Kaśka z Pierwszej Miłości jak ma na imię?
instagram.com/misiekkoterski/
Wiadomości Pikio - 6 Marca 2019

Kaśka z Pierwszej Miłości - wszystko o najbardziej wyjątkowej postaci serialu

Kaśka z Pierwszej Miłości - kim jest szalony barman serwujący drinki w serialu Pierwsza Miłość? Syn znanego reżysera od lat pojawia się w produkcjach serialowych, ale też filmowych. Kto kryje się pod imieniem Kaśka? Kim jest? Oraz jak ma na imię w życiu prywatnym?

Kaśka z Pierwszej Miłości. Jak nazywa się aktor, który go gra?

Kaśka z Pierwszej Miłości to tak naprawdę Michał "Misiek" Koterski, aktor i osobowość telewizyjna. Karierę zaczynał od wystąpień w filmach swojego ojca, wybitnego reżysera Dnia Świra, czy filmu Wszyscy jesteśmy Chrystusami - Marka Koterskiego.

Misiek Koterski otwarcie opowiada o swoich problemach z uzależnieniem od narkotyków, z którym zmagał się od lat. Próbą walki z nałogiem miały być właśnie role w filmach. Jest znany z takich produkcji, jak Ajlawju, Dzień Świra, Pierwsza Miłość, Wszyscy jesteśmy Chrystusami, Projekt Dziecko, czy Chrzest. Obecnie można go zobaczyć w filmie 7 uczuć, który można obejrzeć m.in. w internetowym playerze TVN.

- 90% moich znajomych, których dotknęła ta choroba, dzisiaj już ich nie ma na tym świecie. To jest wielka loteria, nie wiesz nigdy, czy tutaj będziesz. Ja mam świadomość łaski, jaką dostałem. Jestem wdzięczny i szczęśliwy i mam takie poczucie, że dla mnie nie ma powrotu, że wyciągnąłem wszystkie szczęśliwe losy z kapelusza. To jest taka choroba, że nie ma zabawy z tym, że teraz ja mogę rozważać, czy ja mógłbym się kiedyś jeszcze napić, czy coś zrobić. Nie! Ja wygrałem życie, dla mnie powrót to prawdopodobnie oznacza śmierć. Dla wielu młodych ludzi to się tak skończyło - mówi o swoim uzależnieniu.

Aktor urodził się 29 grudnia 1979 roku w Krakowie. Jak już wspominaliśmy, jest synem reżysera Marka Koterskiego i Iwony Ciesielskiej. Po wieloletnich zmaganiach z uzależnieniem od narkotyków udało mu się wygrać z nałogiem i od kilku lat nie sięga po używki. Od 2016 roku związany jest z Marcelą Leszczak, modelką, uczestniczką Top Model. W 2017 roku para doczekała się potomka, na świat przyszedł ich syn Fryderyk.

Kaśka Pierwsza Miłość. Jak ma na imię tak naprawdę?

Mimo iż szalony barman występuje w serialu od 2009 roku, nie zaznał szczęścia w miłości i choć związany był z wieloma kobietami, ich relacje nie przetrwały próby czasu. Kaśka to tak naprawdę Henryk Saniewski. Trochę dziecinny, często wpada na dziwne pomysły, z których zazwyczaj nic dobrego nie wynika, ale Kaśka jest też bardzo przyjacielski. Czasami nietaktowny wobec klientów baru Barbarian, który słynie właśnie z tego, że gdy tylko się pojawia, lokal niezwłocznie opuszczają wszyscy klienci.

Pojawił się w serialu jako udawany chłopak Magdy. Modelka chciała w ten sposób uśpić czujność Marysi i spokojnie móc zrobić wszystko, by odzyskać uczucia Pawła. Niestety nie spodziewała się nawet, że Henryk jest w pięknej przyjaciółce zakochany naprawdę. Był związanych między innymi z Anną, trenerką fitness, Gabrysią - nowo zatrudnioną barmanką, Marzeną, Gosią, na tym jego podboje się nie kończą. Obok miłostek i miłości Kaśki wokół niego kręciły się jego przyjaciółki. Kaśka udowadnia, że przyjaźń damsko-męska istnieje i ma się świetnie.

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:

  1. Urszula Dębska: z mężem, w ciąży. Co zdradza Instagram gwiazdy?
  2. Paweł Krucz: Instagram, ojciec, rodzina. Kim jest aktor serialu Pierwsza Miłość?
  3. Maria Konarowska: Instagram, rodzina. Czy aktorka Pierwszej Miłości ma męża?
  4. Paulina z Pierwszej Miłości. Paulina i Bartek - co ich czeka w przyszłości?
  5. Urszula Dębska z rodziną, z dzieckiem. Ile wzrostu ma gwiazda?

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News