Idąc na wesele nikt nie mógł się spodziewać, że stanie się świadkiem czegoś podobnego
Beres Film YouTube.com
Agata Jaroszewska - 17 Września 2020

Młoda para z Polski wprawiła gości w osłupienie. Na weselu zatańczyli tak, że "Taniec z Gwiazdami" się chowa

Nikt nie poddaje pod wątpliwość faktu, że wesele to uroczystość wyjątkowa. Zapada w pamięci nie tylko głównych bohaterów tego specjalnego dnia, ale również najbliższym zgromadzonych wokół szczęśliwych zakochanych. W tym przypadku para młoda zdecydowała się na coś tak wyjątkowego, że ich wyczyny obejrzał już cały świat i wszyscy są pod wrażeniem tego na co się zdecydowali. Para z Polski podbiła internet.

Wesele to wieczór, który toczy się wcześniej przygotowanym planem. To również ten typ uroczystości, gdy spodziewać możemy się pewnych stałych punktów programu. Chociaż wiele par chce, aby goście byli pod wrażeniem ich kreatywności, to mało kto może pochwalić się tak wielkim sukcesem na tym polu. Polscy nowożeńcy zachwycili nie tylko weselników, ale również resztę świata. To zasługa faktu zamieszczenia ich wyczynów na YouTubie.

Czerwona strefa - wiadomośćWiadomość z ostatniej chwili. Natychmiastowe zamknięcie, nie było innej opcjiCzytaj dalej

Ich wesele stało się światowym hitem

Wesele, w tradycyjnej formie oczywiście, nie może obejść się bez pierwsze tańca nowożeńców. Chociaż nie wszyscy mogą pochwalić się umiejętnościami tanecznymi na poziomie uczestników "Tańca z gwiazdami", to każdy daje z siebie swoje maksimum chcąc, aby wesele było wyjątkowe. Ta polska para zaskoczyła wszystkich, nie tylko swoimi umiejętnościami, ale również odwagą. Mało kto wyszedł obronną ręką z próby odwzorowania tego legendarnego układu.

Po komentarzach jakie przeczytać można pod nagraniem z tego wydarzenia, wnioskować jednak można, że świat jest zachwycony. Razem z zakochanymi chwilę tę, na kanale Beres Film, przeżyło już ponad 11 milion osób. Co takiego sprawiło, że wesele stało się światowym hitem?

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Dorota SzelągowskaDorota Szelągowska mieszka w prawdziwych luksusach, wystarczy spojrzeć na łazienkę. Wyciekły powalające zdjęciaCzytaj dalej

Nowożeńcy wcielili się w Patricka Swayze i Jennifer Grey

Odważna i pewna siebie para postanowiła dokładnie odwzorować układ taneczny z finałowej sceny "Dirty dancing". Wiele osób próbowało, jednak mało komu się ta sztuka udała, a to za sprawą wyjątkowo trudnego podnoszenia będącego głównym elementem tańca. Zakochani postanowili, że skoro ich wesele jest wyjątkowe, to taniec nie może odstawać od tych standardów. Kiedy zaczęli tańczyć miny gości uchwycone na nagraniu mówią wszystko. Ludzie na całym świecie nie mogą wyjść z podziwu nad tym jak zaprezentowali się na parkiecie.

Dzisiaj grzeje:

1. Ogromne ognisko zakażeń, sytuacja jest fatalna. Zamknięto kilka placówek w trybie nagłym

2. Ministerstwo zdrowia właśnie podało najgorszą możliwą wiadomość. Polacy zamarli

3. Nauczyciele już dłużej nie mogą. Sytuacja wymknęła się spod kontroli, przerywają milczenie

Nikt nie mógł ukryć podziwu

Nie tylko obecni na weselu byli zachwyceni. Trudno zebrać szczękę z ziemi po tym jak ogląda się moment, gdy pan młody z pewnością podnosi swoją ukochaną. Nie pozostaje nic innego jak pogratulować zaufania oraz umiejętności tanecznych. Podzielacie zachwyt nad pierwszym tańcem tej pary?

Najlepsze newsy dnia:

  1. Magdalena Ogórek i przytyk wobec Jakimowicza na wizji w TVP Info? Wielu może być zaskoczonych zachowaniem prowadzącej
  2. TVP przekazała fantastyczne wiadomości. Chodzi o polskie kluby w Lidze Europy, kibice będą zachwyceni
  3. Choroba postępuje, sytuacja pogarsza się z każdą chwilą. Marcin Miller błaga o pomoc
  4. Klamka zapadła, Ministerstwo Zdrowia podjęło decyzję. Dotyczy każdego Polaka powyżej konkretnego wieku
  5. Dramat w domu Beaty Tadli. Relacja z miejsca zdarzenia jest porażająca
  6. Mięso mielone zmieniło kolor na szary? Specjaliści nie mają wątpliwości, możesz z nim zrobić tylko jedno

Kobieta - ciało55-latka powala ekstrawagancją. Wystarczy tylko spojrzeć na jej ciało, nikt by się nie odważyłCzytaj dalej

Źródło: Beres Film / YouTube

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News