Marzena Prus - Na Wspólnej nieźle miesza
facebook.com/natalia.walarowska
Wiadomości Pikio - 12 Kwietnia 2019

Marzena Prus z Na Wspólnej. Kim jest Natalia Walarowska, aktorka grająca tę rolę?

Marzena Prus - Na Wspólnej: postać w którą wciela się aktorka Natalia Walarowska. Kim jest w życiu prywatnym i jak toczą się jej losy w serialu? Czy nadal jest w związku z Malczewskim? I czy z powodu problemów z prawem będzie musiała zrezygnować z gry w serialu?

Marzena Prus - Na Wspólnej. Co wiemy o aktorce wcielającej się w postać - Natalii Walarowskiej?

Marzena Prus - Na Wspólnej, czyli w prawdziwym życiu Natalia Walarowska urodziła się w 1981 roku, obecnie więc ma 38 lat. Od 3 października 2015 roku jest żoną finansisty i biznesmena Sebastiana Włodarczyka. Ślub pary odbył się w restauracji Belvedere w warszawskich Łazienkach Królewskich. Zakochani podróż poślubną spędzili w Meksyku z dala od blasków fleszy.

Natalia Walarowska zadebiutowała na szklanym ekranie w serialu Marzenia do spełnienia, następnie zagrała w produkcji Zostać miss 2, gdzie wcielała się w rolę Aśki, która walczyła o tytuł najpiękniejszej dziewczyny. Zagrała również epizodyczne role w kultowych polskich produkcjach telewizyjnych takich jak: Złotopolscy, Pensjonat pod różą, czy Ojciec Mateusz. Jednak to z roli Marzeny Prus w Na Wspólnej kojarzy ja najwięcej osób.

Jakiś czas temu o aktorce zrobiło się głośno za sprawą plotek dotyczących jej kontaktów z półświatkiem. Gwiazda miała być zamieszana w narkotykową działalność Cezarego P., znanego jako diler gwiazd. Jedną z głównych gwiazd, którym regularnie dostarczać miał on nielegalne środki, miała być Natalia Walarowska. Jak okazało się w toku śledztwa, kobieta pomagała zatrzymanemu i przekazywała jego numer zainteresowanym jego usługami. Aktorka przyznała się do wszystkich zarzutów, czyli do współudziału w rozprowadzaniu narkotyków za sprawą ułatwiania sprzedaży kokainy poprzez przekazywanie numeru telefonu do Cezarego P. Jednak aktorka na rozprawie się już nie pojawiła. Niestety nie podano, jak rozwiązała się ta sprawa.

- W związku z wnioskiem o wyłączenie wniosku dotyczącego Natalii W., a także wnioskiem o dobrowolne poddanie się karze przez oskarżoną, będzie ona sądzona w odrębnym postępowaniu - ujawnił sędzia prowadzący sprawę Cezarego P.

Marzena Prus w serialu Na Wspólnej

Natalia Walarowska grała w najpopularniejszym serialu TVN Na Wspólnej, gdzie wcielała się w rolę Marzeny Prus, dziewczyny Roberta Malczewskiego, w którego postać wcielił się Robert Janowski. Bohaterkę zdecydowanie można zaliczyć do tych kontrowersyjnych, budzących skrajne emocje, podobnie jak jej serialowego partnera.

Przystojny mężczyzna z łatwością wykorzystywał swój czas, żeby zawrócić w głowie niejednej kobiety. Czy Marzena Prus była jedną z jego zdobyczy? Aktorka nagle zniknęła z serialu i nie pojawiała się w kolejnych odcinkach, a jej kłopoty z prawem mogą sprawić, że już nie zobaczymy jej w produkcji telewizyjnej.

  1. Czy były mąż Agnieszki Szulim ma nową partnerkę? Kim jest?
  2. Jak kiedyś wyglądał Rafał Maślak? Niesamowita metamorfoza polskiego modela
  3. Kim jest córka Katarzyny Bondy? Pisarka przebojem weszła do show-biznesu
  4. Gdzie mieszka Kruszwil? Youtuber budzi skrajne emocje
  5. Maja Sablewska przeszła ogromną zmianę. Jak wyglądała dawniej?

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News