Tomasz Ciachorowski - żona
youtube.com/tvnpl
Adrian Sobolewski - 9 Kwietnia 2019

Kim jest Tomasz Ciachorowski? Czy gwiazdor M jak Miłość ma partnerkę?

Tomasz Ciachorowski - żona potrzebna od zaraz? Czy gwiazda serialu "M jak miłość" jest z kimś w związku, czy szuka drugiej połówki?

Tomasz Ciachorowski - żona nie jest mu potrzebna? Mimo pozostawaniu w blasku fleszy już od wielu lat, nie słychać nic o stałych związkach gwiazdy "Majki". Czy aktor celowo ukrywa swoje życie prywatne, czy po prostu nie znalazł jeszcze swojej drugiej połówki?

Kim jest Tomasz Ciachorowski?

Dla osób gustujących w polskich serialach, Tomasz Ciachorowski jest klasą samą w sobie - można go było oglądać w kilku bardzo znanych polskich produkcjach. Co ciekawe, Ciachorowski z wykształcenia jest oceanotechnikiem! Po skończeniu tych studiów ukończył też Studium Aktorskie im. Aleksandra Sewruka przy Teatrze Jaracza w Olsztynie.

Na szklanym ekranie, z którego jest najszerzej znany, zadebiutował w 2008 roku jako Jan Złotopolski w telenoweli TVP 2 "Złotopolscy". Od tego czasu mogliśmy go też oglądać w produkcji TVN "Majka", gdzie wcielił się w główną rolę męską - Michała Duszyńskiego. Występował też w programach "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" i "Agent - Gwiazdy", a obecnie możemy go oglądać w roli Artura Skalskiego w serialu "M jak miłość".

Tomasz Ciachorowski - żona nie jest mu potrzebna?

Od początku przygody z filmem, wokół życia prywatnego Tomasza Ciachorskiego krąży wiele plotek. Aktor bardzo często pokazuje się na różnych wydarzeniach w towarzystwie pięknych kobiet. Przez to media bardzo często spekulują na temat wybranki serca gwiazdora "M jak miłość". Ostatnio był on łączony w parę ze swoją koleżanką z planu Adrianą Kalską. Te domysły jednak okazały się fałszywe kiedy wyszło na jaw, że aktorka owszem, spotyka się z kolegą z planu, ale jest nim Mikołaj Roznerski, grający Marcina Chodakowskiego.

Tomasz Ciachorowski - partnerka z serialu jest najlepsza?

Rzekomy romans z Adrianą Kalatą nie był jedynym związkiem z partnerką z planu o który podejrzewano aktora. Jakiś czas temu w internecie pojawiły się doniesienia, że gwiazdor jest w związku z koleżanką z "Linii Życia", Julią Pogrebińską. Po jakimś czasie plotki ustały i związek został uznany za zakończony, ale te informacje tylko podsycały ciekawość fanów.

Skąd zainteresowanie fanów?

Skąd takie zainteresowanie fanów życiem prywatnym Tomasza Ciachorowskiego? Bez wątpienia jest to związane z talentem aktora - został on nominowany w 2011 roku do Telekamery Teletygodnia w kategorii Aktor. Na to zainteresowanie ma też na pewno wpływ fakt, że w tym samym roku gwiazdor dostał też nominację w konkursie Viva! w kategorii "Najpiękniejszy Polak". Sam Ciachorowski lubi też podsycać te domysły, pokazując się często z różnymi kobietami i zamieszczając wyzywające zdjęcia na swoim Instagramie.

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:

  1. Ile wzrostu ma Margaret? Piosenkarka zachwyca fanów nie tylko śpiewem
  2. Robert Kudelski - czy ma żonę? Aktor "Na Wspólnej" bardzo chroni swoją prywatność
  3. Przemek Kossakowski - tatuaże. Co oznaczają tatuaże partnera Martyny Wojciechowskiej?
  4. Ile wzrostu ma Kayah? Zupełnie na to nie wygląda
  5. Czy były mąż Agnieszki Szulim ma nową partnerkę? Kim jest?

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News