Anna Mucha zdjęcie życzenia
Instagram Anny Muchy (instagram.com taannamucha)
Joanna Szwalikowska - 1 Stycznia 2021

Anna Mucha złożyła życzenia na Nowy Rok. Dodała zdjęcie z wanny

Anna Mucha postanowiła złożyć swoim obserwatorom na Instagramie życzenia noworoczne w sposób, który z pewnością nie umknie ich uwadze. Opublikowała zdjęcie, na którym pozuje topless w wannie. Fani nie mogą uwierzyć własnym oczom.

Anna Mucha od dłuższego czasu stałą się bardzo aktywną użytkowniczką mediów społecznościowych. Ochoczo publikuje w sieci zdjęcie relacjonujące zarówno jej życie prywatne, jak i zawodowe. 2020 rok postanowiła zakończyć z prawdziwą pompą.

Zdjęcie, które opublikowała Anna Mucha, sprawiło, że internauci nie są w stanie wyjść z podziwu

Polska aktorka niezawodowa zdobyła popularność dzięki roli Magdy Budzyńskiej w serialu „M jak miłość”, gdzie występuje od 2003 roku. Grała również w kilku spektaklach Teatru Telewizji. Zadebiutowała na dużym ekranie w wieku 9 lat w filmie Andrzeja Wajdy „Korczak”.

Od początku epidemii koronawirusa w Polsce gwiazda zdecydowanie uaktywniła się w sieci. Choć bardzo chroni swojego życia prywatnego (nie pokazała do tej pory twarzy swoich dzieci), coraz częściej dzieli się nim ze swoimi obserwatorami na Instagramie. Niejednokrotnie udało jej się sprawić, że internautom dosłownie zaparło dech w piersiach.

Bardzo smutna wiadomość sprzed chwili. Nie żyje Marek PawłowskiBardzo smutna wiadomość sprzed chwili. Nie żyje Marek PawłowskiCzytaj dalej

Jakiś czas temu gwiazda chwaliła się tym, jak przygotowuje się do świąt Bożego Narodzenia. Sprawa okazała się nieco kontrowersyjna dla niektórych osób, zapozowała bowiem w samej koronkowej bieliźnie, odśpiewując radośnie hit „Last Christmas”.

Głosy fanów okazały się bardzo podzielone co do jej stylizacji. Niektórzy byli wręcz zachwyceni, zachwalając jej atuty oraz określając celebrytkę jako „pozytywnie zakręconą”. Inni mieli z kolei nieco mniej przychylne zdanie. Tym razem aktorka posunęła się o krok dalej.

Anna Mucha postanowiła, że zakończy rok 2020 i wejdzie w kolejny z prawdziwym przytupem. Trzeba przyznać, że jej się to udało. Złożyła również swoim fanom krótkie życzenia.

Była dziewczyna Kuby Wojewódzkiego opublikowała zdjęcie, na którym zapozowała nago w wannie. Zaprezentowała swoje zgrabne ciało, decydując się na uwodzicielską pozę. Piersi zakryła jedynie czarnym paskiem z napisem „2021”.

- No ja już gotowa na powitanie 2021 a jak tam u Was? mam nadzieje ze w kolejnym roku będziemy już żyć z odsłonięta piersią! tfu! twarzą !(pisownia oryginalna) - żartowała Anna Mucha pod opublikowanym zdjęciem.

Fani są pod prawdziwym wrażeniem. W komentarzach pojawiło się mnóstwo pochlebstw oraz słów podziwu jej urodą oraz nienaganną figurą. Niektórzy internauci także złożyli jej życzenia noworoczne.

Anna Mucha

Źródło: Instagram Anny Muchy (instagram.com taannamucha)

Artykuły polecane przez redakcję Pikio:

Obrazy PikioNiewiarygodne, w jakich warunkach mieszka Zenek Martyniuk. Widok jego domu wyzwala skrajne reakcjeCzytaj dalej

Źródło: Facebook/Super Express/Gazeta.pl

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News