Bliźniaki z Przyjaciółek. Kim są ważni członkowie obsady?
facebook.com/pg/Serial.Przyjaciolk
Wiadomości Pikio - 23 Kwietnia 2019

Kim są bliźniaki z Przyjaciółek? Ważni członkowie obsady

Bliźniaki z Przyjaciółek mają dopiero 13 lat, a już robią oszałamiającą karierę w mediach. Ulubieńcy fanów serialu coraz częściej pojawiają się na szklanym ekranie. Kim prywatnie są ważni członkowie obsady polsatowskiego hitu?

Bliźniaki z Przyjaciółek to z pewnością jedni z najbardziej popularnych członków obsady polsatowskiego hitu, który od lat bawi i wzrusza fanów. Chłopcy związani są z serialem od początku, czyli od 2012 roku i od tamtego czasu konsekwentnie przybywa im fanów. Ich urok i talent nie mogły zostać niezauważone, dlatego otrzymują coraz więcej propozycji i zyskują sławę w krajowym show-biznesie. Kim prywatnie są serialowi Franek i Staś Strzeleccy?

Przyjaciółki - obsada. Kim są bliźniacy z serialu?

Pierwszy odcinek serialu Przyjaciółki został wyemitowany 6 Września 2012 roku. Od tamtego czasu bije kolejne rekordy popularności, a fani z niecierpliwością czekają na nowe sezony i losy swoich ulubieńców. Polsatowski hit opowiada o losach czterech kobiet po trzydziestce, które przyjaźniły się ze sobą w liceum i postanowiły odnowić kontakt po ostatnim spotkaniu klasowym. Z ogromnym zainteresowaniem przyglądają się temu, jak potoczyło się ich życie od czasów ukończenia szkoły. Niegdyś cieszyły się szkolną młodością i beztroską, a dziś muszą stawić czoła poważnym problemom.

Obsada serialu robi wrażenie. W rolę tytułowych przyjaciółek wcielają się Anita Sokołowska, Magdalena Stużyńska, Joanna Liszowska i Małgorzata Socha. Ponadto w produkcji możemy zobaczyć takie gwiazdy jak Paweł Deląg czy Bartek Kasprzykowski. Oprócz postaci z pierwszych stron gazet serial może pochwalić się utalentowanymi aktorami młodego pokolenia. Wśród nich są Antek i Kajtek Borowscy, którzy wcielają się w rolę synów Anny i Pawła Strzeleckich - Stasia i Franka.

Kim są bliźniaki z przyjaciółek?

Antek i Kajtek Borowscy to jedni z tych chłopców, których bez wątpienia można zaliczyć do grona wschodzących gwiazd telewizji, a może nawet polskiego kina. Patrząc na rozwój, jaki poczynili od początku serialu, można stwierdzić, że są na świetnej drodze go osiągania wielkich sukcesów. Ich urok osobisty, a także fakt, że są bliźniakami na pewno są dodatkowymi atutami. Przed laty na ustach wszystkich fanów polskich seriali był inny duet braci urodzonych tego samego dnia - Marcin i Rafał Mroczkowie znani z serialu M jak Miłość. Chociaż aktorów dalej możemy oglądać w hicie TVP, to tytuł najsłynniejszych bliźniaków telewizji powoli zaczyna wymykać im się z rąk.

Kajtek i Antek prywatnie są wnukami znanego polityka Marka Borowskiego. Były marszałek Sejmu, wiceprezes Rady Ministrów i minister finansów z dumą opowiada o życiu szczęśliwego dziadka. Utalentowani wnukowie to kolejny powód do radości. Polityk bardzo wspiera swoich ulubieńców w karierze, śledzi ją wnikliwie i jak dodaje "będzie pilnował, aby woda sodowa nie uderzyła im do głowy".

Bliźniaki otrzymują coraz więcej propozycji. Ostatnio oprócz serialu Przyjaciółki możemy oglądać ich w reklamy jednej z popularnych sieci komórkowych, w której wcielają się w rolę dzieci Joanny Brodzik i Pawła Wilczaka. Chłopcom życzymy powodzenia w karierze, a dziadkowi nieustającej pociechy z wnucząt.

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL

  1. Marzena Prus z Na Wspólnej. Kim jest Natalia Walarowska, aktorka grająca tę rolę?
  2. Kaśka z Pierwszej Miłości - wszystko o najbardziej wyjątkowej postaci serialu
  3. Wiktoria z Pierwszej Miłości. Kim jest aktorka, która wciela się w tę postać?
  4. Andrzej Buszewicz: Pierwsza Miłość. Kim jest były aktor serialu?
  5. Jakub Kamieński: Kim jest aktor serialu Pierwsza Miłość?

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News