Piotr Zyła
Instagram Piotra Żyły (instagram.com piotr_zyla_official)
Joanna Szwalikowska - 8 Stycznia 2021

Piotr Żyła ujawnił, jak skoczkowie świętowali zwycięstwo Kamila Stocha

Piotr Żyła znany jest ze swojego poczucia humoru. Reprezentant kadry narodowej jest nieprzewidywalnym rozmówcą, którego wypowiedzi niejednokrotnie stawały się hitem zarówno wśród kibiców, jak i tych nieco mniej zainteresowanych sportem. Tym razem nasz skoczek rozbawił do łez widzów TVP Sport. Poszło o to, jak skoczkowie świętowali zwycięstwo Kamila Stocha w Turnieju Czterech Skoczni.

Piotr Żyła to bardzo charakterystyczny członek kadry, który zasłynął swoimi zabawnymi wypowiedziami przerywanymi co chwila charakterystycznym śmiechem. To właśnie to sprawiło, że zyskał tak wielu fanów, którzy chętnie śledzą jego profil w mediach społecznościowych.

Piotr Żyła zdradził, w jaki sposób skoczkowie świętowali zwycięstwo Kamila Stocha. Internauci nie są w stanie powstrzymać się od śmiechu

Uwielbiany polski skoczek w rozmowie z TVP Sport opisał, w jaki sposób polscy sportowcy świętowali ogromny sukces Kamila Stocha, który stanął na podium 69. Turnieju Czterech Skoczni. Jego wypowiedź stała się kolejnym hitem internetu.

Dwa dni po zakończeniu Turnieju Czterech Skoczni reprezentacja polskich skoczków udała się do Titisee-Neustadt. To właśnie tam rozgrywane są kolejne zawody Pucharu Świata. Tuż po prologu Piotr Żyła rozmawiał z Filipem Czyżanowskim, który zapytał o skalę świętowania zwycięstwa Kamila Stocha.

- Na początku my siedzieli, a potem... Potem trudno mi spamiętać wszystkie szczegóły, bo to szybko się działo. I nie pamiętam wszystkiego, ale fajnie było. No fajnie, magicznie. I te oscypki z tym bananem, ojojoj jakie przepyszne! - śmiał się polski skoczek.

Niebywałe sceny na pogrzebie Marka ze „Złomowiska PL”. Gdy rodzina wyszła z kościoła, zaniemówiłaNiebywałe sceny na pogrzebie Marka ze „Złomowiska PL”. Gdy rodzina wyszła z kościoła, zaniemówiłaCzytaj dalej

Sprawa imprezy została poruszona prawdopodobnie z powodu wcześniejszych zapowiedzi Kamila Stocha, który zapewniał, że po konkursie odbędzie się uroczyste świętowanie. Miał nawet żartować, że jego rachunek zostanie opłacony przez polski związek lub polski rząd.

Ostatecznie w rozmowie z jednym z dziennikarzy oficjalnego przekazu FIS z prologu do zawodów w Titisee-Neustadt potwierdził, że celebrowanie miało miejsce, lecz było dość spokojne z racji kolejnych zmagań, jakie stoją przed skoczkami z Polski.

- Świętowaliśmy, ale nie za mocno, bo trzeba było się skupić na kolejnych zawodach. Ale i tak nie udało się wiele odpocząć - mówił skoczek. Jak widać, polskim reprezentantom uśmiechu i poczucia humoru nie brakuje. Gratulacje dla Kamila Stocha pojawiły się także na profilu Piotra Żyły na Instagramie, które podobnie jak wywiad, rozbawiły internautów do łez.

- Mamy Bażanta!!!! Mamy Orła!!! Uj juj juj jak piknie jak magicznie uj ju juj #pieter #zadowolony gratulacje kamilstochofficial gigant- pisał skoczek pod opublikowanym zdjęciem. Fragment słynnego wywiadu ze skoczkiem możecie obejrzeć tutaj.

Już od 9 do 10 stycznia Polacy będą walczyć o kolejne wygrane Pucharu Świata. W sobotę będzie miał miejsce pierwszy konkurs indywidualny w Titisee-Neustadt. Zmagania rozpoczną się o godzinie 16.30.

Piotr Żyła

Źródło: Instagram Piotra Żyły (instagram.com piotr_zyla_official)

Artykuły polecane przez redakcję Pikio:

Krystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć w jakich pławi się luksusachKrystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć, w jakich pławi się luksusachCzytaj dalej

Źródło: Sport PL, Radio Zet, Twitter, Instagram

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News