Zdjęcie dziewczyny zszokowało internautów
Twitter @PirateMulwana
Irmina Jach - 5 Lutego 2021

Zrobili pozornie zwykłe zdjęcie. Nie wiedzieli co dzieje się na drugim planie

Zdjęcie nastolatki na pierwszy rzut oka wygląda zwyczajnie. Mniej dociekliwi internauci nie są w stanie zobaczyć na nim niczego nietypowego. W tle kryje się jednak szczegół, który wprawił użytkowników Twittera w osłupienie. Okazało się, że bohaterami drugiego tła są sąsiedzi dziewczyny.

Zdjęcie ciemnowłosej dziewczyny błyskawicznie obiegło media. Piękna nastolatka chciała zaprezentować się z jak najlepszej strony. Pozowała siedząc na balkonie. Z uwagi na późną porę, światła w budynku znajdującym się za jej plecami były zapalone. Niektórzy mieszkańcy zapomnieli o zasłonięciu okien.

Zdjęcie dziewczyny zszokowało internautów

Młoda kobieta ubrana w dżinsowe szorty i białą bluzkę zalotnie uśmiechała się do obiektywu. Związała długie włosy w wysoki kucyk, a jej twarz zdobił delikatny makijaż. Zdjęcie należałoby do bardzo udanych, a użytkownicy mediów społecznościowych z pewnością doceniliby jej urodę.

Jednak w oknie, tuż za plecami dziewczyny, widać sąsiadów, którzy oddają się miłosnym igraszkom. Para nie była świadoma tego, że wkrótce staną się bohaterami internetowego skandalu. Nastolatka prawdopodobnie nie zauważyła ich publikując fotografię w internecie.

Zakochani prawdopodobnie chcieli mieć chwilę dla siebie. Byli przekonani, że wieczór przy świetle lampki nocnej będzie należał do intymnych chwil. Na szczęście, na zdjęciu nie zostały uwiecznione ich twarze, dlatego mogą pozostać anonimowi.

6-tygodniowe dziecko zmarło podczas chrztu. Wiele pytań po obrządku w Rumunii6-tygodniowe dziecko zmarło podczas chrztu. Wiele pytań po obrządku w RumuniiCzytaj dalej

Fotografia, która została udostępniona w mediach społecznościowych, szybko stała się internetowym hitem. Niecodzienna scena rozbawiła odbiorców, którzy przekazywali ją dalej, nierzadko dołączając humorystyczne komentarze.

Niestety, nie wiadomo, jakiej narodowości są bohaterowie niecodziennej sceny. Zdjęcie szybko zniknęło z profilu nieuważnej nastolatki. Jednym z udostępniających jest użytkownik Twittera o pseudonimie @PirateMulwana.

- Udam, że tego nie widziałam! - napisała jedna z użytkowniczek mediów społecznościowych.

Nie brakuje także głosów, że fotografia została umiejętnie przerobiona za pomocą programu graficznego. Inni twierdzą, że para widoczna w oknie nie robi niczego zdrożnego, a specyficzna pozycja jest wynikiem niefortunnej gry cieni.

Jakie jest wasze zdanie na temat popularnej fotografii? Uważacie, że zakochani faktycznie oddawali się miłosnym uniesieniom? A może przedstawiona scena jest efektem manipulacji dowcipnego internauty?

Zdjęcie dziewczyny

Źródło zdjęcia: Twitter @PirateMulwana

Artykuły polecane przez redakcję Pikio:

Krystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć w jakich pławi się luksusachKrystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć, w jakich pławi się luksusachCzytaj dalej

Źródło: Webniusy

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News