"Taniec z gwiazdami" zniknie z anteny
Instagram.com krzysztof_ibisz_official
Monika Majko - 7 Grudnia 2020

"Taniec z Gwiazdami" prawdopodobnie tymczasowo zniknie z anteny Polsatu

"Taniec z gwiazdami" prawdopodobnie zniknie z anteny Polsatu, producenci programu musieli podjąć trudną decyzję. Fani są zrozpaczeni informacjami, które obiegły media, a gwiazdy show zostaną pozbawione kolejnego źródła dochodów.

"Taniec z gwiazdami" to jeden z ulubionych programów rozrywkowych Polaków, który być może już niedługo zniknie z anteny stacji Polsat. Media obiegły zaskakujące informacje, wielbiciele tanecznego show nie mogą się z tym pogodzić.

Tragedia podczas zdalnego nauczania, nagle rozległ się huk. Nie żyje 11-latek, uczniowie i nauczyciel nie mogli pomócTragedia podczas zdalnego nauczania, nagle rozległ się huk. Nie żyje 11-latek, uczniowie i nauczyciel nie mogli pomócCzytaj dalej

"Taniec z gwiazdami" być może zniknie z anteny Polsatu

"Taniec z gwiazdami" już od lat przyciąga przed ekrany telewizorów tłumy wiernych widzów, którzy w każdym sezonie z ciekawością śledzili zaciętą walkę gwiazd o zwycięstwo i kryształową kulę, zarówno na antenie stacji Polsat, jak i wcześniej na TVN-ie.

Zobacz także: Tragedia w Legnicy. Nie żyje 8-miesięczny Szymon. Zatrzymano jego rodziców

W taneczne szranki stanęli do tej pory m.in. Anna Mucha, Beata Tadla, Damian Kordas, Popek, Aneta Zając czy Katarzyna Cichopek, która dzięki udziałowi w programie poznała swojego męża, Marcina Hakiela.

Okazuje się jednak, że program, który kochają miliony Polaków, już niedługo może zniknąć z anteny stacji Polsat. Dziennikarze Super Expressu przekazali fanom programu zaskakujące informacje, wszystko przez pandemię koronawirusa.

Dalsza część tekstu pod galerią:

Niejeden może się konkretnie zdziwić. Niewiarygodne, w jakich warunkach mieszka Agnieszka ChylińskaNiejeden może się konkretnie zdziwić. Niewiarygodne, w jakich warunkach mieszka Agnieszka ChylińskaCzytaj dalej

Polsat planował wiosną przyszłego roku wystartować z 12. już edycją programu, jednak z informacji, które uzyskał "Super Express" wynika, że prace nad nowymi odcinkami show prawdopodobnie zostaną wstrzymane.

Zobacz także: Niewyobrażalny dramat, fani w rozpaczy. Legendarny aktor nie żyje, poważnie chorował

– Dyrektor stacji Nina Terentiew boi się ryzykować, bo sytuacja związana z koronawirusem jest niepewna. Szefowa woli postawić na pewne formaty, które wcześniej zostały nagrane i nie są puszczane na żywo – powiedziała dziennikarzom osoba pracująca w popularnej stacji.

Decyzja dyrekcji opiera się na dotychczasowych doświadczeniach z pandemią. Ostatnia edycja "Tańca z gwiazdami" cały czas stała pod znakiem zapytania, ponieważ przez zagrożenie COVID-19 wiosenna edycja show została wstrzymana.

Teksty wybrane dla Ciebie:

Choć jesienią gwiazdom udało się wejść na parkiet, producenci show co chwilę zmagali się z kolejnymi kwarantannami na planie, a dokończenie programu było prawdziwym wyzwaniem. Polsat chciałby wstrzymać kolejną edycję programu, by uniknąć takich kłopotów w przyszłości.

Decyzja ta jest przykra nie tylko dla fanów tanecznego show, ale również dla gwiazd na stałe związanych z produkcją. Straty finansowe poniosą m.in. członkowie jury i prowadzący: Paulina Sykut-Jeżyna i Krzysztof Ibisz, którzy według medialnych doniesień, w czasie jednego sezonu mogli zarobić około 100 tys. zł.

Zobacz także w naszych serwisach:

Ujawniono kto nie musi płacić za abonament RTV. Mamy pełną listę osób zwolnionych z opłatUjawniono kto nie musi płacić za abonament RTV. Mamy pełną listę osób zwolnionych z opłatCzytaj dalej

Źródło: Super Express

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News