Niewiarygodne, w jakich warunkach mieszka Zenek Martyniuk. Widok jego domu wyzwala skrajne reakcje

Autor Monika Majko - 26 Grudnia 2020

Zenek Martyniuk to jedna z najjaśniejszych gwiazd sceny disco polo. Król uwielbianego przez Polaków gatunku muzycznego pokazał fanom, w jakich warunkach mieszka na co dzień. Wielu z nich przecierało oczy ze zdumienia.

Zenek Martyniuk to jeden z nielicznych artystów, którzy nie musza obawiać się kryzysu w branży rozrywkowej. Okazuje się, że pomimo odwołania koncertów, gwiazdor świetnie sobie radzi i nie ma chwili na odpoczynek.

Sąsiedzi donieśli, że rodzina łamie limit osób na Wigilii. Służby nie mogły uwierzyć, co zastały na miejscuSąsiedzi donieśli, że rodzina łamie limit osób na Wigilii. Służby nie mogły uwierzyć, co zastały na miejscuCzytaj dalej

Niedawno gwiazdor wyjawił, że wziął udział w nagraniach do nowego programu kabaretowego, produkowanego przez Telewizję Polską. W tym roku król disco polo również będzie główną gwiazdą sylwestra TVP.

Za występ w czasie uroczystego koncertu gwiazdor ma zainkasować najwyższe tegoroczne honorarium dla wykonawców czyli 50 tysięcy złotych. Z kolei za udział w kampani reklamowej „Media Markt” gwiazdor miał zainkasować okrągły milion.

Jednak popularność wokalisty to nie kwestia szczęścia, lecz wieloletniej pracy na scenie i ciągłego tworzenia. Zenek Martyniuk obchodził w zeszłym roku 30-lecie działalności twórczej, a w ciagu tych lat zdołał zaskarbić sobie ogromna sympatię widzów i zdobyć pozycje w show-biznesie, która pozwaliła mu na luksusowe życie.

Dziennikarze Telewizji Polskiej jakiś czas temu odwiedzili króla disco polo w jego domu na Podlasiu. Kamera programu „Pytanie na śniadanie” pokazała w jakich warunkach mieszkają Zenek i Danuta Martyniukowie.

By zobaczyć, jak mieszka Zenek Martyniuk, kliknij „Dalej”

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News