Żona Dawida Kubackiego trenowała szermierkę
instagram.com_marta_ku_
Monika Majko - 7 Marca 2021

Wiemy, kim z wykształcenia jest żona Dawida Kubackiego i czym się zajmuje

Dawid Kubacki ma ostatnio dobrą passę, zarówno w sporcie, jak i życiu prywatnym. Pod koniec 2020 roku skoczek został ojcem, a wczoraj wraz z kolegami z kadry wywalczył 3. miejsce na Mistrzostwach Świata w Oberstdorfie. Sportowca od lat wspiera ukochana, o której fani skoczka do tej pory niewiele wiedzieli. Okazuje się, że wspólnie dzielą pasję do aktywności.

Dawid Kubacki oświadczył się Marcie Majcher w 2018 roku podczas wczasów w Egipcie, a 1 maja 2019 roku para stanęła na ślubny kobiercu w kościele na Bachledówce. Żona skoczka wiernie wspiera ukochanego w sportowej karierze, jednak sama również kiedyś trenowała szermierkę i występowała w barwach klubu Pałac Katowice.

Żona Dawida Kubackiego trenowała szermierkę

Jak przekazała redakcja „Dziennika Zachodniego”, żona Dawida Kubackiego pochodzi ze Śląska, choć dziś mieszka z mężem w Zakopanem. Marta Majcher urodziła się w Katowicach, gdzie w 2007 roku rozpoczęła naukę w V Liceum Ogólnokształcącym im. Władysława Broniewskiego.

– Następnie kontynuowała edukację na Akademii Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczkiinformuje „Dziennik Zachodni”.

W latach 2009-2015 Marta Majcher trenowała szermierkę w barwach Pałacu Katowice.W tym klubie swoją karierę zawodową zaczynała również m.in. Otylia Jędrzejczak. Choć żona skoczka nie odniosła dużych sukcesów sportowych, dziś z dumą patrzy na osiągnięcia swojego męża i zawsze mu kibicuje.

6-latek zaprosił na urodziny 32 kolegów, nikt nie przyszedł. Dopiero gdy mama nagłośniła sytuację, otrzymał wsparcie obcych ludzi6-latek zaprosił na urodziny 32 kolegów, nikt nie przyszedł. Dopiero gdy mama nagłośniła sytuację, otrzymał wsparcie obcych ludziCzytaj dalej

Jak donosi portal natemat.pl, obecnie Marta Kubacka pracuje jako kierownik działu w sklepie odzieżowym. Para poznała się już kilka lat temu, a w 2018 roku skoczek zdecydował się oświadczyć swojej wybrance podczas wczasów w Egipcie.Dawid Kubacki nie krył radości, gdy usłyszał „tak”.

– Znamy się od dawna, więc było to naturalne, ale Marta znalazła się w sytuacji, której chyba nie oczekiwała. Cieszę się, że pierścionek przyjęła i że wszystko idzie w kierunku ustatkowania się – wyznał Kubacki w rozmowie z „Super Expressem”.

W grudniu 2020 roku na świat przyszła córka małżeństwa, Zuzanna. Dziewczynka wraz z mamą niecierpliwie czekają na koniec sezonu zimowego. Powrotu do domu nie może doczekać się także dumny tata, który zawsze może liczyć na wsparcie swojej żony, która do tej pory często kibicowała mu na żywo m.in. w czasie zmagań w Pucharze Świata.

Na wsparcie ukochanych mogą liczyć również koledzy Dawida Kubackiego z kadry narodowej. Żona Kamila Stocha odbierała niedawno nagrodę za skoczka na Gali Mistrzów Sportu organizowanej co roku przez „Przegląd Sportowy”. Z sukcesów swojego partnera cieszyła się publicznie niedawno również Marcelina Ziętek, czyli nowa wybranka Piotra Żyły. Fani spekulują, że być może już niedługo również ta para stanie na ślubnym kobiercu.

– Przy nowej, młodziutkiej partnerce Piotr narodził się jeszcze raz, nabrał wiatru w żagle. Marcelina jest jego natchnieniem. Na pewno wkrótce wezmą ślub – miał zdradzić znajomy skoczka w rozmowie redakcją tygodnika „Rewia”.

Artykuły polecane przez redakcję Pikio:

Krystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć w jakich pławi się luksusachKrystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć, w jakich pławi się luksusachCzytaj dalej

Źródło: Plotek/NaTemat

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News