Roksana Węgiel
Dance Dance Dance odc. 1/III – solo , III sezon/ prod. TVP/ kadr z programu
Artur Łokietek - 20 Marca 2021

Roksana Węgiel zalała się łzami w „Dance dance dance”, nie wytrzymała krytyki Agustina Egurroli

W niedawno emitowanym odcinku programu „Dance dance dance” nie brakowało kontrowersji. Agustin Egurrola niezwykle surowo ocenił występ 16-letniej Roksany Węgiel. Wokalistka aż rozpłakała się na wizji.

Niedawno ruszyła trzecia edycja opartego na niderlandzkim formacie programu „Dance dance dance”, który emitowany jest przez TVP 2. Za sobą mamy już dwa odcinki – występy w parach oraz solowe.

Taneczny program Telewizji Polskiej okazał się hitem na tyle, że postanowiono kręcić kolejne edycje. W 3. sezonie możemy oglądać występy uczestników, których ocenia jury złożone z Agustina Egurroli, Joanny Jędrzejczyk oraz Idy Nowakowskiej.

Sam program oparty jest na zagranicznym formacie – oglądamy w nim taneczne popisy polskich celebrytów i ich przyjaciół w parach. Jedna osoba z każdej dwójki występuje również solo, w innej choreografii. Zwycięzców wybierają widzowie w głosowaniu SMS-owym.

Ostatnio wyemitowany odcinek okazał się pełen ostrej krytyki i bardzo bolesnych słów wypowiadanych przez Agustina Egurrolę. Niezwykle krytycznie ocenił on solowy występ polskiej wokalistki Roksany Węgiel.

Minister zdrowia wziął udział w programie na żywo. Zabrał głos ws. surowszych obostrzeńMinister zdrowia wziął udział w programie na żywo. Zabrał głos ws. surowszych obostrzeńCzytaj dalej

Agustin Egurrola ostro występie Roksany Węgiel

Ostatnio mogliśmy podziwiać występy uczestników w pojedynkę. Jedną z występujących osób była polska wokalistka Roksana Węgiel. Jej taniec nie spodobał się jednak Agustinowi Egurroli, który w mocnych słowach ją skrytykował.

- Uważam, że duet był dużo lepszy niż solówka. Tam było więcej dynamiki, a ten wykon był nudny i szkolny. Nie było tego kontrastu, wszystko było płaskie i to chodzenie zabiło całą siłę, która była na początku. Ten program to szkoła życia- powiedział.

Po chwili trzeba było ocenić wykonanie – Egurrola dał „jedynie” czwórkę. - Daję mocne cztery. W tej edycji czwórka jest dobrą oceną – podsumował.

- Co?! Ty widziałeś to samo co ja?– wybuchła Ida Nowakowska. Okazało się, że opinia Egurroli bardzo wstrząsnęła nie tylko uczestniczką, ale też częścią jury. Na swoją obronę polski tancerz i choreograf wyjaśnił, że taniec „był poprawnie zatańczony”. Stwierdził również, że „to nie była krytyka, która miała ją zatrzymać w miejscu, ale motywująca, żeby iść dalej”. Nawet Joanna Jędrzejczyk poczuła się nieco urażona tak surową opinią.

Szybko okazało się, że Roksana Węgiel bardzo mocno przeżyła tak ostre słowa krytyki. Gdy wypowiadała się o swoim wykonaniu za kulisami, nie wytrzymała i uroniła łzy. Wkrótce pod postem na Facebooku programu pojawiło się wiele negatywnych uwag w stronę Egurroli. Ale zjechał Augustin Roxie. Moim zdaniem jego wypowiedź była na poziomie mówienia do tancerza, co tańczy co najmniej dwa lata, a nie na dodatek do 16 latki – czytamy wśród nich.

Artykuły polecane przez redakcję Pikio:

Krystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć w jakich pławi się luksusachKrystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć, w jakich pławi się luksusachCzytaj dalej

Źródło: plotek.pl

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News