pieniądze pobił kobietę
Fot. Pexels.com @Mateusz Dach (zdjęcie ilustracyjne)
Mateusz Sidorek - 18 Lutego 2021

19-letni chłopak wykorzystał i pobił 82-latkę. Chciał ukraść jej pieniądze na narkotyki

Nastolatek w Modlinie napadł na kobietę, by ukraść jej pieniądze. 19-letni Daniel W. włamał się do mieszkania 82-letniej emerytowanej nauczycielki godzinach porannych w środę 17 lutego. Chłopak chciał zdobyć środki na narkotyki. Po tym, jak ofiara zaczęła się bronić, zgwałcił ją i brutalnie pobił. Napastnik został już zatrzymany przez policję.

Z relacji matki wynika, że nastolatek pożyczał pieniądze, by móc kupować narkotyki. Pani Jola już wcześniej zauważyła, że jej syn ma problem z nadużywaniem środków odurzających. W środę 17 lutego zamknął za sobą drzwi i już nie wrócił do domu.

Matka powtarzała 19-latkowi, że powinien pójść do pracy, by zarabiać pieniądze i dokładać się do rachunków. Daniel W. postanowił okraść starszą mieszkankę Starego Modlina. Emerytowana nauczycielka została przetransportowana do szpitala po tym, jak została zgwałconą i brutalnie pobita.

Dla pieniędzy nastolatek pobił i zgwałcił nauczycielkę

Jak w rozmowie z mediami poinformowała matka, 19-latek potrzebował pieniędzy na narkotyki. Z domu wyszedł w środę o godzinie 10:00. Dzień wcześniej chłopak wrócił do mieszkania pijany.

Daniel W. już wcześniej miał się zapożyczać i kraść. Doniesienia medialne wskazują na to, że nastolatek zaplanował podróż do Starego Modlina, gdzie miał wtargnąć do mieszkania 82-letniej kobiety i dokonać kradzieży.

Wiesław Gołas miał udar. Żona powiedziała, jak się teraz czuje legendarny aktorWiesław Gołas miał udar. Żona powiedziała, jak się teraz czuje legendarny aktorCzytaj dalej

Była godz. 10, jak zamknął za sobą drzwi. Nie powiedział mi, gdzie idzie. Pamiętam, że dzień wcześniej, jak przyszedł pijany, powiedziałam mu, żeby poszedł do pracy i dokładał się do rachunków – słowa matki Daniela, pani Joli cytuje „Super Express”.

Wpadł w złe towarzystwo, brał narkotyki, zapożyczał się i kradł, by mieć na działkę – dodaje pani Jola.

Chłopak dotarł do Starego Modlina i napadł na emerytowaną nauczycielkę. Gdy Daniel W. próbował ją okraść, kobieta zaczęła się bronić. Wtedy Nastolatek zgwałcił ją i brutalnie pobił.

Podczas próby kradzieży pieniędzy do mieszkania weszła córka nauczycielki

Ostatecznie 19-latek nie ukradł pieniędzy staruszce. Daniel W. przestał katować 82-latkę, gdy do mieszkania weszła jej córka. Wówczas napastnik wyskoczył przez balkon i uciekł. Policja szybko trafiła na ślad chłopaka.

Funkcjonariusze złapali Daniela W., gdy ten czekał na stacji kolejowej, skąd próbował uciec pociągiem. Służby doprowadziły nastolatka do aresztu, gdzie spędzi trzy miesiące.

Mężczyzna trafił na trzy miesiące do aresztu. Za zarzucane mu przestępstwo grozi mu do 15 lat więzienia – słowa Katarzyny Skrzeczkowskiej z Prokuratury Warszawa Praga cytuje „Super Express”.

Trzeba mieć coś z głową, żeby zrobić coś takiego – mówią zszokowani mieszkańcy na łamach serwisu.

Pobita i zgwałconą 82-latka została przetransportowana do szpitala w stanie ciężkim. Zdarzenie ze środy 17 lutego wstrząsnęło mieszkańcami.

W innym z naszych artykułów pisaliśmy również o maszyniście skazanym za potrącenie 84-letniej kobiety na rok więzienia w zawieszeniu. To pierwsza taki przypadek w Polsce. Decyzję sądu krytykuje Związek Zawodowy Maszynistów. O szczegółach dowiecie się z tego tekstu.

Artykuły polecane przez redakcję Pikio:

Krystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć w jakich pławi się luksusachKrystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć, w jakich pławi się luksusachCzytaj dalej

Źródło: Super Express

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News