DDTVN prowadzący
TRICOLORS/East News
Klaudia Bochenek - 11 Marca 2021

Pojawiły się plotki, która para może zostać zwolniona z prowadzenia „Dzień dobry TVN”

Czarne chmury zawisły nad DDTVN. Niewykluczone, że już niedługo widzów czeka ogromna zmiana i będą mogli na ekranach podziwiać zmagania nowej pary prowadzących. W związku z tym pojawiły się plotki, kto może pożegnać się ze śniadaniówką. Nieoficjalnie na korytarzach mówi się, że to Filip Chajzer i Małgorzata Ohme.

DDTVN stawia na zmiany? Media podają, że nową, wręcz skazaną na sukces parą ma być Marzena Rogalska wraz z inną, równie znaną dziennikarką. Stacja ma mieć poważne plany.

DDTVN: Filip Chajzer i Małgorzata Ohme na celowniku?

Odkąd Marzena Rogalska odeszła z TVP, media starały się dowiedzieć, co dalej z jej karierą w telewizji. Dziennikarka jest lubiana, szczera i wspaniale radzi sobie przed kamerą. Jak się okazuje, według ustaleń Pudelka, TVN bardzo chciałby mieć ją u siebie i widzi ją jako prowadzącą DDTVN.

Jeśli z czasem wykreuje się nowa para świetnie dogadujących się prowadzących, niestety nie będzie miejsca dla innych „wyjadaczy” z TVN-owskiej śniadaniówki. Statystyki mają podawać, że program odnotowuje najgorsze wyniki oglądalności, kiedy na kanapie zasiadają Małgorzata Ohme i Filip Chajzer.

- Filip Chajzer i Małgorzata Ohme nie cieszą się zbytnią sympatią widzów, a pasma z ich udziałem mają dużo mniejszą oglądalność niż z innymi prowadzącymi. Kiedy oni prowadzą program, większość widzów wybiera „Pytanie na śniadanie” - miał mówić Pudelkowi informator z korytarzy TVN-u.

Nagła decyzja rządu ws. maseczek. Obowiązuje od dziś, niektórzy zwolnieni z ich noszeniaNagła decyzja rządu ws. maseczek. Obowiązuje od dziś, niektórzy zwolnieni z ich noszeniaCzytaj dalej

- Marzena Rogalska była na rozmowach w TVN. Na korytarzach plotkuje się, że być może niebawem pojawi się nowy duet prowadzących „Dzień dobry TVN”, Rogalska – Sadowska. Prezenterki bardzo się przyjaźnią, mają również wieloletnie doświadczenie w telewizji śniadaniowej. Obie pracowały kiedyś w TVN - kontynuuje informator.

Beata Sadowska już od dłuższego czasu ma być namawiana do powrotu przed kamerę. Nie wiadomo, czy TVN również rozmawiał z nią na temat stworzeniu duetu z Marzeną Rogalską. Aktualnie Beata Sadowska mieszka we Francji, jednak często bywa w Polsce - prowadzi warsztaty i promuje zdrowy styl życia. Czy zdecydowałaby się jednak przylatywać do Polski na nagrania śniadaniówki? Wszystkiego na pewno niedługo się dowiemy. Jednak co mogłoby się stać z Filipem Chajzerem i Małgorzatą Ohme?

Wiadomo na razie, że pozostali prowadzący nie są zagrożeni przeniesieniem do innych programów czy projektów. Jeśli transfer Marzeny Rogalskiej dojdzie do skutku i zostanie zatrudniona w parze z innym dziennikarzem lub dziennikarką, Filipa Chajzera i Małgorzatę Ohme może spotkać właśnie taki los. Portale plotkarskie nie dowiedziały się jednak, w którym projekcie stacji mogliby zostać zatrudnieni.

- Prezes Miszczak chciałby, aby sprawdzone i lubiane twarze podniosły oglądalność porannego pasma. Na razie to nieoficjalne informacje, ale planowane są zmiany. W TVN redukują etaty, ale jeśli chodzi o samo „Dzień dobry TVN”, jest odwrotnie. Planuje się zwiększyć ilość par, tak aby była podobna różnorodność jak w TVP2 - kontynuuje informator Pudelka.

Plusem tej sytuacji jest to, że para Chajzer-Ohme nie stracą zatrudnienia w TVN. Wiele osób jednak obawia się ogromnych spięć pomiędzy dziennikarzami.

Artykuły polecane przez redakcję Pikio:

Krystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć w jakich pławi się luksusachKrystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć, w jakich pławi się luksusachCzytaj dalej

Źródło: Jastrząb Post, Pudelek

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News