tata musiała zareagować
Fot. YouTube DailyPicksandFlicks
Mateusz Sidorek - 28 Lutego 2021

Wzruszające nagranie. Tata z córką mieli robić śniadanie, a tańczyli

Tata zabrał swoją córkę do kuchni, gdzie oboje mieli przygotować śniadanie – a przynajmniej tak myślała jego żona. Jednak gdy kobieta weszła do pomieszczenia, nie mogła uwierzyć w to, co widzi. Okazało się, że jej mąż i dziewczynka urządzili sobie wspaniały taniec. Nagranie z tego zdarzenia okazało się prawdziwym hitem.

Po opublikowaniu tego materiału wideo na platformie YouTube przez kanał „DailyPicksandFlicks”, tata i jego córka stali się bohaterami internetu. Wszystko dzięki niezwykłemu tańcowi, który urządzili sobie w kuchni. Na wszystkim przyłapała ich mama.

Kobieta była pewna, że tata i jego córka zamierzają zrobić śniadanie dla całej rodziny. Po wejściu do kuchni zauważyła jednak, że jej mąż i dziewczynka znaleźli niezwykły sposób na spędzenie czasu. Trzeba przyznać, że to wzruszający widok.

Tata i jego córka tańczą w kuchni

Każda córka marzy o tym, by mieć dobrą relację ze swoim tatą. Niestety nie wszystkie dziewczyny mogą pochwalić się tak dobrym zrozumieniem i kontaktem z ojcami. Na szczęście bohaterka tego nagrania narzekać nie może.

Nic dziwnego, że kobieta po zobaczeniu męża z córką, którzy tańczyli w kuchni, postanowiła wyjąć telefon i wszystko nagrać. Wówczas prawdopodobnie nie spodziewała się jeszcze, że materiał wideo stanie się prawdziwym hitem.

Justyna Żyła opublikowała zdjęcie z wymownym szczegółem tuż po zwycięstwie byłego mężaJustyna Żyła opublikowała zdjęcie z wymownym szczegółem tuż po zwycięstwie byłego mężaCzytaj dalej

Na nagraniu widać, że dziewczynka jest bardzo zadowolona z faktu, że jej ojciec nie wstydzi się okazywać uczuć i pozwala sobie na odrobinę czułości.

Nagranie taty i córki obejrzały już miliony

Wideo, na którym tata tańczy ze swoją córeczką, trafiło do sieci i natychmiast przyciągnęło uwagę internautów. Kobieta, która nagrała ten materiał, nie domyślała się, że może stać się takim hitem.

Obecnie nagranie ukazujące kochających się ojca i córką ma już ponad 19 milionów wyświetleń. Przyznajcie sami, że ten widok jest rozczulający i trudno się mu oprzeć.

Można pozazdrościć tej rodzinie takiej bliskości i tego, jak potrafią spędzać wolny czas. Z pewnością każda mama marzy, by zastać taki widok w swojej kuchni.

Zachęcamy do obejrzenia tego nagrania. Cały materiał wideo możecie znaleźć tutaj.

W innym z naszych artykułów pisaliśmy również o Kubie Wojewódzkim, który wreszcie za pośrednictwem mediów społecznościowych pochwalił się swoją nową ukochaną. Wcześniej mało osób ją widziało. O szczegółach dowiecie się z tego tekstu.

Artykuły polecane przez redakcję Pikio:

Krystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć w jakich pławi się luksusachKrystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć, w jakich pławi się luksusachCzytaj dalej

Źródło: Webniusy.com

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News