Sosnowiec pobił partnerkę
Fot. Pixabay.com @arembowski (zdjęcie ilustracyjne)
Mateusz Sidorek - 18 Lutego 2021

Pobił swoją partnerkę i ugodził nożem. Kobieta ma złamane obie ręce

W mediach pojawiły się szokujące doniesienia z Sosnowca. Mężczyzna bestialsko pobił młotkiem partnerkę, następnie dźgnął ją nożem, ponieważ kobieta nie chciała dać mu pieniędzy. Napastnik pozbawił ją wolności, ale gdy na chwilę opuścił mieszkanie, ofierze udało się uciec. 39-latek został już zatrzymany przez policję.

Policja w Sosnowcu zatrzymała 39-letniego mężczyznę, który najpierw pobił swoją partnerkę młotkiem, następnie ugodził ją nożem, a później ją uwięził. Wszystko z powodu odmowy wydania mu pieniędzy. Na szczęście ofierze udało się uciec.

O wstrząsającej historii, do której doszło w Sosnowcu, lokalne służby poinformowały w czwartek 18 lutego. Bestialskie sceny przypominające scenariusz dreszczowca rozegrały się w jednym z mieszkań w dzielnicy Pogoń. Szczegółowe wiadomości przekazał serwis „Polsat News”.

Szokujący incydent w Sosnowcu. Kobieta została uwięziona przez partnera

Zgodnie z informacjami przekazanymi przez policję z Sosnowca, mężczyzna brutalnie skatował swoją partnerkę i ją uwięził po tym, jak kobieta nie chciała mu dać pieniędzy. Ofiara skorzystała z chwili nieobecności oprawcy i wówczas udało jej się uciec.

Z relacji służb wynika, że kobieta została dźgnięta nożem w łydkę. W trakcie bestialskiego ataku mężczyzny, jego partnerka doznała też złamania obu rąk.

Tragiczne informacje obiegły media. Nie żyje Mariusz PuchalskiTragiczne informacje obiegły media. Nie żyje Mariusz PuchalskiCzytaj dalej

Mężczyzna zażądał od swojej konkubiny pieniędzy. Kiedy odmówiła, bestialsko pobił ją młotkiem i ugodził nożem w łydkę. Kobieta w wyniku pobicia doznała złamania obu rąk w kilku miejscach. Następnie została przez swojego oprawcę uwięziona. Dopiero kiedy agresor opuścił na krótko mieszkanie, udało jej się uciec – oświadczenie Sosnowskiej policji cytuje „Polsat News”.

Kobietę na ulicy dostrzegł przypadkowy przechodzień, który postanowił natychmiast pomóc ofierze. Po zawiadomieniu służb policja dotarła na miejsce i bardzo szybko aresztowała 39-letniego mężczyznę.

Oprawca z Sosnowca zostanie w areszcie do czasu rozprawy

Jak donoszą służby z Sosnowca, po zatrzymaniu 39-letniego mężczyzny przeprowadzono niezbędne czynności śledcze. Następnie oprawcę doprowadzono do prokuratury, gdzie podjęto dalsze kroki.

Mężczyzna usłyszał zarzuty rozboju z użyciem niebezpiecznego narzędzia, pozbawienia kobiety wolności i uszkodzenia ciała. Za to grozi mu do 12 lat za kratami. W wyniku decyzji sądu zostanie w areszcie przez trzy miesiące.

W innym z naszych artykułów pisaliśmy również o 19-letnim chłopaku, który zgwałcił i brutalnie pobił 82-latkę. O szczegółach dowiecie się z tego tekstu.

Artykuły polecane przez redakcję Pikio:

Krystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć w jakich pławi się luksusachKrystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć, w jakich pławi się luksusachCzytaj dalej

Źródło: Polsat News

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News