Andrzej Piaseczny w szpitalu
instagram.com andrzejpiaseczny_official
Klaudia Bochenek - 17 Marca 2021

Andrzej Piaseczny trafił do szpitala. Opublikował nagranie

Andrzej Piaseczny opublikował niepokojące nagranie ze szpitala. Zmęczonym głosem z trudnością poinformował o swojej bieżącej sytuacji. Niestety, znany piosenkarz zmaga się z koronawirusem, został podpięty do tlenu.

Andrzej Piaseczny przebywa w szpitalu. 50-letni artysta z trudem się wypowiada, ale znalazł siły, aby pokazać nagranie z placówki i przestrzec wszystkich swoich fanów, którzy w ostatnim czasie martwili się nie tylko o niego, ale także o jego mamę.

Andrzej Piaseczny w szpitalu

- Kochani, wolałbym się w tym stanie w ogóle nie pokazywać, ale wiem, że jest jeszcze wielu ludzi, którzy dosłownie mają w nosie to, co z nami może się wydarzyć. Też myślałem, że przejdę to wszystko spacerkiem, ale po dziesięciu dniach chorowania znowu musiałem się znaleźć tutaj - zaczął mówić w nagraniu Andrzej Piaseczny.

Widać, że mocno cierpi. Miał nadzieję, że uda mu się przejść chorobę łagodnie, w domowym zaciszu, jednak jego stan na tyle się pogorszył, że konieczna była pomoc medyków.

- Bardzo przepraszam wszystkich, z którymi mieliśmy spotkać się na koncertach, ale to przecież wszystko wróci. Bądźcie zdrowi i trzymajcie się, bardzo proszę, zasad bezpieczeństwa i higieny. Bardzo też dziękuję wszystkim, którzy naprawdę z pasją i zaangażowaniem się mną tutaj zajmują - kontynuował artysta.

Wiadomo, jak w tym roku będzie wyglądać święcenie pokarmów. Watykan przekazał wytyczneWiadomo, jak w tym roku będzie wyglądać święcenie pokarmów. Watykan przekazał wytyczneCzytaj dalej

Muzyk może liczyć na ogrom słów wsparcia, które fani ochoczo przesyłają pod nagraniem. Miejmy nadzieję, że pod dobrą opieką uda mu się wyjść ze wszystkiego cało. Nie brakuje też osób, które martwią się, że przez powikłania może mieć problemy ze śpiewaniem.

Można spodziewać się, że Andrzej Piaseczny przestrzegał obostrzeń - w końcu opiekował się mamą, z którą jeszcze w styczniu pokazywał wspólne zdjęcie ze świętowania urodzin. Piosenkarz urodził się 6 stycznia, z kolei mama 4 stycznia.

Nie do końca wiadomo, dlaczego trafiła do szpitala. Wcześniej w mediach podawano, że przed wyprawą do Namibii wraz z synem musiała przejść operację związaną z rozrusznikiem. Miejmy nadzieję, że stan obojga już niedługo się unormuje i kolejne urodziny będą mogli spędzić bezpiecznie i w towarzystwie najbliższych oraz przyjaciół. Muzyk jest bowiem mocno z nią związany.

- Andrzej był zawsze moim ulubionym synkiem. Chociaż wszystkie dzieci kocham jednakowo, to on był zawsze takim moim maminsynkiem. Trzeba to otwarcie powiedzieć. Faktem jest, że ta nasza relacja zawsze była bardzo bliska i trudno byłoby jeszcze bardziej ją zacieśnić - mówiła swojego czasu mediom pani Alicja Piaseczna.

Nagranie można obejrzeć pod tym linkiem.

Artykuły polecane przez redakcję Pikio:

Krystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć w jakich pławi się luksusachKrystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć, w jakich pławi się luksusachCzytaj dalej

Źródło: Instagram

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News