Świat według Kiepskich Dariusz Gnatowski nie żyje
Kadr z serialu "Świat według Kiepskich"
Joanna Szwalikowska - 20 Października 2020

Wiemy na co zmarł Dariusz Gnatowski. Walczył do samego końca

Aktor znany między innymi z roli Arnolda Boczka w serialu "Świat według Kiepskich", Dariusz Gnatowski, nie żyje. Wstrząsająca wiadomość z ostatniej chwili obiegła media. Wiemy, na co cierpiał aktor. Walczył z z chorobą do ostatniej chwili.

Dariusz Gnatowski był uwielbianym aktorem telewizyjnym oraz teatralnym. Największą popularność przyniosła mu rola w serialu "Świat według Kiepskich", gdzie wcielił się w otyłego sąsiada, Arnolda Boczka. Niestety, jak poinformował na Twitterze jako pierwszy, Marek Balawajder, gwiazdor nie żyje.

Z ostatniej chwili: Nie żyje Dariusz Gnatowski, Z ostatniej chwili: Nie żyje Dariusz Gnatowski, "Boczek" z KiepskichCzytaj dalej

Dariusz Gnatowski znany z serialu "Świat według Kiepskich" nie żyje

- Nie żyje Dariusz Gnatowski. Zmarł w szpitalu Dietla w Krakowie. Fantastyczny, dobry, ciepły człowiek. Olbrzymi smutek. R.I.P. - napisał na Twitterze Marek Balawajder, informując o śmierci znanego i lubianego aktora. W mediach pojawiła się już również informacja na temat powodu jego przedwczesnej śmierci.

Według informacji, które udało się zebrać dziennikarzom, Dariusz Gnatowski miał zmagać się z zapaleniem płuc. W wyniku choroby wystąpił au niego również ciężka niewydolność oddechowa. W dodatku, aktor od lat zmagał się z cukrzycą, która znacznie utrudniała mu życie.

Informacja o śmierci aktora została opublikowana przez RMF FM. Dziennikarzom udało się porozmawiać z zastępcą dyrektora Szpitala Specjalistycznego im. J. Dietla w Krakowie, który potwierdził wstrząsającą wiadomość. Cała Polska pogrążyła się w żałobie po śmierci świetnego aktora.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Porzucili dziecko na bazarze. Po 20 latach dziewczynka przeczytała list i zamarła, prawda wyciska łzy z oczuPorzucili dziecko na bazarze. Po 20 latach dziewczynka przeczytała list i zamarła, prawda wyciska łzy z oczuCzytaj dalej

Dariusz Gnatowski był jednym z najbardziej uwielbianych polskich aktorów komediowych w ciągu ostatnich dekad. Od dwudziestu lat mieliśmy okazję widzieć go w roli Arnolda Boczka w serialu "Świat według Kiepskich". Niestety, 20 października zmarł w krakowskim szpitalu.

Dariusz Gnatowski urodził się 24 maja 1961 roku w Rudzie Śląskiej. Przez lata związany był z Teatrem STU, z kolei 5 lat temu obchodził jubileusz 30-lecia swojej działalności artystycznej. Wiadomość o jego śmierci wstrząsnęła fanami w całej Polsce.

Pomimo że aktor od lat zmagał się m.in. z cukrzycą i cierpiał na otyłość, nikt nie spodziewał się jego przedwczesnego odejścia. Chętnie wspierał innych chorych. Był bardzo cenionym aktorem oraz wspaniałym człowiekiem.

- Cukrzyca nie boli, nie daje szczególnych objawów. Natomiast jej powikłania są dramatyczne (...) Kiedyś podejrzewałem, że mam jakiś kłopot. Poszedłem do lekarza i dostałem tabletki. Nikt mi nie powiedział, że to jest choroba przewlekła, na którą trzeba leczyć się ciągle - opowiadał aktor w 2016 roku w rozmowie z RMF FM.

Dariusza Gnatowskiego oprócz roli Arnolda Boczka w serialu "Świat według Kiepskich, mieliśmy okazję zobaczyć również w serialach takich jak "Na dobre i na złe" czy "Graczykowie". W latach 80. aktywnie pojawiał się na deskach Starego Teatru w Krakowie, a także w Teatrze Ludowym czy Teatrze STU.

Dzisiaj grzeje:

1. Ważny apel Ministerstwa Zdrowia. Pod żadnym pozorem nie rób kilku rzeczy, wystarczą dwie godziny

2. Rzecznik rządu właśnie potwierdził. Wszystko stanie się jeszcze w tym tygodniu, nieodwołalna decyzja

3.Z ostatniej chwili: zapadła decyzja ws. walki z koronawirusem. Polsat przekazał dramatyczne wieści

Informacje przekazane przez RMF FM na temat nagłej śmierci aktora stały się szokiem dla wszystkich Polaków. Wierni fani są zrozpaczeni odejściem świetnego aktora oraz dobrego człowieka. To ogromna strata dla polskiej sceny aktorskiej.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Z ostatniej chwili: Dariusz Gnatowski nie żyje. Wybitny aktor i miłośnik zwierząt spędził ostatnie chwile w szpitalu
  2. Polskie media podają dramatyczne wiadomości. Nie żyje uwielbiany nauczyciel, tysiące Polaków w żałobie, wielka tragedia
  3. W czwartek rząd ogłosi kolejne obostrzenia. Już wiemy, co czeka Polaków
  4. Polsat przekazał oficjalny komunikat. Koniec "Tańca z gwiazdami", fani nie mogą się pozbierać
  5. Marta Kaczyńska szaleje z radości, przekazała cudowną nowinę. Wielkie gratulacje
  6. Poczta podjęła kluczową decyzję. Dotyczy pieniędzy emerytów i rencistów. Tysiące Polaków czekało na ustalenia
  7. Inni narzekają na niską emeryturą, Barszczewska nie będzie jej mieć wcale. Niedawno z sentymentem odpowiadała o zamiłowaniu do zup i pomidorów, które przypominają jej dzieciństwo
Ujawniamy: rodzina z programu Ujawniamy: rodzina z programu Czytaj dalej

Źródło: RMF FM, Onet, Fakt

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News