Rafał Brzozowski przekazał wiadomość
Fot. www.instagram.com/rafal_brzozowski_official
Mateusz Sidorek - 13 Marca 2021

Brzozowski przekazał wiadomość do hejterów jego piosenki na Eurowizję. Nagranie trafiło do sieci

Niedawno Rafał Brzozowski opublikował specjalne nagranie za pośrednictwem mediów społecznościowych. Prezenter TVP, który będzie reprezentował Polskę na Eurowizji odpowiedział na falę hejtu, jaka wylała się na niego. Gwiazdor poprosił o szansę i cierpliwość, a pozostałym podziękował za ciepłe słowa.

Wiadomość o tym, że Rafał Brzozowski będzie reprezentował Polskę na Eurowizji 2021, okazała się wstrząsająca dla wielu internautów. Piosenkarz związany z Telewizją Polską zaprezentuje w Rotterdamie utwór „The Ride”. Szybko znaleźli się przeciwnicy, którym nie spodobały się ani utwór, ani sama nominacja.

Już od kilku dni spekulowano się na temat tego, że to Rafał Brzozowski pojedzie do Rotterdamu na Eurowizję 2021. Informacja ta wreszcie została oficjalnie potwierdzona podczas emisji „Pytania na śniadanie” 12 marca, gdy artysta był gościem programu.

Rafał Brzozowski w ogniu krytyki

W rozmowie z mediami Rafał Brzozowski nie ukrywał, że jest podekscytowany perspektywą wyjazdu do Rotterdamu i wystąpieniu z piosenką „The Ride” na Eurowizji 2021. Piosenkarz uważa, że to dla niego wielka szansa i początek wspaniałej przygody.

Nareszcie mogę podzielić się z Wami oficjalnie tą wyjątkową wiadomością! Tak, moja piosenka została wybrana do konkursu Eurowizji. Przygoda się rozpoczyna! Hold on for the ride of your life... Trzymajcie kciuki! – napisał na swoim Instagramie 12 marca.

Dolny Śląsk: nie żyje trzech mężczyzn, czwarty walczy o życieDolny Śląsk: nie żyje trzech mężczyzn, czwarty walczy o życieCzytaj dalej

Chociaż pod wpisem znalazło się wiele ciepłych słów wsparcia, to Rafał Brzozowski nie musiał czekać zbyt długo na krytyków i hejterów. Niektórzy z szacunkiem wyrażali brak poparcia dla jego nominacji i prosili o rezygnację. Inni natomiast w ostrych słowach mówili, co o tym myślą.

Rafał Brzozowski odpowiada na reakcje internautów

Wreszcie Rafał Brzozowski postanowił odnieść się do reakcji internautów, które pojawiły się w mediach społecznościowych w ciągu ostatniej doby. Piosenkarz zamieścił na swoim Instagramie specjalne nagranie.

Podziękował wszystkim fanom za wsparcie oraz miłe słowa, jakie od nich otrzymał po ogłoszeniu nominacji. Zwrócił się również do krytyków i hejterów, jednak nie był oburzony ich słowami. Poprosił jedynie o cierpliwość i szansę. Zapewnił też, że nadal pracuje nad swoimi umiejętnościami, by wypaść jak najlepiej.

Wszystkim tym, którzy trzymają za mnie kciuki, chciałbym serdecznie podziękować. Za wszystkie przychylne komentarze, miłe słowa. Jesteście fantastyczni i czuje duże, duże wsparcie od przyjaciół, od rodziny, od znajomych i od was. A tym, którzy nie chcą dowierzać jeszcze, poczekajcie do występu, dajcie trochę szansę, bo cały czas szlifuję swoją formę, do tego, żeby zrobić po prostu The ride, czyli jazdę po listach przebojów i po eurowizyjnej scenie. Pozdrowienia dla was przesyłam bardzo serdeczne i wszystkiego dobrego, wszystkiego dobrego, jeszcze raz serdecznie dziękuję za wszystkie miłe słowa, a tych, którzy mówili coś tam jeszcze, to ich też serdecznie pozdrawiam i ściskam. Do zobaczenia. Pa! – przekazał artysta w nagraniu na swoim Instagramie.

Wokół Rafała Brzozowskiego prawdopodobnie jeszcze przez dłuższy czas będzie się dużo działo w sferze medialnej. Ostatecznie jednak to scena w Rotterdamie zweryfikuje zdolności wokalisty i wówczas okaże się, kto miał racę – fani czy hejterzy.

Artykuły polecane przez redakcję Pikio:

Krystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć w jakich pławi się luksusachKrystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć, w jakich pławi się luksusachCzytaj dalej

Źródło: Jastrząb Post

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News