Tadeusz Rydzyk zaprasza serdecznie
Fot. Flickr.com/Piotr Drabik
Mateusz Sidorek - 23 Marca 2021

Opisali, jakie warunki czekają na gości w hotelu Rydzyka

Podczas 3-dniowych rekolekcji, które rozpoczęły się 21 marca w sanktuarium Rodziny Radia Maryja w Toruniu, prawnicy mogli zatrzymać się w hotelu Tadeusza Rydzyka. Noclegownia akademicka znajduje się przy niepublicznej Wyższej Szkole Kultury Społecznej i Medialnej. Warunki, jakie zastali goście, nie zachwycają.

Niedawno Tadeusz Rydzyk zapraszał prawników na specjalne rekolekcje, które rozpoczęły się w niedzielę 21 marca. Mecenasi, którzy przyjechali do Torunia na 3-dniowe nauki, mogli zatrzymać się w hotelu akademickim przy WSKSiM, gdzie zapewniono im też wyżywienie. Noclegownia przy prywatnej uczelni dyrektora Radia Maryja nie oferuje jednak luksusów.

Tadeusz Rydzyk zorganizował specjalne rekolekcje przy Sanktuarium Najświętszej Maryi Panny Gwiazdy Nowej Ewangelizacji i św. Jana Pawła II w Toruniu, które poświęcono prawnikom. Nauki odbywają się pod patronatem Centrum Ochrony Praw Chrześcijan.

Goście w hotelu akademickim Tadeusza Rydzyka

Rekolekcje, na które zapraszał Tadeusz Rydzyk, odbywają się w trybie hybrydowym. Zainteresowani naukami mają możliwość uczestniczenia w spotkaniach zarówno stacjonarnie, jak i za pośrednictwem połączenia internetowego.

Osoby, które postanowiły przyjechać na miejsce, by spotkać się z duchownymi i wysłuchać nauk rekolekcyjnych, otrzymały zapewniony nocleg oraz wyżywienie. Mogły zatrzymać się w hotelu akademickim przy WSKSiM w Toruniu.

Nieoficjalnie: zamknięcia sklepów, zmiany w kościołach i przemieszczaniu się. Również Wielkanoc pod znakiem restrykcjiNieoficjalnie: zamknięcia sklepów, zmiany w kościołach i przemieszczaniu się. Również Wielkanoc pod znakiem restrykcjiCzytaj dalej

Chociaż dyrektor Radia Maryja na dopływ gotówki – zwłaszcza ze środków publicznych – narzekać nie może, to jeśli goście liczyli na luksus w hotelu akademickim, mogli się bardzo zdziwić. Wnętrze przypomina tani hostel.

Jak wygląda hotel Tadeusza Rydzyka?

W hotelu Tadeusza Rydzyka znajdują się pokoje 1-osobowe, 2-osobowe oraz 3-osobowe. Każdy z pokojów wyposażony jest też w łazienkę. Oglądając zdjęcia opublikowane na stronie Wyższej Szkoły Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu, widzimy, że w środku znajdują się tylko drewniane biurka i łóżka.

W każdym pokoju znajdziemy też telefon stacjonarny oraz lodówkę. Goście hotelu akademickiego mają też zapewniony dostęp do internetu. Oczywiście nie zapomniano powiesić krzyży w pomieszczeniach.

Prawnicy, którzy przyjechali na rekolekcje, mogą skorzystać z pralni, suszarek oraz kuchni z płytami elektrycznymi. Te znajdują się na każdym piętrze budynku. Oprócz tego dostępne są też zlewozmywaki, szafki i stoły z krzesłami.

Kampus wyposażony jest również w stołówkę i obiekty sportowe. Na jego terenie znajdują się sala fitness, bilard oraz kajaki. Goście hotelu akademickiego maja też prawo do korzystania z ogrodzonego parkingu przed budynkami WSKSiM.

W razie, gdyby prawnicy zgłodnieli po rekolekcjach, hotel oferuje możliwość zamówienia posiłków. Za miesiąc przebywania w akademiku płaci się około 270 złotych od osoby. Koszt przebywania w obiekcie podczas 3-dniowych nauk wraz z wyżywieniem to około 360 złotych. Hotel znajdziemy na obrzeżach Torunia, w spokojnej okolicy.

tadeusz rydzyk jego hotel

Z: http://wsksim.edu.pl/bwmim/erasmus-plus/for-incoming/accommodation/

tadeusz rydzyk jego hotel

Z: http://wsksim.edu.pl/bwmim/erasmus-plus/for-incoming/accommodation/

Artykuły polecane przez redakcję Pikio:

Krystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć w jakich pławi się luksusachKrystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć, w jakich pławi się luksusachCzytaj dalej

Źródło: o2.pl

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News