Jak wygląda córka Szymona Majewskiego? Trudno w to uwierzyć

Jak wygląda córka Szymona Majewskiego? Trudno w to uwierzyć Źródło: instagram.com/szymonmajewski_official

Zosia Majewska to córka jednego z najbardziej rozpoznawalnych polskich satyryków i dziennikarzy, Szymona Majewskiego. Jakiś czas temu zadebiutowała jako modelka - i zrobiła to z przytupem! Co robi córka polskiego komika, czy pójdzie w ślady taty i skieruje swój wzrok na karierę w show-biznesie?

Zosia Majewska jest jedną z dwójki dzieci Szymona Majewskiego. Przez całe życie trzymała się ona z dala od blasku fleszy - zapewne sława i trudności z nią związane zostały jej jasno przedstawione przez znanego tatę. Jednak jakiś czas temu postanowiła zrobić wyjątek od reguły i pokazała się w sesji zdjęciowej do jednego z najbardziej znanych magazynów modowych!

Kim jest Szymon Majewski?

Szymon Majewski urodził się w Dzień Dziecka w 1967 roku. Jest jednym z najbardziej znanych dziennikarzy i prezenterów w Polsce, który zasłynął swoim szybkim humorem i dystansem do siebie, jak i unikalnym, zabawnym spojrzeniem na to, co dzieje się na świecie. Jest żonaty, jego partnerką jest Magda Majewska. Para ma dwoje dzieci - Zofię i Antoniego.

Debiutował na antenie Radia Zet, ale największą sławę przyniosła mu jego praca w telewizji TVN. To tam prowadził dwa programy, które na stałe wpisały się do kanonu polskiej telewizji rozrywkowej - "Mamy Cię!" i "Szymon Majewski Show". Obecnie powrócił do Radia Zet, gdzie prowadzi niedzielny program "Nie mam pytań". Przeprowadza tam wywiady z gwiazdami polskiej kultury, sztuki i telewizji i pokazuje ich od innej strony. Co więcej, Szymona Majewskiego można też oglądać na Youtube, gdzie od 2012 prowadzi swój własny kanał. Jest także aktywnym Instagramowiczem i często zamieszcza tam zdjęcia ze swoimi przyjaciółmi czy gośćmi programu w radiu.

Zosia Majewska - jak wygląda córka Szymona Majewskiego?

Wielu znanych rodziców za wszelką cenę stara się ochronić prywatność swoich dzieci, nie chcąc ich narażać na problemy, które płyną z bycia cały czas celem paparazzi i kamer. Podobnie robił Szymon Majewski, którego córka i syn bardzo rzadko pojawiali się w mediach. Jednakże od kiedy jego dzieci weszły w dorosłość, Majewski nie może już za nie decydować. Na spróbowanie swoich sił w show-biznesie zdecydowała się Zofia Majewska - córka Szymona Majewskiego. Na co dzień dwudziestopięcioletnia studentka ASP postanowiła zapozować przed obiektywem aparatu. Jej sesja zdjęciowa pojawiła w drugim wydaniu polskiego L'Officiel. została ona przedstawiona tak: 

- Z pozoru eteryczna blondynka. W rzeczywistości zdecydowana 23-latka o wysmakowanym guście. Zosia Majewska, córka Szymona Majewskiego, debiutuje na łamach L'OFFICIEL POLSKA w wyjątkowej sesji - napisano na Instagramie magazynu.

Sesja zdjęciowa wywołała duże poruszenie. Pojawiło się wiele komentarzy mówiących o świeżo upieczonej modelce. Na szczęście były one raczej pozytywne:

- Piękne zdjęcia, ciuchy i bardzo mocna uroda... Choć zdjęcia robione na styl, że jakby modelka górowała nad fotografem to i tak jest super! Piękne - napisał jeden z internautów.

- Wspaniała twarz. Z wielką radością sama bym ją fotografowała - skomentowała inna użytkowniczka Instagrama.

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:

  1. Janusz Tracz - memy z nim królują w Internecie
  2. Eliza i Jarek z Na Wspólnej. Czy coś ich łączy w prawdziwym życiu?
  3. Kim jest Tomasz Ciachorowski? Czy gwiazdor M jak Miłość ma partnerkę?
  4. Anna Zejdler-Ibisz. Ile lat ma była partnerka Krzysztofa Ibisza?
  5. Vivienne Wiśniewska to wykapany tata. Michał Wiśniewski chwali się córką na Instagramie
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News