Dawid Kubacki został tatą
Instagram.com dawid.kubacki.official
Monika Majko - 30 Grudnia 2020

Dawid Kubacki został ojcem

Dawid Kubacki ma powody do ogromnej radości, bowiem wczoraj został tatą. Jeden z najlepszych polskich skoczków narciarskich opublikował w mediach społecznościowych pierwsze zdjęcie swojej córeczki. Fani oszaleli ze szczęścia, a gratulacje spływają do sportowca ze wszystkich stron.

Gdy Dawid Kubacki walczył o zwycięstwo w jednym z prestiżowych konkurów w ramach Turnieju Czterech Skoczni, jego żona urodziła córkę. Sportowiec pochwalił się w sieci zdjęciem dziewczynki, która przyszła na świat 29 grudnia 2020 roku w Nowym Targu.

Dawid Kubacki pokazał córeczkę

Jeszcze kilka dni temu na Instagramie skoczka pojawiło się rodzinne zdjęcie, na którym sportowiec pozował wraz ze swoją żoną, Martą oraz ukochanym pupilem. W opisie zdjęcia Dawid Kubacki dodał krótkie życzenia dla fanów i informację, że małżeństwo wciąż oczekuje na narodziny dziecka.

- Zdrowia, radości, miłości i pogody ducha. Wesołych Świąt! #merrychristmas #bestwishes #christmastree #familytime #skijumpingfamily #Berni #jakazimatakirenifer #3+1 #stillwaiting - przekazał skoczek.

Tymczasem, gdy Dawid Kubacki walczył o wygraną podczas jednego z konkursów w ramach Turnieju Czterech Skoczni, do Oberstdorfu w Niemczech dotarły radosne wieści. Nowinę ogłosił na swoim Twitterze „Tygodnika Podhalańskiego”, przy okazji zdradzając imię córki sportowca.

Prawda o małżeństwie Adama Małysza wyszła na jaw. Żona złamała obietnicę, wszystko się wydałoPrawda o małżeństwie Adama Małysza wyszła na jaw. Żona złamała obietnicę, wszystko się wydałoCzytaj dalej

- Mamy newsa, ale głośno nie mówcie, bo Dawid teraz skacze. W Nowym Targu urodziła mu się córeczka, Zuzanna. Ale sza! Niech leci daleko - napisał „Tygodnik Podhalański”.

Kibice natychmiast zaczęli składać serdeczne gratulacje rodzinie Dawida Kubackiego. Pod postem pojawiło się wiele ciepłych słów, a kilka godzin po zakończeniu konkursu dumny skoczek opublikował pierwsze zdjęcie swojej córki na Instagramie.

- Chciałabym, żeby mój umysł był stabilny, jak moje narty, dzisiaj było wiele wielkich emocji. Zostałem ojcem - i mogliśmy skoczyć w zawodach - przekazał Dawid Kubacki, nawiązując do sytuacji, kiedy polska kadra została chwilowo wykluczona z konkursu z powodu zagrożenia zakażeniem COVID-19.

Fani sportowca oszalali z radości na widok małej Zuzi. Pod zdjęciem na instagramie sportowca pojawiły się tysiące komentarzy z gratulacjami i jak najlepszymi życzeniami dla jego rodziny.

- Super! Gratulacje! Pewnie nie było łatwo się skupić na pracy - napisała jedna z fanek.

Dawid Kubacki został ojcem i pokazał zdjęcie córki

Instagram.com dawid.kubacki.official

Artykuły polecane przez redakcję Pikio:

Obrazy PikioNiewiarygodne, w jakich warunkach mieszka Zenek Martyniuk. Widok jego domu wyzwala skrajne reakcjeCzytaj dalej

Źródło: Jastrząb Post/Instagram

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News