Jakub Kamieński
instagram.com/jakub_kamienski
Jan Odyniec - 21 Lutego 2019

Jakub Kamieński: Kim jest aktor serialu Pierwsza Miłość?

Jakub Kamieński: aktor, Pierwsza Miłość, Instagram, rodzina. Jego fani poszukują o nim wszystkich dostępnych informacji. Kim naprawdę jest gwiazdor polskich seriali?

Jakub Kamieński to polski aktor teatralny i telewizyjny. Znany jest widzom przede wszystkim ze swoich występów w serialach telewizji Polsat, jednak to nie są jego jedyne osiągnięcia aktorskie. Kim jest Jakub Kamieński i co wiemy o jego rodzinie?

Jakub Kamieński: aktor

Jakub Kamieński jest oczywiście przede wszystkim aktorem. Artysta urodził się w 1979 roku w Warszawie. W 2003 roku ukończył krakowską Państwową Wyższą Szkołę Teatralną. Od tego czasu realizuje się w zawodzie, przede wszystkim oczywiście na deskach teatralnych.

Nie jest jednak aktorem jedynie teatralnym. Od wielu lat występuje w filmach i serialach, chociaż w większości przypadków są to role drugoplanowe lub epizodyczne. Znany jest między innymi z kilku występów w serialu "Świat według Kiepskich", gdzie pojawiał się epizodycznie jako zomowiec, reżyser czy Tadzik.

W "Barwach Szczęścia" wystąpił najpierw jako sanitariusz, a potem - ratownik medyczny, z kolei w "Na dobre i na złe" jako jedna z wielu postaci w rzeczywistości pomijalnych dla fabuły - Błażej Król. Można go było zobaczyć w filmie "Skorumpowani" jako policjanta, czy jako biegłego w "Jestem mordercą".

Jakub Kamieński - Pierwsza Miłość

Najbardziej znany jest jednak z wieloletnich występów w serialu "Pierwsza Miłość". W telenoweli grał od 2004 do 2008 roku, a później, jeszcze w 2012 roku pojawił się ponownie.

W "Pierwszej Miłości" Kamieński grał Andrzeja Pałkowskiego. Postać ta borykała się z problemami miłosnymi, bowiem równocześnie zabiegał o względy dwóch bohaterek. Zdecydowanie odrzuciła go Marysia (grana przez Anetę Zając), jednak jego zaręczyny przyjęła Emilka (Anna Ilczuk). Ta ostatnia zresztą udawała, że z Andrzejem zaszła w ciążę.

Perypetie bohatera nie trwały jednak bardzo długo, bo już po czterech latach gry w serialu zniknął z fabuły w zasadzie na zawsze. Epizodycznie pojawił się jedynie na chwilę po kolejnych czterech latach.

Jakub Kamieński: rodzina

Jakub Kamieński ma dziś prawie 40 lat i nic dziwnego, że na jego temat poszukiwane są bardzo szczegółowe informacje, jak to czy ma żonę, dzieci, rodzinę. Aktor jest jednak bardzo tajemniczy i niewiele wiadomo o jego najbliższych.

Jeśli prześledzi się media społecznościowe gwiazdora "Pierwszej Miłości", można tam znaleźć materiały, które wskazują na to, że ma potomstwo. Na zdjęciach pojawiają się chłopiec i dziewczynka. Nigdzie jednak nie mówi on o życiowej partnerce.

Jakub Kamieński - Instagram

Jakub Kamieński nie należy do gwiazd najbardziej popularnych w mediach społecznościowych. Niemniej jednak prowadzi swoje konto na Instagramie, gdzie jest obserwowany przez ponad 650 internautów. Za jego pomocą dzieli się przede wszystkim swoimi doświadczeniami z pracy oraz swoimi dziećmi. Można go znaleźć pod nazwą użytkownika "jakub_kamienski".

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:

  1. Rafał Mohr: żona, życie prywatne. Kim jest aktor "Kleru"?
  2. Anna Ilczuk: Zofia Ilczuk, mąż. Jaka prywatnie jest gwiazda "Pierwszej Miłości"?
  3. Alżbeta Lenska: Instagram, mąż, operacja. Wszystko co musicie wiedzieć o aktorce

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News