Andrzej Piaseczny niezły luksus
Fot. East News TRICOLORS
Mateusz Sidorek - 21 Marca 2021

Wiemy, jak mieszka Andrzej Piaseczny. Dom i mieszkanie są wyjątkowe

Nawet jeśli Andrzej Piaseczny nie koncertuje, to na nudę nie może narzekać. Jeśli życie w luksusowej willi, w której przebywa też mama piosenkarza, zaczyna go nużyć, artysta może szybko zmienić otoczenie, przeprowadzając się do swojego pięknego mieszkania w Warszawie. Każda przestrzeń została urządzona bardzo stylowo.

W 2019 roku Andrzej Piaseczny postanowił wpuścić dziennikarzy do swojego domu. Piosenkarz często unika tematów prywatnych w kontakcie z mediami, ale przed kamerami stacji TVN nieco się otworzył. Warunkom, w jakich mieszka artysta, można było się przyjrzeć w programie „Uwaga!”. Poniżej artykułu prezentujemy zdjęcia wnętrz.

Choć Andrzej Piaseczny jest jedną z największych gwiazd show-biznesu, nadal stanowi zagadkę dla dziennikarzy. Jedną z największych tajemnic jest życie uczuciowe piosenkarza. Nadal nie wiadomo, czy ktoś podbił jego serce. Sam Piaseczny natomiast nie ułatwia odszukania odpowiedzi na to pytanie.

Na kawie u Andrzeja Piasecznego

Dziennikarze zauważyli już, że Andrzej Piaseczny staje się dużo bardziej rozmowny, jeśli omija się tematy uczuciowe. Piosenkarz dużo chętniej pokazuje, jak mieszka i opowiada o swoich nawykach. Niektóre z nich mogą zaskoczyć jego fanów.

Ekipa programu „Uwaga!” została ugoszczona przez jurora „The Voice Senior” w jego przepięknej willi. W domu piosenkarza dominują drewno oraz stonowane kolory, co sprawia, że szybko można się w nim poczuć przytulnie.

Nagła konferencja ministra zdrowia. Zadecydował co z zamknięciem kościołów na WielkanocNagła konferencja ministra zdrowia. Zadecydował co z zamknięciem kościołów na WielkanocCzytaj dalej

W willi artysta mieszka razy ze swoją mamą, co wydaje mu się naturalne, ponieważ kiedyś to rodzice się nim zajmowali. Według gwiazdy zamiana ról, która przychodzi z czasem, jest dla wokalisty obowiązkiem.

Rodzice od zawsze poświęcali nam dużo czasu, uwagi i troski, więc jesteśmy zobowiązani do tego, by to ciepło i troskę oddawać, gdy następuje zamiana ról– mówił w programie „Uwaga!”.

Oprowadzając po domu, muzyk przekonywał też, że z matką łączy go niezwykle silna więź. Pani Alicja interesuje się podobnymi rzeczami, dzięki czemu bardzo dobrze dogaduje się ze swoim synem; zna też jego największe sekrety.

Jestem bałaganiarzem. Nie lubię brudu, ale bałagan uwielbiam – ujawnił Piaseczny.

W domu piosenkarza i jego mamy znajdziemy dużo zieleni oraz orientalnych złotych wzorów. Meble są natomiast przykładami sztuki użytkowej. Nawet największe luksusy mogą się z czasem znudzić. Na szczęście gwiazdor może się wtedy przenieść do Warszawy.

Mieszkanie Andrzeja Piasecznego

Jeśli Andrzej Piaseczny ma ochotę odpocząć trochę od mamy i poczuć miejski gwar, może w każdym momencie przenieść się do mieszkania w Warszawie, które także urządzone jest z dużym poczuciem estetyki.

Nic dziwnego, ponieważ piosenkarz zatrudnił Magdalenę Miśkiewicz. Projektantka jest właścicielką Miśkiewicz Design i słynie z bardzo wyrazistego stylu. Kobieta jest ekspertką od wprowadzania do wnętrz harmonii.

Mieszkanie Andrzeja Piasecznego to idealne połączenie nowoczesności i klasyki. Plan jest zdecydowanie wzorowany na współczesnych trendach. Magdalena Miśkiewicz połączyła kuchnię z salonem, wprowadziła też welurową sofę typu chesterfield, lekkie meble oraz lampy w industrialnym stylu.

Szczególne wrażenie robią zielone ściany oraz pracowania piosenkarza. Antyczne biurko oraz komoda działają trochę jak wehikuł czasu. Trzeba przyznać, że trudno nie zazdrościć Andrzejowi Piasecznemu. Warto przypomnieć, że niedawno artysta trafił do szpitala po tym, jak zachorował na COVID-19.

Dom Andrzeja Piasecznego (fot. „Uwaga! TVN - Kulisy sławy”):

Dom Andrzeja Piasecznego

Dom Andrzeja Piasecznego

Mieszkanie Andrzeja Piasecznego (fot. Łukasz Zandecki/Materiały prasowe):

Mieszkanie Andrzeja Piasecznego

Mieszkanie Andrzeja Piasecznego

Mieszkanie Andrzeja Piasecznego

Mieszkanie Andrzeja Piasecznego

Artykuły polecane przez redakcję Pikio:

Krystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć w jakich pławi się luksusachKrystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć, w jakich pławi się luksusachCzytaj dalej

Źródło: Jastrząb Post; Onet.pl

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News