Mariusz Ziółkowski poszukiwany przez policję
KMP Zielona Góra
Bartłomiej Cieślak - 22 Marca 2021

Policja poszukuje Mariusza Ziółkowskiego

Policja apeluje do Polaków o pomoc w odnalezieniu Mariusza Ziółkowskiego. Mężczyzna podejrzewany jest o próbę zabójstwa, do której miało dojść 19 marca. Komisariat Policji w Sulechowie udostępnił zdjęcie mężczyzny i wszelkie informacje, które mogą pomóc w jego odnalezieniu.

Komisariat Policji w Sulechowie wystosował pilny apel do Polaków. Mariusz Ziółkowski, mieszkający w Kopanicy w powiecie wolsztyńskim w województwie wielkopolskim, jest poszukiwany w związku z próbą zabójstwa.

Policja poszukuje Mariusza Ziółkowskiego

Do skandalicznego incydentu miało dojść w piątek 19 marca w Bojadłach, w gminie Sulechów. Nie podano dokładnych szczegółów w jakiej sytuacji mężczyzna miałby próbować popełnić zbrodnię i gdzie dokładnie miało to mieć miejsce, jednak policja udostępniła zdjęcie mężczyzny i jego rysopis.

Poszukiwany w dniu zdarzenia ubrany był w bordową kurtkę, czerwoną bluzę, ciemne spodnie i buty sportowe. Mężczyzna ma 43 lata, wzrost mniej więcej 170 cm, sylwetkę szczupłą, waży ok. 80-90 kg.

Poszukiwany Mariusz Ziółkowski ma włosy proste, krótko ostrzyżone, w kolorze ciemny blond. W dalszym opisie możemy przeczytać, że mężczyzna ma pełne uzębienie, pełne usta, normalne, średniej wielkości uszy i długą szyję.

Wielkanoc w kościele nie dla wszystkich? Duchowni wprowadzili imienne zaproszenia na mszeWielkanoc w kościele nie dla wszystkich? Duchowni wprowadzili imienne zaproszenia na mszeCzytaj dalej

Twarz ma owalną i szczupłą, nos garbaty, oczy jasnego koloru. W momencie incydentu nie miał zarostu, ale po kilku dniach mogło to się zmienić.

Z miejsca zdarzenia Mariusz Ziółkowski oddalił się samochodem marki Audi A6 w kolorze białym. Policja odnalazła samochód dzień później, 20 marca 2021 roku, w lesie niedaleko miejscowości Lubięcin w powiecie nowosolskim.

Udostępnione przez policję zdjęcie zostało zrobione dzięki monitoringowi zainstalowanemu w jednym ze sklepów. Każdy, kto zna lub widział poszukiwanego proszony jest o pilny kontakt z policją.

- Wszystkie osoby, które mają informacje o osobie poszukiwanej proszone są o kontakt z Komisariatem Policji w Sulechowie – pod numerami telefonu: 47 7956411, 47 7956430, Komendą Miejską Policji w Zielonej Górze – pod numerami telefonu: 47 7952411, 47 7952412 lub numerem alarmowym 112 - brzmi komunikat policji.

Artykuły polecane przez redakcję Pikio:

Krystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć w jakich pławi się luksusachKrystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć, w jakich pławi się luksusachCzytaj dalej

Źródło: KMP w Zielonej Górze

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News