Muniek Staszczyk
Instagram/ muniekstaszczyk_official/ kadr z wideo
Artur Łokietek - 28 Lutego 2021

Muniek Staszczyk poprosił wszystkich o modlitwę za ojca

Muniek Staszczyk zamieścił w social mediach niezwykle emocjonalny wpis. Jego 86-letni tata przeżył zarażenie koronawirusem. Choroba, jak wiadomo, jest bardzo niebezpieczna dla starszych osób. Staszczyk prosi o modlitwę.

Odkąd tylko koronawirus SARS-CoV-2 pojawił się po raz pierwszy w Chinach, było wiadomo, że sytuacja jest poważna. Wkrótce przekonaliśmy się, jak bardzo.

Szybko okazało się, że patogen stanowi nie tylko olbrzymi medyczny problem, ale jest w stanie faktycznie doprowadzić do śmierci człowieka. Lekarzom udało się ustalić, kto jest najbardziej zagrożony.

Osoby, które najciężej przechodzą zarażenie to seniorzy, w wieku powyżej 70-80 lat, z innymi chorobami współistniejącymi. Nawet najmniejszy medyczny problem może, przy jednoczesnej infekcji COVID-19, doprowadzić do poważnych zdrowotnych komplikacji, które mogą zagrażać nawet życiu.

Tym bardziej imponuje kondycja taty polskiego muzyka, Muńka Staszczyka, któremu udało się wyjść cało z choroby. 86-latek wydaje się cały czas trzymać w świetnej formie. Wokalista opublikował w social mediach bardzo osobisty i poruszający wpis.

Zapytali Żyłę, komu dedykuje zwycięstwo w Mistrzostwach Świata. Szczera odpowiedźZapytali Żyłę, komu dedykuje zwycięstwo w Mistrzostwach Świata. Szczera odpowiedźCzytaj dalej

Muniek Staszczyk prosi o modlitwę

Muniek Staszczyk, polski muzyk, wokalista i jeden z twórców legendarnego zespołu T.love, podzielił się ze swoimi fanami bardzo wzruszającą wiadomością. Chodzi o jego tatę, który był ostatnio zarażony koronawirusem.

- Mój 86-letni Tata przeżył cudem koronawirusa. Teraz jest w trakcie rekonwalescencji. Proszę wszystkich T. Przyjaciół o modlitwę i wsparcie dla Tomasza Staszczyka. Dziękuję – czytamy w pełnym emocji wpisie.

Jest to niebywałe osiągnięcie – osoby w tym wieku należą do największej grupy, która zagrożona jest ciężkimi powikłaniami lub zgonem. Tym bardziej cieszy wieść o wciąż wspaniałej kondycji taty Muńka. Co ciekawe, zgodnie z informacją przekazaną już wcześniej przez Polskie Towarzystwo Epidemiologów i Lekarzy Chorób Zakaźnych aż 22,6 proc. wszystkich zmarłych na COVID-19 to osoby powyżej 80. roku życia.

Apel muzyka o modlitwę nie pozostał bez odzewu. „Najpiękniejszy widok dla syna to uśmiech jego Ojca. Niech dobry Bóg czuwa i ześle opiekuńcze Anioły, które będą strzegły Pana Tatę. Wspomnę w modlitwie. Z Bogiem” – piszą niektórzy. „Prawie 30 lat temu przyniósł spodnie do naszego zakładu krawieckiego, aby wszyć zamki w kolana spodni skórzanych jego syna, bo się strasznie wypchały i jak to określił >>synek nie wygląda porządnie na koncertach<<. Świetny człowiek, zapadający w pamięć. Dużo zdrówka"– napisali wierni fani.

Zdrowia dla Pana starszego i Pana młodszego. Chłopaki nie płaczą” – piszą. My również dołączamy się do życzeń oraz zazdrościmy kondycji i zdrowia.

Muniek Staszczyk

Artykuły polecane przez redakcję Pikio:

Krystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć w jakich pławi się luksusachKrystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć, w jakich pławi się luksusachCzytaj dalej

Źródło: Facebook, WP

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News