Wesele przejdzie do historii
YouTube Damian Jabłoński
Irmina Jach - 9 Grudnia 2020

Taniec młodej pary z Polski, nagranie obejrzano 3 miliony razy

Wesele Dominiki i Damiana przejdzie do historii. Wszystko za sprawą pierwszego tańca, który wzbudził zachwyt internautów. Nagranie z tej wyjątkowej dla nowożeńców chwili zostało obejrzane blisko 3 miliony razy. Trudno się dziwić, bowiem zakochani zdecydowali się na wyjątkowy wyczyn.

Wesele to najważniejszy dzień w życiu państwa młodych. Wiele par, chcąc uczynić tę wyjątkową chwilę, decyduje się na rozwiązania, które sprawiają, że gościom zapiera dech w piersiach. Dominika i Damian postanowili zachwycić zgromadzonych swoim pierwszym tańcem.

Najgorsza wiadomość z samego rana. Mamy potwierdzenie, nie żyje wielki PolakNajgorsza wiadomość z samego rana. Mamy potwierdzenie, nie żyje wielki PolakCzytaj dalej

Wesele polskiej pary stało się internetowym hitem

Choreografia, na którą zdecydowali się nowożeńcy, była połączeniem kilku stylów tanecznych. Państwo młodzi zdecydowali się na miks walca, jive'a oraz salsy. Nagranie z tego wyjątkowego wydarzenia stało się internetowym hitem.

Dominika i Damian rozpoczęli swój pokaz romantycznym walcem, który stopniowo nabierał dynamiki, ostatecznie przemieniając się w energiczny układ, do którego dołączyli zgromadzeni goście. Choć nie wszyscy prezentowali umiejętności na miarę "Tańca z gwiazdami", ich wyczyny wywarły ogromne wrażenie.

Dalsza część tekstu pod galerią:

Na operacje plastyczne wydali majątek, Na operacje plastyczne wydali majątek, "tak wygląda idealna żona". Wyjątkowo kontrowersyjne zdjęciaCzytaj dalej

Nagranie opublikowane w serwisie YouTube bije rekordy popularności. Pierwszym tańcem Dominiki i Damiana zachwyciło się blisko 3 miliony osób. W sekcji komentarzy nie brakuje zachwytów, komplementów i ciepłych słów skierowanych w stronę zakochanych.

- Przepiękny pierwszy taniec! Nieważne, czy państwo młodzi są amatorami, czy profesjonalistami. Czegoś takiego jeszcze nie widziałam! - napisała internautka.

- Najlepszy pierwszy taniec, jaki kiedykolwiek widziałam! - dodała inna.

- Zawsze bardzo wzrusza mnie ten taniec, szczególnie emocje, jakie w nim przekazujecie - przyznała komentująca.

- Widać, że młody tańczy zawodowo. Wspaniałe ruchy, uśmiechy zachowane na twarzach podczas tak długiego tańca... Super wyszło - wtórowała kolejna.

Co myślicie o układzie tanecznym zaprezentowanym przez uzdolnionych nowożeńców? Podoba wam się choreografia, będąca takim nietypowym połączenie gatunków?

Zobacz także w naszych serwisach:

Ujawniono kto nie musi płacić za abonament RTV. Mamy pełną listę osób zwolnionych z opłatUjawniono kto nie musi płacić za abonament RTV. Mamy pełną listę osób zwolnionych z opłatCzytaj dalej

Źródło: YouTube

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News