Lidl ważny warunek
Jakub Kaminski/East News
Mateusz Sidorek - 17 Marca 2021

Tylko dziś Lidl rozda klientom za darmo paczki z maseczkami. Jest jeden ważny warunek

W środę 17 marca popularna sieć dyskontów Lidl przeprowadza wyjątkową akcję. Pracownicy sklepów będą rozdawali klientom paczki zawierające 10 niemedycznych maseczek ochronnych. Na środki sanitarne będą mogli liczyć konsumenci, którzy zrobią zakupy na co najmniej 99 złotych. Firma wprowadziła też obniżkę cen.

Po wprowadzonych przez rząd zmianach, które dotyczą zaleceń sanitarnych w dobie epidemii, popularne sieci handlowe jak Lidl wprowadzają kolejne promocje maseczek ochronnych. W wielu sklepach ceny tych produktów wyraźnie spadły. Niemiecka firma poszła jeszcze dalej i zorganizowała specjalną akcję, podczas której rozdaje paczki ze środkami do ochrony.

Lidl ruszył z akcją dzisiaj tj. 17 marca. Warto pamiętać, że ta promocja będzie trwała tylko przez jeden dzień. Konsumenci robiący zakupy w niemieckiej sieci dyskontów będą mogli opuścić sklepy z paczką jednorazowych maseczek niemedycznych, za którą nie będą musieli płacić.

Lidl rozdaje paczki z maseczkami za zakupy powyżej 99 złotych

Według informacji przekazanych przez portal Business Insider klienci Lidla będą musieli spełnić tylko jeden warunek, by móc otrzymać za darmo pakiet zawierający 10 jednorazowych maseczek niemedycznych.

Konsumenci będą musieli wydać na zakupy co najmniej 99 złotych, by skorzystać z promocyjnej oferty. Jak donosi Business Insider jest to jednodniowa akcja, która trwa tylko 17 marca. Niewykluczone jednak, że takich promocji będzie coraz więcej, zwłaszcza że niedawno zmieniono przepisy dotyczące zasłaniania twarzy oraz ust.

Wiadomo, jak w tym roku będzie wyglądać święcenie pokarmów. Watykan przekazał wytyczneWiadomo, jak w tym roku będzie wyglądać święcenie pokarmów. Watykan przekazał wytyczneCzytaj dalej

Prowadzona przez Lidl akcja ma promować odpowiedzialną postawę w społeczeństwie, ale także zachęcić klientów do robienia zakupów w niemieckiej sieci dyskontów. Warto przypomnieć, że na terenie Polski znajduje się ponad 750 placówek.

Lidl i inne sieciówki prześcigają się w promocjach

Promocja Lidla prawdopodobnie ma duży związek z nowymi przepisami, które zostały wprowadzone w sobotę 27 lutego. Według obecnie obowiązującego rozporządzenia konieczne jest noszenie maseczki ochronnej w przestrzeni publicznej.

Zasłanianie nosa oraz ust bandanami, szlami czy kominami nie jest już akceptowane. Wyklucza się też możliwość stosowania samych przyłbic. Nie ma nakazu noszenia maseczek chirurgicznych, ale są one rekomendowane przez służbę zdrowia.

Już przed dzisiejszą akcją Lidl wprowadził kolejną promocję na maseczki ochronne. Środki sanitarne w niemieckiej sieci kosztują już 2,90 złotych za paczkę 10 sztuk. Wcześniej pakiet był droższy o złotówkę.

Wielka obniżka cen ruszyła też w Carrefourze. W Warszawskiej Galerii Mokotów można było znaleźć maseczki z materiału wielorazowego przecenione nawet o 60 procent. Produkty, które wcześniej kosztowały 4,99 złotych, po promocji można było kupić za 1,99 złotych.

Klienci Biedronki również mogą nabyć maseczki w okazyjnej cenie. Trójpak środków ochronnych z „samooczyszczające powłoką wirusobójczą” wynosi 4,99 złotych.

Artykuły polecane przez redakcję Pikio:

Krystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć w jakich pławi się luksusachKrystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć, w jakich pławi się luksusachCzytaj dalej

Źródło: Business Insider

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News