Beata Tadla ujawnił zdjęcia
Fot. East News TRICOLORS
Mateusz Sidorek - 17 Lutego 2021

Syn Beaty Tadli ujawnił prywatne zdjęcia ze ślubu swojej mamy

W mediach nadal dużo mówi się o ślubie, który niedawno wzięła Beata Tadla. Na Instagramie pojawiły się zdjęcia z uroczystości zrobione przez jej syna, Jana. Fotografie wskazują na to, że skrywane w tajemnicy zdarzenie przebiegało w wyjątkowo romantycznej atmosferze. Zdążyły już obiec całą sieć.

Beata Tadla przez długi czas ukrywała w tajemnicy jedno z największych wydarzeń w jej prywatnym życiu. Wreszcie we wtorek 16 lutego przekazała niespodziewaną wiadomość o ślubie, który wzięła ze swoim ukochanym. Zdjęcia z uroczystości jednych z najlepiej rozpoznawalnych dziennikarek pojawiły się w mediach.

Michał to nowy mąż Beaty Tadli, z którym prezenterka telewizyjna wzięła ślub cywilny. O wybranku dziennikarki wiemy niewiele. Para zaręczyła się w sierpniu ubiegłego roku i postanowiła wreszcie sformalizować swój związek.

Beata Tadla w sukni ślubnej sfotografowana przez syna

Na ślubie Beaty Tadli i Michała obecny był oczywiście profesjonalny fotograf. Dziennikarka publikowała zdjęcia w białej sukni ślubnej z długimi rękawami. Jednak podczas uroczystości fotografie wykonywał także syn z poprzedniego małżeństwa panny młodej, Jan Kietliński.

Jestem najszczęśliwszą kobietą na świecie obok najwspanialszego mężczyzny – napisała w mediach Beata Tadla.

Wiesław Gołas miał udar. Żona powiedziała, jak się teraz czuje legendarny aktorWiesław Gołas miał udar. Żona powiedziała, jak się teraz czuje legendarny aktorCzytaj dalej

Jan opublikował kilka zdjęć na swoim Instagramie, które także przyciągnęły dużą uwagę – nie tylko w mediach społecznościowych. Chłopak ma dobre oko, ponieważ uchwycił moment, w którym jego mama wyglądała na niesamowicie szczęśliwą.

Oglądając zdjęcia zrobione przez Jana Kietlińskiego, możemy się domyślać, że ten dzień był wyjątkowo romantyczny. Beata Tadla prawdopodobnie będzie go wspominała jeszcze przez długi czas.

Fani natomiast z wielkim entuzjazmem zareagowali na wiadomość o ślubie Beaty Tadli. W mediach społecznościowych pojawiło się wiele pozytywnych komentarzy z życzeniami: „OMG, gratulacje. Szczęścia wam, kochani”, „Wow, ale niespodzianka. Wszystkiego najlepszego!”.

Obecnie wszyscy czekają na wieści z podróży poślubnej Beaty Tadli. To jednak – podobnie jak jeszcze niedawno informacja o ślubie – wciąż pozostaje owiane tajemnicą. Nie wiadomo, gdzie dziennikarka będzie cieszyła się miodowym miesiącem.

W innym z naszych artykułów pisaliśmy również o emeryturze Alicji Majewskiej. Piosenkarka publicznie przyznała, ile co miesiąc otrzymuje z ZUS. Wielu fanów nie będzie mogło w to uwierzyć. O szczegółach dowiecie się z tego tekstu.

Beata Tadla wzięła ślub

Z: Instagram.com/_johnson_johns_

Beata Tadla wzięła ślub

Z: Instagram.com/_johnson_johns_

Artykuły polecane przez redakcję Pikio:

Krystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć w jakich pławi się luksusachKrystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć, w jakich pławi się luksusachCzytaj dalej

Źródło: Plotek

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News