Dagmara Kaźmierska odkryła tajemnicę Jacka
Instagram.com queen_of_life_77
Monika Majko - 28 Lutego 2021

Dagmara Kaźmierska po latach odkryła tajemnicę Jacka. Wiadomo, jak naprawdę ma na imię

Dagmara Kaźmierska od lat przyjaźni się z Jackiem Wójcikiem, a ich wspólne przygody bawią do łez fanów programu „Królowe życia”. Niedawno celebrytyka odkryła jednak wielką tajemnicę mężczyzny. Gwiazda nie miała o tym pojęcia.

Dagmara Kaźmierska to jedna z najbardziej lubianych gwiazd programu „Królowe życia”. Czas na antenie gwiazda dzieli również ze swoimi bliskimi, a wśród nich jedną z najważniejszych postaci jest jej przyjaciel, Jacek. Niedawno na jaw wyszło, że mężczyzna od lat skrywał tajemnicę, o której nie wiedziała nawet sama królowa życia.

Dagmara Kaźmierska była w szoku, gdy odkryła prawdę o Jacku

Kaźmierska i Wójcik to para wybuchowa, a ich przygody nie raz doprowadziły widzów stacji TTV do łez ze śmiechu. Przyjaciele świetnie się dogadują i od lat stanowią zgrany duet. Dagmara wie, że zawsze może liczyć na pomoc Jacka, który trwał przy niej nawet w najgorszych chwilach.

To właśnie Jacek pomagał królowej życia stanąć na nogi po groźnym wypadku samochodowym, wskutek którego doznała poważnych obrażeń nóg. Przyjaciel motywował Kaźmierską do ćwiczeń i rehabilitacji, a także wspierał ją w codziennym życiu.

Królowa życia nie pozostaje mu dłużna i również dba m.in. o jego dobrą kondycję. Niedawno Dagmara Kaźmierska próbowała nawet urządzić mieszkanie Jacka tak, by było w nim przytulniej. Wydawało się, że przyjaciele znają się jak łyse konie, jednak niedawno Jacek zaskoczył wszystkich.

Justyna Żyła opublikowała zdjęcie z wymownym szczegółem tuż po zwycięstwie byłego mężaJustyna Żyła opublikowała zdjęcie z wymownym szczegółem tuż po zwycięstwie byłego mężaCzytaj dalej

Dagmara odkryła tajemnicę, którą Jacek przez lata skrywał nie tylko przed fanami, ale również przed nią. Kiedy Dagmara Kaźmierska znalazła dowód osobisty przyjaciela, na jaw wyszło, że Jacek tak naprawdę ma na imię zupełnie inaczej.

- Wiesław Jacek. Ty masz na imię Wiesiek i nigdy mi się nie przyznałeś, jak ty masz na imię [...]. Od dzisiaj jesteś dla mnie Wiesław - zawyrokowała zaskoczona królowa życia.

- Zawsze jak się gdzieś meldowaliśmy i prosiłam o dowód to ty: ‘Nie, nie, ty sam’, w żadnym hotelu nie chciałeś dawać dowodu. Czy ty się wstydziłeś? - pytała gwiazda.

Jacek był wyraźnie zmieszany odkryciem, jakiego dokonała Dagmara. Mężczyzna próbował szybko zmienić temat. Najwyraźniej przyjaciel Kaźmierskiej nie przepada za swoim pierwszym imieniem.

- Wiesław, Jacek, co za różnica - odpowiedział Kaźmierskiej zdenerwowany Jacek.

Artykuły polecane przez redakcję Pikio:

Krystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć w jakich pławi się luksusachKrystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć, w jakich pławi się luksusachCzytaj dalej

Źródło: Pomponik

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News