Aleksandra Kisio
instagram.com/aleksandrakisio_official
Wiadomości Pikio - 27 Lutego 2019

Aleksandra Kisio: Instagram i rodzina aktorki. Kim jest gwiazda Pierwszej Miłości

Aleksandra Kisio - wzrost, wiek, mąż, matka, Instagram - wszystko to chcą wiedzieć widzowie, którzy kojarzą aktorkę z takich seriali jak Barwy Szczęścia, czy Pierwsza Miłość. Kim jest gwiazda i jak przedstawiają się jej relacje rodzinne? Kilka lat temu w mediach pojawiła się informacja o głośnym konflikcie gwiazdy ze swoją matką.

Aleksandra Kisio to polska aktorka filmowa, ale przede wszystkim serialowa. Grała w większości polskich telenowel, wcielając się w najróżniejsze role. Aktorka znana z serialu Pierwsza Miłość od pewnego czasu niechętnie pojawia się na imprezach branżowych, nie udziela także wywiadów. Możliwe, że przez konflikt z matką Aleksandra Kusio usunęła się z życia publicznego. Aktorka od kilku lat mierzy się też z nową rolą: żony i matki, która absorbuje jej cały czas.

Aleksandra Kisio wzrost i wiek

Aktorka urodziła się 22 marca 1983 roku w Szczecinie, jej rodzicami są Marek Kisio oraz Izabela Kisio-Skorupa. Ojciec gwiazdy jeszcze do niedawna był działaczem samorządowym w Stargardzie Szczecińskim. Na oficjalnej stronie powiatu szczycił się tym, że jest ojcem znanej aktorki. Aleksandra Kisio ma 171 cm wzrostu, jest bardzo charakterystyczną gwiazdą, obok jej urody trudno przejść obojętnie, bo aktorka jest po prostu klasycznie piękna.

Obrazy Pikio

Aleksandra Kisio Instagram

Aktorka coraz rzadziej pokazuje się na ściankach, niechętnie udziela wywiadów, za to jest bardziej aktywna w mediach społecznościowych, gdzie publikuje swoje zdjęcia z życia prywatnego i to właśnie na Instagramie możemy śledzić jej losy i zmagania, zarówno te aktorskie, jak i życiowe.

Obrazy Pikio

Aleksandra Kisio - matka

Z rodziną najlepiej wychodzi się na zdjęciu - wszystkim dobrze znane powiedzenie - w życiu Aleksandry Kisio ma bezpośrednie przełożenie na rzeczywistość. Aktorka od lat jest skonfliktowana ze swoją matką - Izabelą, która dużo częściej niż córka pojawia się jako bohaterka artykułów w kolorowej prasie za sprawą wypływających kontrowersji związanych z jej osobą.

Izabela Kisio twierdziła, że córka się od niej odwróciła, wyrzuciła z domu i pozostawiła na pastwę losu, bez żadnej pomocy. Kobieta zasłynęła opowieściami o niewdzięcznym dziecku, jednak był to dopiero początek jej kariery w mediach. Matka aktorki zaczęła pojawiać się na różnych wydarzeniach branżowych, często miała próbować dostać się na imprezy, na które nikt jej nie zapraszał. W Internecie zasłynęła przyjaźnią z Rafalalą i końcem relacji, która zakończyła się skandalem.

Inną wersję konfliktu ma oczywiście Aleksandra Kisio, która wydała w tej sprawie oświadczenie, w którym stanowczo odcięła się od słów matki. Według aktorki sprawa opiera się na kłamstwach i pomówieniach.

- Ola przeprowadziła się ze Szczecina do Warszawy 10 lat temu i sama kupiła tu mieszkanie na kredyt. Jej matka nigdy nie mieszkała w tym lokalu, bywała tylko gościem, więc Ola nie miała jej skąd wyrzucać - tak komentowała sprawę menadżerka Aleksandry Kisio.

Aleksandra Kisio - mąż i dziecko

Aleksandra Kisio 11 stycznia 2015 roku urodziła syna Hugona. Jednak i w tej historii nie mogło zabraknąć wątku jej matki, która rozżalona, że córka nie poświęca jej dostatecznie dużo uwagi, wyzywała ją na Facebooku, nazywała córkę "debilką" i "skamieniałym złem". Pod koniec swojej ciąży, aktorka wystosowała oficjalną prośbę, by "dać jej spokój" w ostatnich tygodniach przed porodem. Zupełnie inne relacje panują między Aleskandrą Kisio i jej rodziną, a jej ojcem.

Obrazy Pikio

- Mój wnusio Hugo to już duży szkrab i często go odwiedzam. A Łukasz? To bardzo kochany chłopak, dbający o rodzinę. Jestem dumny z przyszłego zięcia - relacjonował dumny dziadek.

W związku z przyjściem na świat potomka popularna aktorka wraz ze swoim partnerem Łukaszem Zielińskim postanowili zalegalizować związek, po 12 latach znajomości. W 2017 roku para się pobrała. W 2018 roku na świat przyszło ich drugie dziecko.

Obrazy Pikio

Aleksandra Kisio - aktorka Pierwszej Miłości

Aleksandra Kisio to piękna aktorka, którą widzowie mogli kojarzyć z takich produkcji jak BrzydUla, Prosto w serce, jednak jej niezapomnianą rolą jest Agata Skowrońska z Pierwszej Miłości.

W serialu Polsatu aktorka wciela się w drugą córkę Karola Wekslera, która za wszelką cenę chciała się zemścić na siostrze Sabinie i ojcu, który zostawił jej matkę. Na początku znajomości siostry darzyły się sympatią. Jednak z biegiem lat, wyszło na jaw, że Agata jest psychicznie chora, porywa siostrę i więzi w opuszczonym domu. Agata Skowrońska trafia do szpitala psychiatrycznego, po wyjściu z niego poznaje Piotra, byłego męża Sabiny, z którym znowu knuje przeciwko siostrze. To właśnie Igor/Piotr spycha bohaterkę do rzeki, kiedy ta wychyla się za barierkę. Silny nurt porywa Agatę, która nawet nie ma szans na wydostanie się na brzeg, wszyscy myślą, że kobieta popełniła samobójstwo.

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:

  1. Paweł Okoński: Kim jest aktor serialu Pierwsza Miłość?
  2. Dominika Figurska: dzieci, wiek. Ciekawostki o gwieździe Polsatu
  3. Kinga z Pierwszej Miłości. Wszystko o ukochanej postaci widzów
  4. Jan Jankowski: aktor, Marcin Jankowski, Michał Jankowski, partnerka
  5. Andrzej Młynarczyk: Żona, wiek, wzrost, Instagram, gdzie mieszka?

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News