Mama znalazła w domku ogrodowym swoich dzieci dziwne kulki
Facebook
Irmina Jach - 28 Lutego 2021

Mama w domku dla dzieci znalazła dziwne kulki. Nie wie czym są

Mama znalazła w domku ogrodowym swoich dzieci dziwne kulki. Ich zaniepokojona mama postanowiła podzielić się odkryciem w internecie, pytając, czym mogą być. Zdania komentujących są bardzo podzielone.

Czarne kulki całkowicie pokrywały podłogę domku, który mama kupiła w prezencie dla swoich pociech. Nie brakowało ich także na ścianach budowli. Kobieta długo szukała odpowiedzi na swoje pytanie. Niestety, nigdy jej nie uzyskała.

Mama znalazła w domku ogrodowym swoich dzieci dziwne kulki

Mieszkanka Australii podejrzewała, że czarne kulki mogą być jajami złożonymi przez nieznane owady lub zwierzęcymi odchodami. Okrycie nie przypominało jej jednak niczego, co widziała w dotychczasowym życiu.

Wpis, który opublikowała w internecie, wzbudził ogromne zainteresowanie. Komentujący natychmiast przeprowadzili fascynującą burzę mózgów. Niektórzy uważają, że kobieta może spodziewać się inwazji owadów. Opinie są bardzo różne.

- Spróbuj je zgnieść. Jeśli się nie zgniata lub nie rozpryskuje, mogą to być elementy zabawki. Jeśli się wyślizgną, mogą być jajami, a jeśli da się zmiażdżyć, mogą to być odchody - poradził jeden z użytkowników.

Tragiczne informacje obiegły Polskę. Nie żyje Stanisław KrukTragiczne informacje obiegły Polskę. Nie żyje Stanisław KrukCzytaj dalej

Tajemniczym znaleziskiem kobiety zainteresowali się także eksperci. Niestety, nawet oni nie byli w stanie odpowiedzieć na nurtujące ją pytanie. Rzecznik Pest Off Solutions, firmy zajmującej się eksterminacją termitów, był zdziwiony zamieszczonym zdjęciem.

- Nigdy wcześniej nie widziałem czegoś takiego. Wygląda na to, że ktoś po prostu upuścił coś na ziemię, na przykład mak- mówił w rozmowie z portalem news.com.au. Wątpliwościami podzielił się też ekspert ds. zwalczania szkodników z Fantastic Services w Melbourne.

- Bez możliwości dotknięcia ich i sprawdzenia, jaka jest ich tekstura, trudno powiedzieć na pewno. Na pierwszy rzut oka nie wygląda jak jaja szkodników, bardziej jak nasiona. Wahałbym się między syntetycznymi kulkami a makiem - hipotetyzował specjalista.

Kathy Ebert, entomolgistka z University of Queensland podzieliła się z dziennikarzami Daily Mail Australia spostrzeżeniem, że jej zdaniem czarne kulki to prawdopodobnie jaja ćmy, z których już wkrótce mogą wykluć się małe gąsienice.

Mimo usilnych starań zmartwiona matka nie uzyskała od internautów jednoznacznej odpowiedzi na swoje pytanie. Można podejrzewać, że do wyjaśnienia tajemnicy dojdzie już wkrótce. Być może okaże się, że tajemnicze kulki są żywym organizmem. Macie pomysł, czym są?

Artykuły polecane przez redakcję Pikio:

Krystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć w jakich pławi się luksusachKrystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć, w jakich pławi się luksusachCzytaj dalej

Źródło: o2.pl

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News