Aleksandra Adamska skomentowała decyzję TVP
Instagram.com olaadamska
Monika Majko - 19 Lutego 2021

Aleksandra Adamska ostro o zdjęciu serialu TVP

Aleksandra Adamska nie szczędziła gorzkich słów, komentując decyzje TVP o zaprzestaniu prac nad serialem „O mnie się nie martw”. Aktorka nie kryła rozżalenia z powodu tak nagłego zakończenia popularnej produkcji, która przyciągała przed ekrany telewizorów tysiące widzów.

W „O mnie się nie martw” Aleksandra Adamska wcielała się w postać Sylwii Małeckiej. Aktorka podziękowała za wspólną pracę na planie swoim kolegom z obsady oraz wszystkim zaangażowanym w produkcję popularnego serialu i wyraziła swoje oburzenie jego nagłym zakończeniem.

Aleksandra Adamska ostro skomentowała decyzję TVP

Informacje o kasacji produkcji „O mnie się nie martw” obiegły krajowe media 16 lutego 2021 roku.Smutne wiadomości przekazała fanom Katarzyna Ankudowicz, która wcielała się w rolę Marty. Aktorka udostępniła w sieci poruszający post.

- Tydzień temu wreszcie mogłam zagrać żonę Stefana Pawłowskiego, króciutko niestety, bo na zdjęciach próbnych. Rozmawialiśmy o „O mnie się nie martw”, co to będzie, co to będzie... i już dziś wiemy, że to koniec. Ostatecznie i na zawsze. Smutno, wiadomo. Tym bardziej że nie było szansy się na to przygotować, podziękować, wyściskać, popłakać. Cóż, ponoć ważne jak kończysz, a nie zaczynasz... A początki były malownicze - napisała aktorka.

Wiadomości o zakończeniu serialu wstrząsnęły nie tylko widzami, ale również ekipą produkcji. Decyzję stacji TVP w ostrych słowach skomentowała Aleksandra Adamska. Gwiazda jest oburzona m.in. tym, że aktorzy nie dostali szansy na pożegnanie się z fanami.

Były pracownik TVP powiedział, jak wyglądała praca pod Jackiem KurskimByły pracownik TVP powiedział, jak wyglądała praca pod Jackiem KurskimCzytaj dalej

- Nie jestem w stanie zrozumieć poziomu ignorancji, bezczelności i myślenia tylko i wyłącznie o końcu własnego nosa, gdzie i tak już zdaję sobie z tego sprawę, co ta telewizja sobą reprezentuje. Żal mi, smutno mi, że wy jako widzowie nie będziecie mogli dalej przyglądać się losom naszych bohaterów. I nikt o was nie pomyślał, i nikt nam, jako aktorom, nie dał możliwości pożegnania się z wami - powiedziała aktorka w nagraniu na swoim Instastory.

Gwiazda opublikowała również wpis na Instagramie i podziękowała aktorom z obsady serialu, z którymi przez kilka lat współpracowała na planie produkcji. Słowa pożegnania skierowała również do widzów, którzy wiernie śledzili przygody bohaterów „O mnie się nie martw”.

- Będę tęsknić... dziękuje za każdy odcinek, scenę, ujęcie. [...] Dziękuje Wam.... to był ogromny zaszczyt moc być z Wami w obsadzie tego kultowego serialu. Dziękuje Akson Studio za zaufanie i wzięcie mnie do tego projektu... A przede wszystkim dziękuje Wam Kochani Widzowie - napisała gwiazda, dodając do posta zdjęcia z planu.

- Rozdzielono nas bez uprzedzenia i nagle... bardzo się z Wami zżyłam i dla Was grałam najlepiej, jak potrafiłam. Włożyłam kawał życia, serca i duszy w Sylwie Małecka. [...] to była wspaniała przygoda - dodała rozgoryczona aktorka.

Informacje o zakończeniu pracy nad serialem „O mnie się nie martw” zasmuciły również m.in. Hannę Śleszyńską i Joannę Kurowską. Obie aktorki potwierdziły, że na planie produkcji panowała wyjątkowo rodzinna atmosfera, której będzie im bardzo brakować.

Aleksandra Adamska podziękowała współpracownikom

Instagram.com olaadamska

Artykuły polecane przez redakcję Pikio:

Krystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć w jakich pławi się luksusachKrystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć, w jakich pławi się luksusachCzytaj dalej

Źródło: Pomponik/Instagram

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News