Sanatorium Miłości
Instagram/ sanatorium_milosci_tvp
Artur Łokietek - 10 Marca 2021

Ile zarabiają seniorzy w "Sanatorium miłości"? Wyciekły konkrety, można się mocno zdziwić

„Sanatorium Miłości” okazało się niespodziewanym hitem TVP, które przyciągnęło przed ekrany telewizorów olbrzymią widownię. Włodarze państwowej stacji szybko postanowili kontynuować program w kolejnych sezonach. Chętnych do udziału nie brakuje, ale czy kierują się oni chęcią zarobienia pieniędzy?

Gdy „Sanatorium Miłości” po raz pierwszy zadebiutowało na TVP, mało kto mógłby sądzić, że program okaże się takim hitem. W końcu podobnych jest w telewizji całe mnóstwo, ale żaden nie opowiadał o miłosnych perypetiach seniorów.

Tym bardziej zaskakuje, że już pierwszy sezon okazał się przebojem, a w jego godzinach nadawania stacja notowała olbrzymie wyniki. Dość powiedzieć, że konkurencja została w tyle. Stąd też szybka decyzja dotyczącą kolejnych sezonów.

Aktualnie trwają nabory na uczestników czwartej już edycji hitowego reality show. Wiele osób zastanawia się, czy seniorzy biorący udział w programie mogą liczyć na spore zarobki. W końcu nie tylko użyczają swojego wizerunku, ale uzewnętrzniają się przed niemal całą Polską.

Nikt raczej nie poczuje się zaskoczony, gdy stwierdzimy, że największym wygranym jest tu samo TVP. Stacja notuje rekordy oglądalności, które przekładają się również na olbrzymie zyski. Uczestnicy jednak nie mogą liczyć na pławienie się w luksusach dzięki wynagrodzeniu za udział.

Syn Martyniuka skazany na więzienie. Wyrok nieprawomocnySyn Martyniuka skazany na więzienie. Wyrok nieprawomocnyCzytaj dalej

Ile zarabiają uczestnicy „Sanatorium Miłości”?

Jak się okazuje, seniorzy nie zarobią kokosów. 8 marca wystartował casting na nowych uczestników, którzy mogą wysyłać swoje zgłoszenia za pośrednictwem strony sanatoriummilosci@tvp.pl. Trzeba się śpieszyć, gdyż nabór trwa do 13 sierpnia bieżącego roku.

We wniosku należy zawrzeć swoje dane personalne, w tym imię i nazwisko, wiek (nie mniej, niż 60 lat), wykształcenie, zainteresowania, adres zameldowania. Trzeba też dołączyć kilka zdjęć. TVP informuje, że stawka negocjowana jest z każdą osobą indywidualnie.

Z tytułu udziału w Audycji Uczestnik otrzymuje wynagrodzenie określone w umowie. Wysokość wynagrodzenia jest symboliczna, określona przez Producenta i nie podlega negocjacjom” – czytamy. Wedle nieoficjalnych informacji oznacza to zaledwie... 1500 złotych na rękę.

Trzeba tu jednak wspomnieć o innych plusach udziału w show – senior dostaje darmowe zakwaterowanie, wyżywienie, pakiet wielu zabiegów, opiekę lekarską, różne dzienne aktywności i, co najważniejsze, może liczyć na znalezienie drugiej połówki. To przecież ważniejsze, niż jakiekolwiek pieniądze, prawda?

Z jednej strony – owszem, ale patrząc na to, co działo się po ostatnich sezonach, ciężko stwierdzić, czy program jest w stanie faktycznie połączyć ze sobą dwie bratnie dusze. Jeszcze w pierwszej serii nikomu z 12 uczestników nie udało się stworzyć długotrwałej relacji, a jedyny związek mające na to szanse niespodziewanie się zakończył.

Nie zmienia to faktu, że dla TVP program jest i tak żyłą złota. O sporych pieniądzach może mówić też prowadzącą – Marta Manowska. Jej wynagrodzenie skoczyło z 8 do 10 tys. złotych za jeden tylko odcinek!

Artykuły polecane przez redakcję Pikio:

Krystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć w jakich pławi się luksusachKrystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć, w jakich pławi się luksusachCzytaj dalej

Źródło: popularne.pl

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News