Szczena
TTV/ screen z programu„Dżentelmeni i wieśniacy”
Artur Łokietek - 14 Lutego 2021

Szczena właśnie został ojcem. W dosadny sposób odpowiedział wszystkim hejterom

Ryszard „Szczena” Dąbrowski znany z programu „Chłopaki do wzięcia” właśnie został ojcem. Choć wraz z dziewczyną wydają się bardzo cieszyć pociechą, internauci są zaniepokojeni. Szczena nie wytrzymał i dał upust emocjom w social mediach.

Szczena to postać bardzo charakterystyczna – niepokorny mężczyzna, który w przeszłości parokrotnie siedział za kratkami. Nic dziwnego, że stał się prawdziwą gwiazdą za sprawą show Polsatu.

W programie poznał swoją ukochaną – Joannę Wielochę. Kobieta szybko dała się poznać jako postać równie kontrowersyjna, co jej chłopak. W końcu, gdy wcześniej uważała, że jest w ciąży, uznała, że nie będzie robić testów, bo im nie ufa.

Z czasem stało się jednak oczywiste, że telewizyjna para doczeka się w końcu upragnionego dziecka. Szczena wraz z dziewczyną nie omieszkali pochwalić się zdjęciem małego Marcelka w sieci.

Problem w tym, że choć pojawiło się sporo głosów gratulujących rodzicom, część opinii internautów wyrażała zaniepokojenie całą sytuacją.Joanna już wcześniej wyjaśniła, co sądzi o takich uwagach.

Szczena z „Chłopaków do wzięcia” został ojcem. Pokazał zdjęcie dzieckaSzczena z „Chłopaków do wzięcia” został ojcem. Pokazał zdjęcie dzieckaCzytaj dalej

Szczena nie wytrzymał

Internauci masowo zaczęli zastanawiać się, czy dziecko w rodzinie Szczeny będzie miało na pewno dobre warunki do życia. W końcu świeżo upieczony ojciec dał się wcześniej poznać jako kryminalista.

Ludzie komentujący radosną nowinę od Szczeny powątpiewali w to, czy dziecko to dobry pomysł. W końcu samo mieszkanie byłego uczestnika „Chłopaków do wzięcia” dało się poznać jako wymagające licznych prac remontowych.

Do tego Szczena już wcześniej został ojcem, jednak nie utrzymuje on bliskich relacji z synem. Internauci obawiali się, że Marcelka może spotkać to samo. Ryszard „Szczena” Dąbrowski nie wytrzymał i dał upust emocjom na Facebooku.

Witam wszystkich tych którym żal dupę ściska i życzę wam tego samego czego mi życzycie pamiętajcie że karma wraca i to bardzo szybko a moim normalnym znajomym bardzo dziękuję za miłe komentarze POZDRAWIAM” – napisał w poście (pisownia oryginalna).

Wkrótce później zamieścił obrazek z wulgarnym tekstem „K**** zawsze będą gadać, wiesz jak to k**** lubią w cudze życie się w********ć” okraszając go krótką frazą „Samo życie”. Tym samym dał do zrozumienia, że nie interesują go głosy troski w internecie i nie chce, aby ktokolwiek ingerował w jego życie prywatne.

Szczena wpis Facebook

Z: https://www.facebook.com/ryszard.dabrowski.54

Artykuły polecane przez redakcję Pikio:

Krystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć w jakich pławi się luksusachKrystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć, w jakich pławi się luksusachCzytaj dalej

Źródło: Facebook/ Ryszard Dąbrowski

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News