Marzena Rogalska
TRICOLORS/East News
Artur Łokietek - 10 Marca 2021

Media: Rogalska po rozmowie w TVN, znamy nazwę programu, w którym ma występować

Jak udało się ustalić redakcji „Pudelka”, Marzena Rogalska być może znalazła właśnie nową pracę. Całe TVP może czuć się zazdrosne, bo chodzi o TVN. Według najnowszych doniesień popularna dziennikarka ma stanowić nową parę w „Dzień Dobry TVN”. Wiemy, kto będzie jej partnerował.

Marzena Rogalska po 12 latach pracy w TVP postanowiła odejść. Jak sama tłumaczyła, atmosfera w mediach po strajku związanych z „podatkiem od mediów” utwierdziła ją w przekonaniu, że podjęła dobrą decyzję. O sprawie zrobiło się głośno w całym kraju.

Do tej pory Rogalska prowadziła „Pytanie na Śniadanie”, czyli poranny program śniadaniowy emitowany w Telewizji Polskiej. Towarzyszył jej Tomasz Kammel, a razem stanowili jeden z najbardziej lubianych i rozpoznawalnych telewizyjnych duetów.

Wiemy, że poszukuje ona teraz nowej pracy. Wpierw, jak już wcześniej tłumaczyła, wolała skupić się na sobie. - To przede wszystkim zrobiłam dla siebie. Tego dnia miałam dyżur, ludzie byli okrutni, ale nie chciałam podejmować decyzji w pośpiechu. Podświadomość zaczęła działać jednak wcześniej. Potem to było szaleństwo. Chciałam dla siebie wyrwać jeden wolny dzień, ale się nie dało. Nawet dziś urywają się telefony – wyjaśniała w rozmowie z Beatą Sadowską.

Jak informuje serwis „Pudelek”m powołując się na anonimowych informatorów w TVN-ie, to właśnie największa konkurencja TVP postanowiła zwerbować w swoje szeregi Rogalską. Co więcej, ma ona objąć rolę nowej prowadzącej „Dzień Dobry TVN”!

Nagła decyzja rządu ws. maseczek. Obowiązuje od dziś, niektórzy zwolnieni z ich noszeniaNagła decyzja rządu ws. maseczek. Obowiązuje od dziś, niektórzy zwolnieni z ich noszeniaCzytaj dalej

Marzena Rogalska nową prowadzącą „Dzień Dobry TVN”?

„Pudelek” informuje, że popularna dziennikarka już rozpoczęła negocjacje z TVN. Choć nie znamy wielu szczegółów, mówi się o tym, jakoby miała ona dołączyć do załogi „Dzień Dobry TVN”. Jej partnerką ma zostać wieloletnia przyjaciółka, Beata Sadowska.

- Marzena Rogalska była na rozmowach w TVN. Na korytarzach plotkuje się, że być może niebawem pojawi się nowy duet prowadzących "Dzień dobry TVN", Rogalska – Sadowska– twierdzi anonimowe źródło związane ze stacją, na które powołuje się serwis.

Taka kolej rzeczy nie powinna nikogo zaskakiwać – Rogalska nie była zadowolona z tego, jak kojarzone jest teraz TVP. Z Sadowską znają się od wielu lat, wcześniej razem pracowały, a poza tym mają doświadczenie w prowadzeniu telewizji śniadaniowej. Plotki wydają się bardziej, niż prawdopodobne.

- Prezes Miszczak chciałby, aby sprawdzone i lubiane twarze podniosły oglądalność porannego pasma. Na razie to nieoficjalne informacje, ale planowane są zmiany. W TVN redukują etaty, ale jeśli chodzi o samo "Dzień dobry TVN", jest odwrotnie. Planuje się zwiększyć ilość par - tak aby była podobna różnorodność jak w TVP2 – wyjaśnia rozmówca. Okazuje się, że TVN stara się rozwinąć swój popularny program o nowe twarze m.in. dlatego, że nie wszyscy widzowie lubią niektórych prowadzących.

- Ponadto Filip Chajzer i Małgorzata Ohme nie cieszą się zbytnią sympatią widzów, a pasma z ich udziałem mają dużo mniejszą oglądalność niż z innymi prowadzącymi. Kiedy oni prowadzą program, większość widzów wybiera "Pytanie na śniadanie" – informuje.

Artykuły polecane przez redakcję Pikio:

Krystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć w jakich pławi się luksusachKrystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć, w jakich pławi się luksusachCzytaj dalej

Źródło: Pudelek.pl

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News