczęściej poszukują użytkownicy w najpopularniejszej wyszukiwarce internetowej. Kim jest aktor, który wcielał się w bohatera serialu M jak miłość? W 2018 roku mogliśmy podziwiać jego występy w programie Twoja twarz brzmi znajomo.

Andrzej Młynarczyk: wiek, wzrost

Andrzej Młynarczyk to polski aktor teatralny i telewizyjny, który szerszej publiczności znany jest z serialu TVP2 M jak miłość. Aktor urodził się w dzień kobiet (8 marca) 1980 roku w Krakowie, skąd pochodzi. Młynarczyk mierzy 186 cm.

Co ciekawe jego pierwszym wyborem nie było wcale aktorstwo. Przed podjęciem studiów na Akademii Teatralnej w Warszawie, przez kilka lat zawodowo trenował strzelectwo. Możliwe, że przez jego decyzję, straciliśmy polskiego reprezentanta tego sportu, jednak zyskaliśmy wspaniałego aktora, co poniekąd rekompensuje stratę.

Andrzej Młynarczyk - aktor

Aktor zadebiutował w 2000 roku, występując w spektaklu Makbet na scenie krakowskiego Teatru Bagatela - była to niewielka rola mordercy. Szerszej publiczności dał się poznać w serialu Plebania, gdzie zagrał postać Jacka Lenarczyka oraz Na dobre i na złe, w którym wcielił się w rolę Eryka.

Niedługo po zakończeniu szkoły teatralnej związał się z krakowskim teatrem STU, a od 2004 roku można go zobaczyć na deskach Teatru im. Juliusza Słowackiego w Krakowie.

Lista produkcji telewizyjnych, w których brał udział, jest naprawdę długa, kilka z nich to na przykład: Świat według Kiepskich, Niania, czy Rodzina Zastępcza. Role były przeważnie epizodyczne. Skrzydła rozwinął dopiero w serialu Pierwsza Miłość, gdzie wcielił się w Przemka Wiśniowieckiego, niewidomego DJ-a radia, który był związany z Kingą Żukowską. Później dostał dużą postać w M jak miłość, w którym grał Tomasza Chodakowskiego w latach 2007-2017.

Andrzej Młynarczyk - żona

Niewiele wiadomo o życiu prywatnym aktora. Stroni on od udzielania wywiadów na temat swojego związku czy spraw niezwiązanych z pracą aktorską. Od lat związany jest z Elizą Ziemińską, która jest architektem wnętrz. Nie jest związana w żaden sposób z show-biznesem, poza pojawianiem się na premierach wraz z ukochanym.

Andrzej Młynarczyk i Eliza Ziemińska nie są typem pary, która afiszuje się swoim związkiem oraz łączącym ich uczuciem. Krążyły plotki, że w ich relacji coś się zepsuło i nie mieszkają już razem, jednak aktor M jak miłość nie komentował tych doniesień.

Para planowała ślub już na początku 2018 roku, jednak ani sam zainteresowany, ani jego partnerka nie wyjawili szczegółów ceremonii. Nie wiadomo więc, czy uroczystość już się odbyła i jaki miała przebieg.

Andrzej Młynarczyk Twoja twarz brzmi znajomo

Brał udział w 9. edycji Twoja twarz brzmi znajomo, gdzie można go było podziwiać wcielającego się w różnej rolę. Wystąpił między innymi jako: Ryszard Rynkowski, Will Smith, Rudi Schuberth, James Brown czy Krzysztof Krawczyk. Niestety jego przygoda z programem skończyła się, a aktor zajął w nim ósme, ostatnie miejsce.

Obrazy Pikio

Nie był to jedyny program rozrywkowy, w którym wziął udział. W 2010 roku brał udział w 12. edycji Tańca z gwiazdami, a jego partnerką była Blanka Winiarska, para zajęła ósme miejsce. Następnie uczestniczył w programie Polsatu Celebrity Splash!, odpadł z niego już w pierwszym odcinku. Jednak po odejściu z programu Macieja Dowbora powrócił do konkursu i utrzymał się w grze aż do półfinału.

Andrzej Młynarczyk Instagram

Konto na Instagramie aktora, choć zgromadziło ponad 14 tys. obserwatorów, jest rzadko aktualizowane. Zdjęć jest zaledwie kilkanaście i są to zdjęcia promujące samego aktora lub seriale, czy programy, w których występował.

Andrzej Młynarczyk stroni od dzielenia się swoim życiem prywatnym w wywiadach udzielanych dziennikarzom różnych gazet. Nie chwali się również swoją codziennością w Internecie, co w dzisiejszych czasach jest prawdziwą rzadkością.

Obrazy Pikio

Andrzej Młynarczyk M jak Miłość

Andrzej Młynarczyk w serialu TVP2 wcielał się w postać Tomka Chodakowskiego, policjanta Centralnego Biura Śledczego, który miał swój epizod jako taksówkarz. Był trzecim mężem Małgorzaty Mostowiak, wychowywał z nią troje dzieci: Wojtka, Helenkę i adoptowaną Zosię.

instagram.com/andrzejmlynarczyk

Swoją żonę poznał, gdy pracował, jeżdżąc taksówką. Małgorzata wsiadła do jego samochodu, uciekając przed mężczyzną, który próbował ją zgwałcić. Po tym incydencie zaczęli się spotykać, a kiedy połączyło ich uczucie, postanowili razem zamieszkać.

Życie Tomasza nie było łatwe, podczas jednej z akcji policyjnych w Grabinie w Tomka uderza rozpędzony samochód. Policjant był w stanie krytycznym. Ze złamanym kręgosłupem udaje się do teściów, aby przejść rekonwalescencję. Po kilku miesiącach rozpaczy bohaterowi udaje się wstać z wózka, a dzięki intensywnej rehabilitacji odzyskał on pełną władzę w nogach.

Problemy w małżeństwie pojawiają się, kiedy w życiu Małgosi pojawia się jej pierwszy mąż. Wkrótce po tym ich związek się rozpadł, a bohater związał się z Agnieszką, swoją pierwszą miłością. Jednak o jego względy zabiega Joanna Tarnowska (Barbara Kurdej-Szatan), opiekunka Wojtusia, z którą ostatecznie się wiąże i bierze ślub.

instagram.com/mjakmilosc.official/

W 1311. odcinku M jak miłość Tomek umiera po wypadku, kiedy wybudza się ze śpiączki, ale występują u niego komorowe zaburzenia rytmu serca, których lekarzom nie udaje się opanować.

- Scenarzyści liczyli, że Andrzej zmieni zdanie i będzie grał dalej. Niestety, on jest już zmęczony tą pracą i odchodzi. Dlatego nie było wyjścia i jego bohater musiał umrzeć. On chce teraz skupić się na sobie, swoim rozwoju. Gdy grał w serialu, wszystko trzeba było podporządkować grafikom nagrań - tak komentował odejście Andrzeja Młynarczyka jeden z jego kolegów z planu.

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:

  1. Dominika Figurska: dzieci, wiek. Ciekawostki o gwieździe Polsatu
  2. Andrzej Grabarczyk. Kim jest legendarny aktor serialu Klan?
  3. Katarzyna Skoniecka: zdjęcia, aktorka seriali Pierwsza Miłość i Świat Według Kiepskich
  4. Jan Jankowski: aktor, Marcin Jankowski, Michał Jankowski, partnerka
  5. Aleksandra Kisio: Instagram, matka, mąż. wzrost. Kim jest aktorka?

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News