Dagmara Kaźmierska straszne zdjęcie
Fot. instagram.com @queen_of_life_77
Mateusz Sidorek - 2 Lutego 2021

Dagmara Kaźmierska pokazała zdjęcie z kliniki. Wiemy, co się stało

Dagmara Kaźmierska opublikowała w mediach społecznościowych szokujące zdjęcie. Na widok ubranej w czepek królowej życia, po której spływa krew, fanów całkowicie zamurowało. Okazało się, że celebrytce nie stało się nic poważnego. Gwiazda popularnego programu przeszła kolejny zabieg medyczny.

Już milion internautów codziennie śledzi Instagram, by wiedzieć, co robi Dagmara Kaźmierska. Królowa życia regularnie dzieli się ze swoimi fanami prywatnym życiem. Obserwując jej media społecznościowe możemy zobaczyć jak, gdzie i z kim wypoczywa. Niedawno celebrytka opublikowała szokujące zdjęcie, które już obiegło tabloidy.

Nie jest żadną tajemnicą, że Dagmara Kaźmierska usilnie stara się wyglądać jak najlepiej. W walce z przemijaniem czasu pomagają jej nie tylko luksusowe marki ubrań oraz kosmetyków, ale również bardziej inwazyjne metody. Gwiazda „Królowych życia” co jakiś czas odwiedza kliniki medycyny estetycznej.

Dagmara Kaźmierska po kolejnym zabiegu

Jedno z ostatnich zdjęć, jakie opublikowała na swoim profilu Dagmara Kaźmierska, pochodzi z kliniki medycznej. Królowa życia pochwaliła się, że właśnie przeszła kolejny zabieg, a konkretnie mezoterapię, która polega na dostarczeniu bezpośrednio do skóry substancji leczniczych i regenerujących.

Fotografia, która pojawiła się na Instagramie, może nieco szokować nawet najbardziej zagorzałych fanów Dagmary. Królowa siedzi na fotelu w czepku, a na jej policzkach i dekolcie widać smugi krwi. Gwiazda TTV całą sytuację skomentowała jednak w swoim stylu.

Rząd szykuje ogromne zmiany dla zatrudnionych. Chodzi o zwolnienia lekarskieRząd szykuje ogromne zmiany dla zatrudnionych. Chodzi o zwolnienia lekarskieCzytaj dalej

Bo szczęściu i urodzie trzeba czasem dopomóc. Świeżo po zabiegu mezoterapii. PS. Naturalne piękno zawsze się obroni – napisała na swoim profilu.

Post wywołał niemałe poruszenie w mediach społecznościowych. „Wyglądasz jak po wypadku, a buźka nadal piękna”, „Dobrze, że pani tam nie zamordowali”, „Oj, teraz to już nic nie pomoże” – czytamy w komentarzach pod zdjęciem Dagmary.

Dagmara Kaźmierska niczego nie ukrywa

Chociaż o Dagmarze Kaźmierskiej wiele można by powiedzieć, to jednak gwiazda TTV zawsze jest bezpośrednia i mówi wprost, co myśli. Od początku programu „Królowe życia” nie oszczędzała widzom trudnych szczegółów dotyczących jej przeszłości.

Gwiazda potrafiła też przed kamerami rzucać gorzkie słowa pod adresem swojego syna, Conana. Dagmara nie jest dumna ze wszystkich swoich wyborów, jednak jest przekonana, że w odpowiednim momencie chwyciła za ster i pokierowała własnym życiem.

W życiu wygrywa ten, kto pokonał samego siebie, swoje złe nawyki, egoizm. Niedobre emocje zastępuje dobrymi i woli się uśmiechać uśmiechem dziecka, niż wilka. Ja zmieniłam w swoim życiu kompletnie wszystko. Wygrałam ze wszystkimi, którzy oczekiwali mojego ponownego upadku. Zrobiłam ze swoim życiem to, co ja chciałam. Dlatego jestem prawdziwą królową życia. Swojego życia – napisała na swoim Instagramie.

Dagmara Kaźmierska prawdopodobnie jeszcze nieraz zaskoczy fanów. Pozostaje tylko czekać na jej kolejne doświadczenia, którymi najprawdopodobniej podzieli się z fanami.

W innym z naszych artykułów pisaliśmy również o dramacie Zenka Martyniuka, którego kontakt z wnuczką został drastycznie ograniczony. Gwiazda disco polo nie może zorganizować Laurze przyjęcia urodzinowego. O szczegółach dowiecie się z tego tekstu.

Dagmara Kaźmierska przeszła zabieg

Z: instagram.com @queen_of_life_77

Artykuły polecane przez redakcję Pikio:

Krystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć w jakich pławi się luksusachKrystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć, w jakich pławi się luksusachCzytaj dalej

Źródło: instagram.com @queen_of_life_77

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News