Daniel Martyniuk dał popalić
Fot. East News AGENCJA SE
Mateusz Sidorek - 17 Marca 2021

Daniel Martyniuk stanął przed sądem, usłyszał wyrok. Przy okazji wydało się, ile zarabia

Daniel Martyniuk usłyszał wyrok za znieważenie policjantów, którego dopuścił się w 2017 roku. Syn jednej z największych gwiazd disco polo zasiadł dziś tj. 17 marca na ławie oskarżonych w białostockim sądzie. Wymiar sprawiedliwości skazał syna Zenka Martyniuka na trzy miesiące pozbawienia wolności w zawieszeniu na dwa lata.

Nie minęła jeszcze połowa roku, a Daniel Martyniuk już ma za sobą dwie rozprawy sądowe. To chyba mówi wszystko na temat jego zapowiadanych wielkich przemian i poprawy. W środę 17 marca syn gwiazdy disco polo opuścił białostocki sąd z kolejnym wyrokiem. Zenek Martyniuk i jego żona mają teraz jeszcze więcej zmartwień.

Daniel Martyniuk za znieważenie policjantów, którego dopuścił się w 2017 roku, odpowiadał przed wymiarem sprawiedliwości już w 2018. Wówczas jednak sędzia umorzył postępowanie warunkowo. Syn Zenka Martyniuk wiedział, że sprawa wróci na wokandę, jeśli w ciągu dwóch lata ponownie złamie prawo.

Czarne owce w rodzinach gwiazd: Daniel Martyniuk

Już od kilku lat Daniel Martyniuk nie potrafi zrezygnować z nawyków, które jego i rodzinę narażają na wiele przykrości. Syn Zenka Martyniuka stał się bardziej medialną postacią od gwiazdy disco polo. Niestety prasa rozpisuje się przede wszystkim o skandalach związanych z jego rozwodem oraz konfliktach z prawem.

Choć część fanów może się zdziwić, ale Zenek Martyniuk ma coś wspólnego z Michaelem Douglasem, Tomem Hanksem, Marlonem Brando oraz Ozzym Osbournem. Wszystkie te gwiazdy mają lub miały problemy ze swoimi dziećmi. Większość synów oraz córek tych artystów miała styczność z odwykami, oraz konfliktami z prawem.

Wiadomo, jak w tym roku będzie wyglądać święcenie pokarmów. Watykan przekazał wytyczneWiadomo, jak w tym roku będzie wyglądać święcenie pokarmów. Watykan przekazał wytyczneCzytaj dalej

Wraz z początkiem marca 2021 roku syn Zenka Martyniuka trafił do sądu po tym, jak złamał zakaz prowadzenia pojazdu. Daniel Martyniuk został skazany na 10 miesięcy pozbawienia wolności w zawieszeniu na trzy lata oraz zakaz prowadzenia pojazdów na sześć lat.

To jednak nie wszystko. Przez to, że znów złamał prawo i stanął przed sądem, wrócono do jego sprawy zlekceważenia policjantów z 2017 roku. Tym razem celebryta musiał stawić się w sądzie i usłyszał już drugi wyrok w tym miesiącu.

Daniel Martyniuk skazany po raz drugi

W sądzie w Białymstoku Daniel Martyniuk sprawiał wrażenie skruszonego. Syn gwiazdy disco polo od razu przyznał się do zarzucanego mu czynu i z pokorą wysłuchał wyroku skazującego go na trzy miesiące pozbawienia wolności w zawieszeniu na dwa lata.

Syn Zenka Martyniuka przyznał też, że ma zamiar – jakże by inaczej – odmienić swoje życie się lepszym człowiekiem. Poza tym ujawnił, że chciałby wypłynąć w morze. Być może tam będzie pływał po wodach międzynarodowych, by uniknąć problemów z polskim prawem.

Przy okazji wydało się również, ile każdego miesiąca zarabia młody Martyniuk. Na pytanie sądu o swoją pracę odpowiedział, że udziela pomocy przy tworzeniu muzyki oraz zajmuje się innymi pomniejszymi pracami artystycznymi. Co miesiąc ma na tym zarabiać zaledwie ok. 1500 złotych.

Daniel Martyniuk przyznał też, że jego zachowanie wynikało z trudnej sytuacji osobistej, związanej z kłopotami między nim a byłą już żoną Eweliną.

Artykuły polecane przez redakcję Pikio:

Krystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć w jakich pławi się luksusachKrystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć, w jakich pławi się luksusachCzytaj dalej

Źródło: Pudelek

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News