Agustin Egurrola zdenerwował widzów „Dance Dance Dance”
TRICOLORS/East News
Monika Majko - 20 Marca 2021

Egurrola zasmucił Roskanę Węgiel, rozpłakała się na oczach widzów. Były gwiazdor TVN skomentował zajście

Agustin Egurrola dopiero niedawno dołączył do jurorów programu „Dance Dance Dance”, a już zdążył bardzo zdenerwować widzów tanecznego show. Gwiazdor bezlitośnie skrytykował występ Roksany Węgiel, czym doprowadził młodą piosenkarkę do łez. Teraz tancerz zabrał głos w tej sprawie.

Agustin Egurrola wywołał ogromny skandal w związku z dołączeniem do obsady programu „Dance Dance Dance” stacji TVP. Widzowie cieszyli się z transferu gwiazdora TVN do Telewizji Polskiej, jednak już po pierwszym odcinku nowej edycji tanecznego show wobec jurora padły poważne oskarżenia.

Agustin Egurrola zdenerwował widzów „Dance Dance Dance”

W piątek 19 marca wystartował trzeci sezon lubianego programu stacji TVP „Dance Dance Dance”. W tej edycji do jurorskiego składu produkcji dołączyli Joanna Jędrzejczyk oraz Agustin Egurrola, który zdecydował się podjąć współpracę z Telewizją Polską po wielu latach spędzonych na antenie stacji TVN.

Już pierwszy odcinek nowej edycji „Dance Dance Dance” dostarczył widzom ogromnych emocji, nie były one jednak wynikiem zapierających dech w piersi występów tanecznych. Publiczność show była wściekła z powodu zachowania Agustina Egurroli, który niezwykle surowo oceniał uczestników programu.W czasie oceny solowego występu Roksany Węgiel, juror doprowadził 16-letnią wokalistkę do łez, co wywołało ogromne oburzenie wśród fanów programu.

W sieci natychmiast pojawiły się słowa krytyki, skierowane do Agustina Egurroli. Fani programu uważają bowiem, że formuła tanecznego show jest rozrywkowa, a tancerz zdecydowanie zbyt surowo oceniał umiejętności uczestników. Gwiazdor postanowił publicznie zabrać głos w tej sprawie.

Krzyczeli do prezydenta, że będzie siedział. Andrzej Duda odpowiedział na TwitterzeKrzyczeli do prezydenta, że będzie siedział. Andrzej Duda odpowiedział na TwitterzeCzytaj dalej

- Pierwsze koty za płoty, pierwszy łzy i pierwsze sukcesy. Wielu z Was jest oburzonych, że noty są tak niskie i że z "potulnego psiaka z "Mam Talent", zamieniłem się w pitbulla", który zapomniał, że ten program to zabawa. Zgadzam się, że ma być to zabawa, ale na określonych zasadach. To jest konkurs tańca, czy się to komuś podoba, czy nie. [...] Przed uczestnikami kilka tygodni ciężkiej pracy i cotygodniowe spotkania z jurorami. Mogą się na nich obrażać, złościć i tupać nogami, ale ja radziłbym im zaufać i zmierzyć się ze swoimi słabościami. Efekty przyjdą niebawem i na pewno zwycięzca programu będzie wiedział, dlaczego wygrał, a co więcej, widzowie też. Widzimy się już w kolejny piątek! Nie będzie litości i będzie się działo - napisał Egurrola na swoim Instagramie.

Tłumaczenia tancerza nie zostały jednak przyjęte ze spodziewanym entuzjazmem. Wielu widzów nie dało się przekonać, że Agustin Egurrola swoją krytyką chciał pomóc uczestnikom. Zarówno pod wpisem tancerza, jak i na oficjalnych kanałach społecznościowych programu pojawiło się wiele komentarzy, dotyczących zachowania surowego jurora.

- To nawet nie jest krytyka, a hejt. Byłeś za surowy dla Roxie - wskazał jeden z fanów programu.

- Agustin przegina. Jasne, że nie wszyscy zatańczyli super, ale chodzi o szacunek do drugiej osoby. Zamiast motywować do dalszej pracy, on takim zachowaniem podcina skrzydła - dodał kolejny internauta.

- On jest po prostu bezczelny - podsumował inny widz.

Artykuły polecane przez redakcję Pikio:

Krystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć w jakich pławi się luksusachKrystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć, w jakich pławi się luksusachCzytaj dalej

Źródło: Plotek

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News