Wiktoria - Pierwsza Miłość - Halszka Lehman
youtube.com/Pierwsza Miłość
Wiadomości Pikio - 7 Marca 2019

Wiktoria z Pierwszej Miłości. Kim jest aktorka, która wciela się w tę postać?

Wiktoria - Pierwsza Miłość - kim jest aktorka i czy można ją oglądać w innym produkcjach? Jest związana z serialem od początku jego powstania. Jak toczyły się jej losy przez lata emisji programu na antenie Polsatu?

Wiktoria - Pierwsza Miłość. Cała produkcja cieszy się ogromną popularnością, ale też poszczególne postacie kradną uwagę i sympatię widzów. Jedną z takich bohaterek jest właśnie Wiktoria. Poznaliśmy ją jako młodszą siostrę Malwiny Florek. Wiktoria swego czasu wyjechała do Włoch, by tam pracować na zmywaku. Z czasem otworzyła salon fryzjerski, gdzie razem z siostrą knuła różne intrygi i gdzie wpadały na szalone pomysły.

Wiktoria z Pierwszej Miłości - jak się nazywa aktorka wcielająca się w bohaterkę?

Aktorka odgrywająca rolę Wiktorii Dąbek to Halszka Lehman, urodzona 13 kwietnia 1986 roku w Poznaniu. Swoją karierę aktorską zaczęła w wieku 16 lat, kiedy zaczynała w Próbach. Grała również w sztukach Mrożka: była Damą w "Dniu letnim", czy też Rudą Kurą w utworze "Serenada". Jest absolwentką wrocławskiej Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej. Chciała współpracować z Kabaretem Moralnego Niepokoju, jednak nie udało jej się wygrać przesłuchania.

- Niezależnie od tego, czy będę w Kabarecie Moralnego Niepokoju, czy nie, świetnie było zobaczyć siebie w zupełnie innej roli. No i z nimi: nie zamieniłabym się na żaden inny kabaret. Mówię o tym na razie w kategorii marzenia dziewczyny z Lubonia, która oglądała ich w telewizji, a potem stanęła po drugiej stronie - mówi w jednym z wywiadów.

Wiktoria z Pierwszej Miłości - jej historie miłosne

Widzom serialu Polsatu Wiktoria Dąbska kojarzy się przede wszystkim z uroczą dziewczyną. Nie miała łatwego życia, jednak radziła sobie, jak mogła. Po powrocie z Włoch z powodzeniem rozkręciła własny salon urody, w którym wyznaczała modowe i fryzjerskie trendy Wadlewa. Kobiety we wsi, gdy potrzebowały zmian, udawały się do Wiktorii.

Dla Dąbek nie tylko uroda się liczy. Jak trzeba, Wiki potrafi walczyć o to, co dla niej ważne. Nieraz przekonała się o tym jej siostra - Malwina Florek. Wiki, podobnie jak starsza siostra, nie zawsze była święta. Do Wadlewa powróciła w konkretnym celu, którym było odbicie Ewelinie Bartka. Jedna z intryg Malwiny polegała na zeswataniu Bartka ze swoją młodszą siostrą, jednak jego i Wiki nie połączyło nic poza kilkoma pocałunkami.

Gdy po kilku nieudanych związkach Wiki całkiem przestała wierzyć w miłość, nieoczekiwanie w jej życiu pojawił się Olek. Przystojny bratanek Seweryna z miejsca podbił jej serce. Para, pomimo wielu przeciwności, starała się walczyć o swoją miłość i wszystko wskazywało na to, że są sobie po prostu przeznaczeni. Ale czy na pewno?

Pierwsza Miłość - Wiktoria i Rysiek

Jedną z wielkich miłości Wiktorii był Rysiek, ciapowaty policjant. Podbił serce pięknej fryzjerki i ta ochoczo zdecydowała się zostać jego żoną. Gdy Emilka i Bartek odkryli, że Wiktoria i Rysiek zaplanowali swój ślub w tym samym terminie, postanowili połączyć obie uroczystości. Był piękny ślub i kilka wspaniałych wspólnych lat. Niestety z powodu naruszenia prawa Rysiek musiał się ukrywać. Po latach okazało się, że gdy Wiki cierpliwie na niego czekała, on ułożył sobie życie z inną.

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:

  1. Urszula Dębska: z mężem, w ciąży. Co zdradza Instagram gwiazdy?
  2. Kaśka z Pierwszej Miłości - wszystko o najbardziej wyjątkowej postaci serialu
  3. Maria Konarowska: Instagram, rodzina. Czy aktorka Pierwszej Miłości ma męża?
  4. Paulina z Pierwszej Miłości. Paulina i Bartek - co ich czeka w przyszłości?
  5. Urszula Dębska z rodziną, z dzieckiem. Ile wzrostu ma gwiazda?
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News