uczeń tragedia podczas zdalnego nauczania
Daily Mail
Joanna Szwalikowska - 6 Grudnia 2020

Tragedia podczas zdalnego nauczania, nagle rozległ się huk. Nie żyje 11-latek, uczniowie i nauczyciel nie mogli pomóc

Uczeń postrzelił się w trakcie zdalnego nauczania. Do tragedii z udziałem 11-letniego chłopca doszło w hrabstwie San Joaquin w stanie Kalifornia. Podczas lekcji miał wyłączoną kamerę oraz mikrofon, w związku z czym nauczyciele oraz inni uczniowie nie byli nawet świadomi dramatu, który się rozegrał.

Uczeń z Kalifornii, Adan Llanos uczestniczył w lekcji online przy pomocy platformy Zoom. W pewnym momencie doszło do ogromnej tragedii. W całym domu słychać było tylko strzał oraz ogromny huk. O tragicznym zdarzeniu poinformował portal "Daily Mail". 

Tadeusz Rydzyk złapał za mikrofon i się zaczęło. Grzmiał ws. pieniędzy i pedofilii, trudno uwierzyćTadeusz Rydzyk złapał za mikrofon i się zaczęło. Grzmiał ws. pieniędzy i pedofilii, trudno uwierzyćCzytaj dalej

Uczeń postrzelił się w trakcie lekcji zdalnej. Tragedia w Kalifornii

Zgodnie z ustaleniami portalu "Daily Mail", odgłos wystrzału miała usłyszeć siostra 11-letniego chłopca, która uczestniczyła w lekcji zdalnej i przebywała w innym pokoju. Dziewczynce udało się odnaleźć ciężko rannego brata. Następnie pobiegła po pomoc. 

Zobacz także: Osoby zaszczepione przeciwko COVID-19 z dodatkowymi przywilejami

Siostra rannego Adana ruszyła do sąsiadów oraz poinformowała o tym, co się stało, nauczyciela, który prowadził lekcję online. Zarówno nauczyciel, jak i wezwany sąsiad natychmiast zawiadomili o zdarzeniu pogotowie ratunkowe oraz policję. 11-latek trafił do szpitala. 

Niestety, rany okazały się na tyle poważne, że chłopiec nie zdołał przeżyć tragicznego zdarzenia. Na ten moment nie wiadomo, skąd nastolatek wziął broń. Kalifornia jest stanem, w którym panują jedne z najbardziej restrykcyjnych przepisów dotyczących jej posiadania. Powinna być ona zawsze odpowiednio przechowywana poza zasięgiem dzieci. 

Dalsza część tekstu pod galerią:

Niejeden może się konkretnie zdziwić. Niewiarygodne, w jakich warunkach mieszka Agnieszka ChylińskaNiejeden może się konkretnie zdziwić. Niewiarygodne, w jakich warunkach mieszka Agnieszka ChylińskaCzytaj dalej

Luis Llano, wujek zmarłego nastolatka zabrał głos w sprawie tragedii. Pojawiły się bowiem teorie, iż chłopiec usiłował popełnić samobójstwo. Mężczyzna stanowczo zdementował te plotki, dowodząc, iż całe zdarzenie było jedynie tragicznym wypadkiem. Odmówił ujawnienia dodatkowych szczegółów sprawy. 

Zobacz także: Wiemy, kiedy najmłodsi uczniowie będą mogli wrócić do szkół. Minister zdrowia ujawnił datę

- Był cudownym dzieckiem, pełnym życia i radości. Był najgrzeczniejszym i najsłodszym chłopcem, jakiego kiedykolwiek miałem zaszczyt nazywać moim siostrzeńcem! (...) Nie miał myśli samobójczych! Ten młody człowiek był aniołem, którego mieliśmy zaszczyt poznać! - pisał Llano na Facebooku. 

Kondolencje rodzinie tragicznie zmarłego Adana złożył między innymi przedstawiciel biura szeryfa hrabstwa San Joaquin. Wyrazy współczucia dla całej rodziny chłopca oraz innych osób cierpiących z powodu tragedii pojawiły się na oficjalnej stronie instytucji. 

Teksty wybrane dla Ciebie:

- Myślimy o rodzinie i wszystkich, których dotknęło to tragiczne wydarzenie - cytował treść kondolencji portal "Daily Mail". Choć siostra chłopca bardzo szybko i odpowiedzialne zareagowało na to, co się stało, nie udało się już go uratować. Rany był zbyt poważne. 

Głos na temat śmierci Adana zabrał również Paul Warren, wicedyrektor szkoły Woodbridge Elementary (uczęszczał do niej 11-latek). Jak przyznał, od momentu wybuchu epidemii koronawirusa oraz społecznej izolacji i wprowadzenia nauczania zdalnego, wśród uczniów obserwuje się wyraźny spadek samopoczucia, jak również problemy emocjonalne. Niestety, to niejedyne smutne informacje, jakie dziś przekazywaliśmy. Zmarł amerykański aktor komediowy David Lander, a także uwielbiana polska dziennikarka radiowa. 

Zobacz także w naszych serwisach:

Ujawniono kto nie musi płacić za abonament RTV. Mamy pełną listę osób zwolnionych z opłatUjawniono kto nie musi płacić za abonament RTV. Mamy pełną listę osób zwolnionych z opłatCzytaj dalej

Źródło: o2, Daily Mail

 

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News