Anna Zejdler Ibisz
instagram.com/anna_zejdler/
Wiadomości Pikio - 3 Kwietnia 2019

Anna Zejdler-Ibisz. Ile lat ma była partnerka Krzysztofa Ibisza?

Anna Zejdler-Ibisz - kim jest była żona znanego prezentera telewizyjnego, który w miarę upływu lat wciąż młodnieje? Ślub pary był jednym z najgłośniejszych wydarzeń w polskich show-biznesie pod koniec lat 90. XX wieku. Ceremonię na żywo transmitowało nawet TVN. Co skłoniło parę do rozwodu? I jak ułożyła sobie życie Anna Ibisz po rozstaniu z mężem?

Anna Zejdler-Ibisz: wiek, więcej informacji o dziennikarce

Anna Zejdler-Ibisz jest jedenaście lat młodsza od swojego byłego męża, ma dziś 43 lata. Nie ma w Polsce osoby, która nie znałaby Krzysztofa Ibisza - to dziennikarz, prezenter telewizyjny i prawdziwa osobowość medialna. Czym obecnie zajmuje się jego była żona?

Anna Zejdler-Ibisz jest redaktor naczelną Gali oraz InStyle. Wcześniej pracowała między innymi w czasopismach: Joy, Shape, czy Voyage. Jak sama siebie opisuje, jest "znawczynią mody, miłośniczką zwierząt. Uzależniona od kolorowych magazynów i zielonej herbaty. W życiu kieruje się zasadą: szczęście to wybór".

Dziennikarka zajmuje się również projektowaniem i sprzedażą damskich torebek. Przez jakiś czas razem z byłym mężem prowadziła program lifestylowy Studio weekend w telewizji Polsat.

- Oczywiście, Krzysztof się mną opiekuje. Przywozi do studia, odwozi. Ma przygotowane karteczki i flamastry do podkreślania tekstu. Zawsze ma dla mnie kanapkę. Na każdym kroku dba o mój komfort, za co jestem mu bardzo wdzięczna. Jest lepiej niż się spodziewałam - mówiła współprowadząca programu.

Ślub Ibisza z Anną Zejdler

Krzysztof Ibisz poznał swoją przyszłą żonę Annę Zejdler dzięki znanemu fotografowi Marcinowi Tyszce. To właśnie on przedstawił sobie tych dwojga. Kobieta była wówczas dwudziestodwuletnią studentką prawa na Uniwersytecie Warszawskim, natomiast prezenter był już po trzydziestce.

Ich ślub był najbardziej sensacyjnym wydarzeniem w polskim show-biznesie w 1998 roku. 5 września ceremonia była transmitowana na żywo przez stację TVN. Na Krakowskim Przedmieściu zebrał się tłum ludzi, żeby zobaczyć parę młodą. Dwa lata później urodził im się syn Maksymilian, który obecnie ma już prawie 20 lat. Miłość, choć wielka i medialna, nie trwała zbyt długo, małżeństwo rozstało się po sześciu latach wspólnego życia. Mimo iż ślub był medialny, rozwód odbył się bez obecności mediów. Para spokojnie ustaliła zasady opieki nad synem.

- Minęło tak dużo czasu, że łatwo jest wejść w taką relację. Przyjaźnimy się, wychowujemy syna, wspólnie spędzamy czas - mówił prezenter.

Para cały czas utrzymuje wzorowe relacje, wspólnie spędzają czas z synem i wspierają swoje medialne kariery. Anna Zejdler-Ibisz zawsze może prosić o radę i wsparcie swojego byłego męża, podobnie jak i on. Niedawno wspólnie świętowali osiemnaste urodziny syna Maksymiliana.

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL

  1. Pamiętacie Tomka ze Złotopolskich? Wiemy czym się dzisiaj zajmuje Piotr Szwedes
  2. Kim jest Paweł z Warsaw Shore? Jak ma na nazwisko on i Ewelina?
  3. Mieczysław Hryniewicz: życie prywatne. Gdzie mieszka aktor "Na Wspólnej"?
  4. Przemek Kossakowski - tatuaże. Co oznaczają tatuaże partnera Martyny Wojciechowskiej?
  5. Które polskie gwiazdy wystąpiły na okładkach Playboya? Niektóre nazwiska mogą zaskoczyć

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News