Eliza z Na Wspólnej
instagram.com/katarzynachorzepa
Wiadomości Pikio - 12 Kwietnia 2019

Eliza i Jarek z Na Wspólnej. Czy coś ich łączy w prawdziwym życiu?

Eliza z Na Wspólnej - kto wciela się w bohaterkę jednego z najbardziej znanych polskich seriali?Jak wiedzie się jej w życiu prywatnym i tym serialowym? Aktorka nie tylko występuje w produkcji telewizyjnej, ale również na deskach teatru. Czy wiemy o niej coś jeszcze?

Eliza z Na Wspólnej - aktorka wcielająca się w postać

Eliza z Na Wspólnej to Katarzyna Chorzępa. Kobieta urodziła się 24 września 1988 roku w Rzeszowie, obecnie ma więc 30 lat. W 2015 roku ukończyła aktorstwo dramatyczne na Wyższej Szkole Komunikacji i Mediów Społecznych im. Jerzego Giedroycia w Warszawie. Chorzępa zadebiutowała w 2009 roku w filmie fabularnym Konsumenci, gdzie wcielała się w rolę Karoliny. Zagrała również epizodyczne role w kilku serialach, między innymi M jak miłość, Barwy szczęścia, czy Strażacy.

- Nawet przez chwilę nie rozważałam, by być aktorką. Byłam strasznie nieśmiałym dzieckiem. W szkole wywołana do odpowiedzi zawsze się czerwieniłam. Tuż przed maturą zdałam sobie jednak sprawę, że nie wiem, co chciałabym robić w życiu. W pewnym momencie trafiłam na próbę kółka teatralnego w rodzinnym Rzeszowie. Pojawiłam się tam tylko dlatego, że jedna z najładniejszych dziewczyn z mojego liceum należała do szkolnego teatru i chciała zostać aktorką - więc też chciałam być taka ładna jak ona i mieć takie powodzenie wśród chłopców. Zapisałam się do studium teatralnego przy teatrze Maska w Rzeszowie... Spodobała mi się adrenalina związana z tym zawodem i przekraczanie swoich granic i barier - mówiła aktorka w jednym z wywiadów.

Oprócz aktorstwa zajmuje się ona tańcem, który jest jej największą pasją. Taniec klasyczny, step i balet to coś, co aktorka lubi najbardziej, oprócz tego umie śpiewać. Uprawia także akrobatykę, pływanie, jazdę na łyżwach i nartach.

Eliza i Jarek - Na Wspólnej

Katarzyna Chorzępa w serialu TVN Na Wspólnej wciela się w postać Elizy Cieleckiej, jest też dziewczyną Jarka.

- Eliza ma te gorsze moje cechy. Mam dużo empatii w sobie. Nie robię ludziom krzywdy i staram się nie dać wyprowadzić z równowagi, nawet jeśli ktoś mnie zdenerwuje. Bo później mam wyrzuty sumienia. Natomiast jako aktorka mogę robić wszystko. Mogę cały ten syf, który jest we mnie, wyrzucić z siebie i nikt nie ma do mnie o to pretensji - mówi aktorka.

Para, jak wszystkie im podobne, przeżywa wzloty i upadki, jednak niedawno mogliśmy podziwiać oświadczyny mężczyzny. Czy to koniec ich problemów? Nie do końca. Eliza bowiem dostaje propozycję awansu, może zostać asystentką i jeździć po całym świecie, jednak nie wiadomo jak na to zareaguje narzeczony. Kobieta rozważa przyjęcie pracy, chociaż w pamięci ma jeszcze gwałt, którego była ofiarą. Hubert, szef Elizy, wykorzystał dziewczynę, kiedy ta była pijana.

Czy będzie z tego ślub i dzieci? Dowiemy się w kolejnych odcinkach. Poza serialem parę łączą jedynie stosunki koleżeńskie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kasia i Darek z Na Wspólnej. Czy para spodziewa się dziecka?
  2. Kim jest Tomasz Ciachorowski? Czy gwiazdor M jak Miłość ma partnerkę?
  3. Daria Dziedzic z Na Wspólnej - co wiemy o aktorce?
  4. Anna Zejdler-Ibisz. Ile lat ma była partnerka Krzysztofa Ibisza?
  5. Majka Jeżowska długo ukrywała go przed światem. Kim jest syn piosenkarki?

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News