Monika Zamachowska
monikazamachowska/ Instagram
Artur Łokietek - 13 Lutego 2021

Monika Zamachowska pojechała na Jasną Górę modlić się o zdrowie męża

Zbigniew Zamachowski jest w obecnie w ciężkim stanie wywołanym przez zarażenie się koronawirusem. Jego żona postanowiła wyruszyć na Jasną Górę, aby modlić się o powrót męża do zdrowia. Znany aktor przebywa w odosobnieniu we własnej kawalerce.

W ostatnim czasie fani znanego aktora mogli czuć się zaniepokojeni. Zbigniew Zamachowski przestał pokazywać się publicznie, nawet w okolicy własnego mieszkania. Szybko okazało się, że przechodzi on aktualnie trudne chwile.

Jak przekazuje „Super Express”, znany polski aktor przechodzi obecnie zakażenie koronawirusem. Niestety, stan aktora wydaje się być dość poważny, gdyż w ciężki sposób przechodzi przez chorobę.

Już wcześniej pisaliśmy o trudnej sytuacji, w której znalazł się aktor i jego żona. Zamachowski został zmuszony do chwilowego wyprowadzenia się do swojej kawalerki, która do tej pory służyła głównie za biuro i miejsce pracy. Żona znanego aktora potwierdza te doniesienia.

- Rzeczywiście, mąż nie czuje się najlepiej. Ma wysoką gorączkę, a ja staram się mu pomagać, wożę jedzenie. Trzymam za niego kciuki. Wszyscy życzmy mu zdrowia– powiedziała cytowana przez „Super Express” dziennikarka, Monika Zamachowska. Teraz zdecydowała się na kolejny krok, licząc, że stan jej męża szybko się poprawi.

Nie żyje Judyta Turan, aktorka znana m.in. z „M jak miłość”. Miała 37 latNie żyje Judyta Turan, aktorka znana m.in. z „M jak miłość”. Miała 37 latCzytaj dalej

Żona Zbigniewa Zamachowskiego udała się na Jasną Górę

Jak donosi „Super Express”, Monika Zamachowska postanowiła zasięgnąć pomocy u kogoś „wyżej”, licząc, że stan jej męża wróci do stabilnego i kryzys minie. Wybrała się na Jasną Górę, modląc się w intencji swojego męża.

Intencji do modlitwy mi nie zabrakło – napisała w social mediach żona znanego aktora. Oprócz gorliwej modlitwy w intencji zdrowia swojego męża dziennikarka mogła także na chwilę oderwać się od trosk doczesnych dzięki wyjątkowemu wnętrzu zabytkowego kościoła. Wiadomo, że wróciła już do Warszawy.

Wcześniej Monika Zamachowska wykonała test na COVID-19, jednak nie potwierdził on żadnego zarażenia. Dzięki temu mogła udać się, wraz z przyjaciółmi, na Jasną Górę, gdzie odwiedziła księdza generała Stanisława Respondka. Wszyscy liczą na to, że modlitwa pomoże w wyzdrowieniu znanego aktora.

Wcześniej żona Zbigniewa Zamachowskiego starała mu się regularnie pomagać. Do jego kawalerki, w której przebywa w odizolowaniu, przynosiła mu domowe posiłki i czyste ubrania. Bardzo cierpi jednak z powodu braku możliwości zobaczenia się z mężem.

Legendarny polski aktor ciężko przechodzi zarażenie koronawirusem SARS-CoV-2. Z informacji przekazywanych przez „Super Express” wynika, że ma on 39 stopni gorączki.

Artykuły polecane przez redakcję Pikio:

Krystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć w jakich pławi się luksusachKrystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć, w jakich pławi się luksusachCzytaj dalej

Źródło: Wirtualna Polska/Instagram/Sprawy Nauki

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News