Zdjęcie zawiera porażający szczegół
Twitter.com bestgav
Monika Majko - 30 Grudnia 2020

Zrobił pozornie zwykłe zdjęcie. Gdy przyjrzał mu się w domu, zamarł widząc porażający szczegół

Zdjęcie miało być zwykłą pamiątką ze spaceru, kiedy jednak autor fotografii przyjrzał mu się z bliska, zaniemówił z wrażenia. Obrazek trafił do sieci, a internauci nie mogli uwierzyć w niezwykły zbieg okoliczności.

Niezwykłe zdjęcie szybko obiegło sieć i stało się prawdziwym hitem. Na fotografii uchwycono wyjątkową chwilę, chociaż jej autor nie miał pojęcia o tym, co udało mu się sfotografować. Dopiero, kiedy dokładnie przyjrzał się zdjęciu, zrozumiał, jak bardzo jest wyjątkowe.

Zdjęcie ze spaceru skrywa porażający szczegół

Autorem niezwykłego zdjęcia jest Gavin Best, który nie zajmuje się fotografią zawodowo. 40-letni mężczyzna podczas pobytu w Belfaście z okazji Sylwestra, wybrał się z przyjaciółmi na spacer i postanowił zrobić pamiątkowe zdjęcie pięknego irlandzkiego krajobrazu.

Mężczyzna zauważył, jak niezwykła jest jego fotografia dopiero wtedy, gdy przyjrzał jej się w domu. Podczas przeglądania fotografii na swoim komputerze 40-latek zauważył na jednej z nich coś, co zmroziło mu krew w żyłach.

Okazało się, że oprócz pięknego widoku natury, na swoim zdjęciu mężczyzna zdołał uchwycić również innego człowieka. Jeśli przyjrzymy się skale, która znajduje się w centralnej części zdjęcia, tuż nad nią możemy zauważyć sylwetkę skaczącego człowieka.

Prawda o małżeństwie Adama Małysza wyszła na jaw. Żona złamała obietnicę, wszystko się wydałoKoleżanki zrobiły sobie zwyczajne zdjęcie. Prawda o małżeństwie Adama Małysza wyszła na jaw. Żona złamała obietnicę, wszystko się wydałoCzytaj dalej

Kiedy 40-latek zdał sobie wtedy sprawę, że na swojej fotografii uchwycił skaczącą na szczycie klifu osobę, natychmiast podzielił się zarówno zdjęciem, jak i swoją historią z internautami. Fotografia trafiła na Twittera mężczyzny i wywołała ogromne poruszenie wśród użytkowników portalu.

– Kiedy za pierwszym razem spojrzałem na to zdjęcie, nic nie zauważyłem. Kilka dni później przeglądałem fotografie na moim laptopie i zauważyłem, że jest tam coś, co muszę zobaczyć na przybliżeniu. Całkowity zbieg okoliczności spowodował, że zrobiłem przezabawne zdjęcie. To byłoby kompletne szaleństwo, gdyby udałoby się Wam znaleźć osobę, którą przypadkowo sfotografowałem! – relacjonował Gavin Best w rozmowie z brytyjskim "Mirror".

Zdjęcie szybko zdobyło ogromną popularność, a jego autor do dzisiaj nie może uwierzyć w to, że udało mu się uchwycić tak ulotną chwilę. W sieci krąży jednak wiele niezwykłych fotografii, a niektóre z nich są jeszcze bardziej nieprawdopodobne.

Niedawno opisywaliśmy historię zdjęcia, które podczas jednej z domówek zrobiła sobie grupa koleżanek. Dopiero po jakimś czasie młode kobiety zauważyły przerażającą postać, która skrywała się tuż za ich nogami.

Podobna historia spotkała również grupę cheerleaderek z Teksasu, która zrobiła sobie pamiątkową fotografię podczas wywiadu w jednej z rozgłośni radiowych. Dopiero kiedy zdjęcie trafiło do sieci, przerażeni internauci zaalarmowali nastolatki o niepokojącym szczególe.

Zdjęcie krajobrazu

Zdjęcie krajobrazu

Twitter.com bestgav

Artykuły polecane przez redakcję Pikio:

Obrazy PikioNiewiarygodne, w jakich warunkach mieszka Zenek Martyniuk. Widok jego domu wyzwala skrajne reakcjeCzytaj dalej

Źródło: Onet

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News