Zosia Majewska - Szymon Majewski
instagram.com/szymonmajewski_official
Adrian Sobolewski - 19 Kwietnia 2019

Jak wygląda córka Szymona Majewskiego? Trudno w to uwierzyć

Zosia Majewska to córka jednego z najbardziej rozpoznawalnych polskich satyryków i dziennikarzy, Szymona Majewskiego. Jakiś czas temu zadebiutowała jako modelka - i zrobiła to z przytupem! Co robi córka polskiego komika, czy pójdzie w ślady taty i skieruje swój wzrok na karierę w show-biznesie?

Zosia Majewska jest jedną z dwójki dzieci Szymona Majewskiego. Przez całe życie trzymała się ona z dala od blasku fleszy - zapewne sława i trudności z nią związane zostały jej jasno przedstawione przez znanego tatę. Jednak jakiś czas temu postanowiła zrobić wyjątek od reguły i pokazała się w sesji zdjęciowej do jednego z najbardziej znanych magazynów modowych!

Kim jest Szymon Majewski?

Szymon Majewski urodził się w Dzień Dziecka w 1967 roku. Jest jednym z najbardziej znanych dziennikarzy i prezenterów w Polsce, który zasłynął swoim szybkim humorem i dystansem do siebie, jak i unikalnym, zabawnym spojrzeniem na to, co dzieje się na świecie. Jest żonaty, jego partnerką jest Magda Majewska. Para ma dwoje dzieci - Zofię i Antoniego.

Debiutował na antenie Radia Zet, ale największą sławę przyniosła mu jego praca w telewizji TVN. To tam prowadził dwa programy, które na stałe wpisały się do kanonu polskiej telewizji rozrywkowej - "Mamy Cię!" i "Szymon Majewski Show". Obecnie powrócił do Radia Zet, gdzie prowadzi niedzielny program "Nie mam pytań". Przeprowadza tam wywiady z gwiazdami polskiej kultury, sztuki i telewizji i pokazuje ich od innej strony. Co więcej, Szymona Majewskiego można też oglądać na Youtube, gdzie od 2012 prowadzi swój własny kanał. Jest także aktywnym Instagramowiczem i często zamieszcza tam zdjęcia ze swoimi przyjaciółmi czy gośćmi programu w radiu.

Zosia Majewska - jak wygląda córka Szymona Majewskiego?

Wielu znanych rodziców za wszelką cenę stara się ochronić prywatność swoich dzieci, nie chcąc ich narażać na problemy, które płyną z bycia cały czas celem paparazzi i kamer. Podobnie robił Szymon Majewski, którego córka i syn bardzo rzadko pojawiali się w mediach. Jednakże od kiedy jego dzieci weszły w dorosłość, Majewski nie może już za nie decydować. Na spróbowanie swoich sił w show-biznesie zdecydowała się Zofia Majewska - córka Szymona Majewskiego. Na co dzień dwudziestopięcioletnia studentka ASP postanowiła zapozować przed obiektywem aparatu. Jej sesja zdjęciowa pojawiła w drugim wydaniu polskiego L'Officiel. została ona przedstawiona tak:

- Z pozoru eteryczna blondynka. W rzeczywistości zdecydowana 23-latka o wysmakowanym guście. Zosia Majewska, córka Szymona Majewskiego, debiutuje na łamach L'OFFICIEL POLSKA w wyjątkowej sesji - napisano na Instagramie magazynu.

Sesja zdjęciowa wywołała duże poruszenie. Pojawiło się wiele komentarzy mówiących o świeżo upieczonej modelce. Na szczęście były one raczej pozytywne:

- Piękne zdjęcia, ciuchy i bardzo mocna uroda... Choć zdjęcia robione na styl, że jakby modelka górowała nad fotografem to i tak jest super! Piękne - napisał jeden z internautów.

- Wspaniała twarz. Z wielką radością sama bym ją fotografowała - skomentowała inna użytkowniczka Instagrama.

Pikio.pl portal rozrywkowo informacyjny

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:

  1. Janusz Tracz - memy z nim królują w Internecie
  2. Eliza i Jarek z Na Wspólnej. Czy coś ich łączy w prawdziwym życiu?
  3. Kim jest Tomasz Ciachorowski? Czy gwiazdor M jak Miłość ma partnerkę?
  4. Anna Zejdler-Ibisz. Ile lat ma była partnerka Krzysztofa Ibisza?
  5. Vivienne Wiśniewska to wykapany tata. Michał Wiśniewski chwali się córką na Instagramie

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News